Започнахте ли с есенните покупки

  • 5 711
  • 90
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 149
Да и аз започнах с покупките-обикалям и купувам без да ми е спешно -щото после като търся все не ми харесва нещо.По принцип всяка година започвам от рано.

# 76
  • Мнения: 1 512
Аз още не съм започнала с покупките, защото не са належащи. Единствено пантофи за градината, защото Криси от понеделник тръгва. Може би и два-три чифта панталонки или анцузи. Като цяло е оборудвана, тъй като почти всичко от миналия сезон все още й става.

# 77
  • Мнения: 23 112
И аз трябва да започвам да купувам, и то почти всичко от главата до петите  Laughing Предната есен и зима все пак си беше бебенце още, а сега е голяма  Laughing Можете ли да ме посъветвате за обувките дали да взимам по-големи от номера й, че да й станат и напролет, или пък ще трябва да купувам 2-3 чифта по-големи, или пък няма да й порасне толкова много крака и ще може да изкара с един номер само newsm78

Детето ти ходи ли вече?

Да, върви вече без да се държи Laughing
Тогава не и взимай прекалено големи обувки.Като обуеш обувчицата ,отпред трябва да има около половин сантиметър разтояние /от палеца до върха на обувката/.Моето дете до 3г сменяше по 3 номера на година и обувките от пролеттаа,никога не ставаха за есента.Сега вече не сменяме размерите толкова бързо,а и ходи добре,което позволява да му се купи 1 номер по-голяма обувка,В началото на август му купих едни маратонки,които още не сме обували,но са с номер по-големи и ще ги носи цяла есен.

# 78
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 712
Някой скоро да е ходил на Илиенци? В събота смятам да пазарувам от там, ако харесам нещо, но се чудех все пак има ли смисъл да бия толкова път до там.

# 79
аз пазарувах от илияанци много хубави неща има

# 80
  • София
  • Мнения: 7 242
logo5ka, и аз ще намина събота към Илиенци. Една приятелка е била вчера там и каза, че нямало кой знае какъв избор. Есенните неща били предимно миналогодишни. Дано ralica_23 да е права.

# 81
  • София
  • Мнения: 3 421
 Аз като ходя на Илиенци нищо не си харесвам и нищо не намирам, затова тази година ще ходя с една приятелка, която винаги намира чудни неща там. Явно аз нямам "око за пазаруване".

# 82
  • Мнения: 3 356
От пролетните и миналогодишните есенни в един магазин взех на синчока чуден суичър със ушенца на качулката за 4.50 лв. и обикновена плътна блузка за 2 лв.Не виждам смисъл от ходенето  до Илиенци,специално за детски дрехи-в района си напазарувах всичко необходимо на прилични цени.

# 83
  • Мнения: 5 877
Какво трябва според вас?

засега имам два чифта дънки, няколко чифта панталонки с ластик, блузки, два дъждобрана, ватирани панталонки, жилетка, суичър, пелеринка, анцуг, дънкови роклички с презрамки, 2-3 полички; маратонки и гуменки. (да е жива и здрава Um-pa-pa за голяма част от тях  Laughing )
Може би яке с подплата, обувки, чорапогащници... шапка? Друго?

# 84
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 468
Анда, така, както си ги изброила нещата са ОК, смятам аз.
Аз имам да добавям към нашия гардероб 2-3 чорапогащника, няколко чифта термо чорапки, 4-5 бодита по- плътнички, не задължително с дълъг ръкав и май нищо друго.

# 85
  • Мнения: 329
Здравейте на всички от този форум.Сега пиша за пръв път иначе се отчита в темичката "Искам бебе" , но ще се отчета и тук.От другата седмица сме на детска градина и за сега не сме купува ли още нищо,но другата седмица ни престои пазар главно за обувки за зимана и някакви комплекчета за детската като блуза с долнище за удобство на детето.Това за сега от мен , другата седмица ще се похваля с пазара.

# 86
момичета днес пак ходих на илиянци намерих пефектни работи и  са много евтини

# 87
  • София
  • Мнения: 7 242
ralica_23, я кажи по-подробно и дай координати на по-атрактивните щандове за детско, плийз. Моята е на почти 6 г. Имаше ли нещо интересно за тази възраст?

# 88
в втора база има един хубав детски магазин  там има мн хубави работи  и са евтинки данки по 9лв блузки по 3-4 комплекти по 5-6 лв за всяква вазраст  а в парва има 3 четри магазини за детски дрехи

# 89
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 712
Ралица, 10кю   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт