Шофьорски курсове - Варна

  • 262 008
  • 619
  •   2
Отговори
# 465
  • Deutschland/HE
  • Мнения: 5 531
да, изглежда същотото. Решавах 2-3 дни по един час, стараех се да запомня къде греша и гледах да не губя много време в обмисляне, взех ги от първия път само с една грешка.

# 466
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Това са Simple Smile .
Аз четох и това помагало, много ми помогна.

# 467
  • На ръба..
  • Мнения: 2 136
Това са Simple Smile .
Аз четох и това помагало, много ми помогна.
И аз това помагало използвах, в Кали като карах курса от там искаха да се закупи, но вътре нещата са обяснени много подробно и разбираемо  Laughing

# 468
  • Мнения: 211
Кои листовки за пред КАТ да си закупя??? newsm78

Тук в графа полезно може да намериш както цялата теория под форма на въпроси на ДАИ, както и сайта на който се провеждат официалните изпити. Аз учих доста от тези въпроси на ДАИ и решавах на този сайт-няма да имаш проблем.

http://avtoinstruktor.bg/polezno

успех

# 469
  • Варна
  • Мнения: 5 593
Може ли някой да каже как върви в момента шофьорският курс и да ми препоръчате по-евтин вариант?
 bouquet

# 470
  • Варна
  • Мнения: 128
Здравейте! Виждам, че темата не е много активна, но дано все пак някой се включи- от всичко изчетено до тук съм доста объркана относно избора на школа и инструктор, затова моля за конкретни препоръки. Много съм притеснителна, голяма паника съм и искам инструктор,който да ме научи да карам спокойно, да обяснява и да не вика. Също така ми е важно и провеждането на теория- почти навсякъде се провежда следобед, а аз карам предимно втори смени и ми е невъзможно ходенето на теория. Знаете ли школа, в която е възможно теорията да се провежда сутрин или евентуално събота или неделя, освен "Кали"?
Благодаря на отзовалите се!

# 471
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Доколкото помня присъствието на теорията не е задължително, а препоръчително - може да си закупиш помагалото, което в някои от предните си постове съм препоръчала и ще ти е достатъчно за да се подготвиш теоретично.
Инструктора, който научи мен отговаря на изискванията ти  Peace .

# 472
  • Варна
  • Мнения: 128
Solar Wind , ужасно съм ти благодарна за препоръката за помагалото!  Всичко е обяснено много подробно и добре ! Купих го,изчетох го вече един път, но явно съм много тъпа, правя доста грешки при решаването на листовки онлайн, затова искам и да присъствам на повечето теоретични часове, да ми се изяснят нещата. А за кормуването.. не ми се мисли,каквато съм пъзла, но се надявам с практика и желание да се получат нещата, и най-вече дано да попадна на точния инструктор!

# 473
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Листовките няма как от един прочит на помагалото да се решават без грешка. Решаваш всекидневно и когато започнеш да ги решаваш системно само с  1-2 грешки отиваш на изпит, аз така направих Wink. Отделно нещата ще ти се доизясняват когато започнеш кормуването. Няма страшно, и аз много се притеснявах, но сега шофирам всекидневно и в сложни ситуации се справям прилично Simple Smile.

# 474
  • Варна
  • Мнения: 128
Чета и решавам всеки ден, да не отивам неподготвена, но само с това не става. Трябват си и обяснения и да се видят нещата как стават на практика  Peace

# 475
  • Мнения: 211
Чета и решавам всеки ден, да не отивам неподготвена, но само с това не става. Трябват си и обяснения и да се видят нещата как стават на практика  Peace


Аз мога да ти препоръчам там, където аз карах курса "Ради Маринов и синове" при Юлиян Маринов. Мнооого спокойно си изкарах курса. И теорията я обясняват много добре, но и там часовете са през седмицата от 17.30....
Иначе за самото кормуване ми беше супер спокойно и приятно. Юлиян е много спокоен, забавен и културен човек. И колата му е поддържана, удобна и лесна за управление. Препоръчвам.
А за листовките не се притеснявай-ще ги оправиш. Решавай онлай и чети въпросите на ДАИ и ще си ок.
Пак давам линк към полезна информация, събрана на едно http://avtoinstruktor.bg/polezno

# 476
  • Варна
  • Мнения: 128
Благодаря за включването,  Bizzy!  Hug

# 477
  • Мнения: 3
Може ли някой да ми препоръча добри инструктори по кормуване от Варна кв Аспарухово ?

# 478
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Може ли някой да ми препоръча добри инструктори по кормуване от Варна кв Аспарухово ?
Валентин Стоянов

# 479
  • Мнения: 3
Някой да знае дали Юлиян Маринов от автошкола "Ради Маринов и синова" е от кв. Аспарухово ?

Общи условия

Активация на акаунт