Кога при гинеколог за установяване на бременност

  • 20 200
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Smolyan
  • Мнения: 1 400
Peace Аз отидох веднага като си направих теста и ях в 5 г.с.
И аз така  Peace Успех  Flutter

# 16
  • Мнения: 635
Колко време ти закъняваше, и на какъв видеозон видяха бебето ?

# 17
Първият ден на менструацията ми беше на 1.04.04, направих тест след като ми се забави със седмица цикъла и той показа положителен резултата.Тези тестове наистина са 100 % достоверни бъдете сигурни.На 6.05 установиха берменноста ми.

# 18
  • Мнения: 329
Не е толко сигурно с тест .На мен на видеозана се видя бреминност ,а на теста не отчете никакъв резултат.

# 19
  • На един клон
  • Мнения: 1 064
Ни можи и аз да не се включа!
По-добре късно,отколкото никога....

# 20
  • Мнения: 1 701
направих тест след като ми се забави със седмица цикъла и той показа положителен резултата.Тези тестове наистина са 100 % достоверни бъдете сигурни
Да бе да! Как не! Според "достоверните тестове" аз не съм бременна!

# 21
  • Мнения: 635
Значи вече мога да отида на доктор след 10 дни закъснение, питам защото на моя позната не се видя след токаво закъснение и се наложи да отиде пак , на коя седмица има тонове бебето ?

# 22
  • Мнения: 329
При мен на 10 дни закъснение се видя само оголемена матка и имах отрицателен тест , а на следващото ходене след 5 дни вече имаше бременност и пак отрицателен тест , така че направо на лекър , а за тоновете на бебето ни си спомням.

# 23
  • София
  • Мнения: 1 043
При мен я видяха в 9 г.с. Ако не се лъжа, сърдечната дейност се появява 7 или 8 г.с.

# 24
  • София
  • Мнения: 1 043
При мен на 10 дни закъснение се видя само оголемена матка и имах отрицателен тест , а на следващото ходене след 5 дни вече имаше бременност и пак отрицателен тест , така че направо на лекър , а за тоновете на бебето ни си спомням.

А с какъв ехограф те гледаха първия път?

# 25
  • Мнения: 635
При мен я видяха в 9 г.с. Ако не се лъжа, сърдечната дейност се появява 7 или 8 г.с.
Оле значи е рано , да не ходя още така ли

# 26
  • UK
  • Мнения: 1 351
Ама как няма да отидеш бягай бързо на доктор, а дали ще се види то божа работа, при всеки човек е индивидуално, при мен като бях бременна ми показа + тест 10 дена след овулацията такаче е индивидуално  Peace

# 27
  • Мнения: 635
С какъв видеозон ви гледаха? Вагинален или коремен?

# 28
  • UK
  • Мнения: 1 351
С какъв видеозон ви гледаха? Вагинален или коремен?

 Бягай на лекар а той ще прецени с какъв да те гледа, със сигурност ще се види на вагинален за коремен не съм сигурна но и на него би трябвало... Но докато стоиш тук нищо няма да разбереш...  Peace

# 29
  • Мнения: 635
Благодаря ви , проблема е само че не съм си избрала гинеколог ??? Sad

Общи условия

Активация на акаунт