Бебешката количка - цяла наука за второ висше №45

  • 50 576
  • 758
  •   1
Отговори
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Добре дошли в тема №45 за взаимопомощ при избора на количка!




Стари Теми:

№1   №2   №3   №4   №5    №6   №7   №8   №9   №10  №11   №12   №13   №14   №15   №16   №17   №18   №19    №20    №21   №22   №23   №24   №25   №26   №27   №28   №29   №30   №31   №32  №33  №34  №35  №36 №37  №38 №39 №40 №41 №42 №43
№44
УСПЕШНИ ПОКУПКИ НА ВСИЧКИ!

# 1
  • Мнения: 152
.. attractive .., хахха да. Станах емблематична! Е, малко настроение.  Ами  все пак ще взема кош 0+, и Атон М (седалка за път) без да го продавам, че много занимавка стана Simple Smile

# 2
  • Мнения: 144
Днес изпрах моята Cybex Eezy S+ на ръка, но голямо плакнене падна 😀. Гледах как да я разглобя и дали гръбчето се маха-твърдата част.Четох, че пише, че може машинно пране на 30 градуса, но ме достраша.Някой прал ли е тапицерията в пералня,с или без центрофуга?

# 3
  • Мнения: 1 271
Моята количка я взех от тук https://jorko.bg/product/kombinirana-kolichka-nataliya-siva/. Супер здрава и евтина даже. Фирмата е българска. Аз купувам и подкрепям българските продукти. Хвърлете един поглед на сайта, имат доста модели Simple Smile

# 4
  • Мнения: 8 796
Ами пробвайте една не българска и не полска количка в някой магазин и ми кажете честно усещате ли разлика някаква.

# 5
  • Мнения: 1 521
А някой ще ми обясни ли, защо на cybex Eezy S+, горната част на облегалката където е главата е подвижна?
В Раятойс не знаеха :О

# 6
  • София
  • Мнения: 74
Някой ползвал ли е тази количка: CYBEX GB Maris https://rayatoys.com/detska-kolichka-gb-maris-lux-black

Какво ви е мнението?

# 7
  • Мнения: 2 464
А някой ще ми обясни ли, защо на cybex Eezy S+, горната част на облегалката където е главата е подвижна?
В Раятойс не знаеха :О

Заради сгъването.

# 8
  • Мнения: 139
Някой ползвал ли е тази количка: CYBEX GB Maris https://rayatoys.com/detska-kolichka-gb-maris-lux-black

Какво ви е мнението?
И аз търся впечатления Simple Smile

# 9
  • Мнения: 33
Чудя се ако взема Cybex Balios S дали ще искам след 6м. да я сменя с по-лека т.н. "лятна" количка? Или си е достатъчно удобна и за пътуване, море? Някой има ли наблюдения? Хич не ми се иска да купувам една количка и след 6м. да трябва да търся нова и пак да избирам 3месеца Grinning 

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
След 6 месеца няма да има нужда, но след 12-15 месеца сигурно.
Обикновено когато детето проходи и често се налага да го държиш за ръчичка и да буташ празна количка идва мерака за по-лека и компактна.

# 11
  • Мнения: 549
Напълно съм съгласна с мнението на Мария. Иначе като личен опит с Балиос, мога да кажа, че като количка в нейния клас е много компактна. Всеки ден я сгъвам и я слагам в багажника. Не заема целия багажник, а той не е от най-големите. Сама се оправям и то много бързо. Удобна ми е, но надали ще изкарам само с нея до края, но за след 6м си е ок.

# 12
  • Мнения: 139
Здравейте,
Бях се спряла на Cybex Balios S, но като погледах ревюта за Cosatto ми се сториха с доста предимства - още по-леки, компактни. Аз съм хилавичка (поне все още Simple Smile ) и ми е важно да е лека и да не заема мн място в сгънато положение. Дайте мнение за Cosatto. Благодаря!

Последна редакция: вт, 07 юли 2020, 14:43 от ElitsaD

# 13
  • Мнения: 33
Кой модел на Cosatto сравнявате с Balios S, че ми стана интересно? Чувала съм добри неща за марката

# 14
  • Мнения: 733
Тъй като и аз гледах 2те марки, единствено моделът Cosatto Ooba може да се сравнява със Cybex при сгъването. Другите модели на Cosatto са с шаси, което не се прибира кой знае колко и си заема място. Иначе за лекота - може би Cosatto води. Това са лични наблюдения.

Общи условия

Активация на акаунт