Фирма за изкупуване на уреди

  • 9 588
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 861
Здравейте, някой може ли да ми препоръча фирма, която идва на място, оценява ти техниката, която имаш и ти дава директно някаква сума пари. Става дума за хладилници и да е в София

# 1
  • Мнения: 2 209
Има. Не една. Ето например:
http://ekobus.bg/

Едно търсене в Гугъл: "изкупуване на стари уреди" и ще излязат.

# 2
  • Мнения: 1 861
Има. Не една. Ето например:
http://ekobus.bg/

Едно търсене в Гугъл: "изкупуване на стари уреди" и ще излязат.

Да, но не изплащат никакви пари Simple Smile Екобус и всякакви депота, което изчетох и се свързах с тях - нищо, с което се губи смисъла - изкупуване.

# 3
  • Варна
  • Мнения: 36 601
Уредите стари ли са? За бракуване? Защото аз се скъсах да търся такава фирма във Варна, но нямаше. И на частни лица в обяви в олх се обаждах, искаха снимки и после казваха, че уредите са стари и не ставали за нищо. Ми да, стари са, аз съм си купила нови и затова искам да изхвърля старите. А те си мислят, че просто ще вземат на безценица работещ уред и ще го продадат на по-висока цена. Накрая, след доста телефонни разговори, една фирма ги взе, без заплащане. Исках просто да се отърва, защото ми заемаха място. Бях си купила вече нови, а нямаше как сама да извозя пералня, миялна и бойлер. Политиката им е такава - идват, извозват, без пари. Ако вие си закарате уредите при тях, теглят ги и заплащат някакви смешни стотинки на килограм, които не покриват даже горивото ви до мястото. Така че, ако са за хвърляне, викайте някой да ги махне за да не мъкнете сами. Ако още стават за нещо, пускайте обяви за да си ги продадете сами.

# 4
  • София
  • Мнения: 4 177
Сменихме пералнята с нова и въпреки, че си работеше не успяхме да я дадем на символична сума даже . Синът ми се обади на общината и дойдоха да я вземат ( за София) безплатно, разбира се.

# 5
  • Мнения: 9 777
За София безплатно извозване на стари уреди - и бяла, и черна техника - Макметал. Извозват ги за скрап (утилизиране), не се плаща за сваляне, дори да е на ръка по стълби. Дават ваучер за Технополис, някаква мижава сума, примерно 5-6-7 лв. за хладилник. Извозват по график, по райони, заявяваш онлайн или по телефон (0700 нещо си). В момента извозването е след месец-месец и половина. Обаждат се ден-два преди датата за извозване.

# 6
  • Мнения: 68 644
В нета и фейсбук е пълно с такива обяви.
Последно продадохме стар климатик 12ка за 40 лв. Те си го свалиха, няма асансьор.
Сега звънях за хладилник..10-20 лв, идват и те си го свалят и изнасят.

# 7
  • София
  • Мнения: 182
В нета и фейсбук е пълно с такива обяви.
Последно продадохме стар климатик 12ка за 40 лв. Те си го свалиха, няма асансьор.
Сега звънях за хладилник..10-20 лв, идват и те си го свалят и изнасят.

Здравейте,
Моля споделете фирмата.
Благодаря предварително
Хубав ден

# 8
  • Мнения: 68 644
Не е фирма. Човек идва.
Търсете за вашия регион и град.

Общи условия

Активация на акаунт