Бебешката количка - цяла наука за второ висше №45

  • 50 650
  • 758
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 452
Аз пак да питам за Cybex easy s plus и новия 2020 . Понеже я поръчвам онлайн и сега забелязах на снимките, че седалката ми изглежда по-полегнала, т.е няма напълно изправено положение. Гледам примерно cybex melio, cybex twist - изглеждат ми по-изправени. Някой има ли наблюдение и удобно ли им е на децата? Моят син е свикнал да е по-изправен в nuna mixx2.

# 196
  • Мнения: 2 891
...Моят син е свикнал да е по-изправен в nuna mixx2.

Не мога да отговоря на въпросите ти, обаче ще те помоля да направиш едно ревю на Нуната. До сега не е имало коментари за тази количка от първа ръка, а аз я намирам за чудесен избор.

# 197
  • Мнения: 54
ElitsaD - MUUM си е MUUM.  Не знам да има различни модели. Около 13 килограма е с всичко монтирано.

Ние в крайна сметка си харесахме един модел на Hauck. Доста по-лесно се сгъва и управлява.

# 198
  • Мнения: 139
ElitsaD - MUUM си е MUUM.  Не знам да има различни модели. Около 13 килограма е с всичко монтирано.

Ние в крайна сметка си харесахме един модел на Hauck. Доста по-лесно се сгъва и управлява.
Да, аз се подведох, понеже гледах и Kendo, но те са си друга серия. Hauck да също изглеждат добре, за съжаление във Варна не съм виждала на живо по магазините, които обиколихме. Sad
Към момичетата от Варна, откъде си закупихте количките? Ние сме обиколили Рая тойс, Хиполенд, Рошко, Бейби борса в Конфу, Зарафа и един магазин в района на окръжна, дайте идеи, ако пропускам някой магазин с добри предложения.
Благодаря!

Последна редакция: пн, 03 авг 2020, 11:48 от ElitsaD

# 199
  • Пловдив
  • Мнения: 13 501
Дали може да ме насочите към клипче/упътване на български за сглобяване на Стоки?

# 200
  • Мнения: 723
Дали може да ме насочите към клипче/упътване на български за сглобяване на Стоки?
Виж в You Tube има клипчета. Но аз не мисля че има смисъл защото е елементарно почти няма нищо за сглобяване. Аз даже не погледнах книжката с инструкции. Шасито е цяло коша за новородени също, както и другия и столчето за кола. Само се сменят на шасито като трябва да щракне и да излезе едно зелено кръгче от страни

# 201
  • Мнения: 723
Дали може да ме насочите към клипче/упътване на български за сглобяване на Стоки?
Виж в You Tube има клипчета. Но аз не мисля че има смисъл защото е елементарно почти няма нищо за сглобяване. Аз даже не погледнах книжката с инструкции. Шасито е цяло коша за новородени също, както и другия и столчето за кола. Само се сменят на шасито като трябва да щракне и да излезе едно зелено кръгче от страни

# 202
  • Пловдив
  • Мнения: 13 501
Именно защото е елементарно направо ме е срам, че и двамата с МП вечерта вкъщи бяхме като индианци. От семейството, от което я купихме ни демонстрираха всичко и се радвах, че е като детска играчка. Не се бях сетила за ютуб, вечерта ще разгледаме.

# 203
  • Мнения: 144
Аз пак да питам за Cybex easy s plus и новия 2020 . Понеже я поръчвам онлайн и сега забелязах на снимките, че седалката ми изглежда по-полегнала, т.е няма напълно изправено положение. Гледам примерно cybex melio, cybex twist - изглеждат ми по-изправени. Някой има ли наблюдение и удобно ли им е на децата? Моят син е свикнал да е по-изправен в nuna mixx2.
Почти всички колички от този тип нямат седнало положение на 90 градуса.На моето дете лично й е удобно в Cybex S+. Cybex Melio е нов модел,за него не знам. Най-добре на място да видите различните модели.

# 204
  • Пловдив
  • Мнения: 572
Здравейте.Мнения за тази количка https://www.pazaruvaj.com/detski-kolichki-c3919/quinny/speedi-pa … 2185275/#opisanie

# 205
  • Мнения: 1 751
Здравейте, за първи път се включвам тук. Май това животно не е познато никъде, или бъркам? Как ви изглежда? Окото ми хванаха амортисьорите. Колелетата мисля са с пяна, няма да ме е страх от пукане, а ако случайно имам момиче, се влюбих и точно в този цвят:
https://www.emag.bg/reversivna-kolichka-2-v-1-x-2-crocodile-gold … old/pd/DG42XJBBM/
Скрит текст:
Доста ми е рано, но от любопитство взех да чета за количките, да добия представа. Все още съм в 8 г.с., очаквам чак през март, дано. Почти пролетно време, та дори такъв трансформиращ кош ми звучи ОК? Ниска съм, слаба съм, спокойно мога да се обличам от детски магазин Simple Smile и май най-много искам количката да е лека и лесно да се сгъва (самотна майка ще съм). Разбира се, и да е надеждна. Нямам нищо против да взема употребявана. Охлузвания и т.н. въобще не биха ме разубедили, ако си заслужава. Всяка една опция, която срещам в сайтовете за втора употреба минавам през коментарите от форума, за да прочета мненията. Тъкмо харесах Cosatto Giggle 2 и се оказа, че се сгъвали в движение, например. Но някои от най-леките предложения тук са от преди 4-5 години, затова си позволявам да питам за актуални такива. Намират се Hauck Viper, Zippy, Bebetto Luca, Maxi Cosi Loola3,  ABC, Cam Pulsar, Chipolino Malta, Carra Tesoro... Ако за вас някоя от тези е класи над другите, ще се радвам да го знам. Просто четох за всичките и се обърках.

# 206
  • Мнения: 8 844
Carucior Crocodile Gold 0-36  - интересен вариант, с тези амортисьори. Не е ли малко тежка, поне така изглежда? На сайта не дават никакви параметри, по снимка ли да изберат хората?

# 207
  • Мнения: 1 751
Най-отдолу има размери и пише нето 11 кг - ако е истина и е за всичко, ми прозвуча добре.

# 208
  • Мнения: 591
Седалката на този крокодил няма пълно легнало, с чупка е. Няма и регулираща се поставка за крачета.
Аз също съм с комбинирана количка без изброените, но ще я сменям с лятна след 6м. Поне е лека, което ми беше най-важното. Ако искате я вижте - Чиполино Ноа, 8кг е.
Всеки ще Ви каже различно, относно кое е "класи над другите". Поне за надуваемите гуми и теглото на количката като цяло народът е единен Simple Smile виждам, че и Вие правилно сте се ориентирала по тези две точки. Успех в търсенето!

# 209
  • Мнения: 1 278
Седалката на този крокодил няма пълно легнало, с чупка е. Няма и регулираща се поставка за крачета.
Като все още трудно ориентираща се в темата за количките, да попитам - как разбрахте, че има чупка? В описанието пише: "Спортната количка може да бъде регулирана в 3 положения с наклон до положение за сън (на 180 градуса) - което я прави идеална за положението за сън на детето."
Благодаря предварително!

Общи условия

Активация на акаунт