Проблем със SHEIN?

  • 5 129
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7
Здравейте,
Средата на месец май с моя приятелка за първи път решихме да направим поръчка от този сайт понеже чувахме много добри отзиви за него. Поръчката беше на стойност 240лв с безплатна доставка до адрес и по принцип трябва да дойде с куриерска фирма DHL. Все още не е пристигнала пратката не получихме никакъв имейл, че е дошла или обаждане, а в сайта пише "Available for pick-up at collection point" тоест, че са я задържали някъде и се очаква да се вземе от някъде поне доколкото разбрах. Търсихме навсякъде с този код, който беше в Shein и явно не върши никаква работа, защото в пощата и DHL искат други кодове и с тези не става. Сега не знаем какво да правим понеже това са много пари, а в сайта им дори няма имейл за връзка или телефон само някакъв робот, който отговаря на най-честите въпроси.... Страх ме е пратката да не е загубена и в същото време не знам как да открия контакт да се свържа с тях поне да върнат парите. Адресът, който сме дали и номера е верен няма как да има грешна информация. Всяка информация би била полезна! Благодаря Ви...

# 1
  • В страната на мечтите.
  • Мнения: 897
Здравейте, потърсете как се освобождава пратка от митницата. Мисля, че пратки над 30 долара се задържаха на митницата (не съм сигурна дали парите бяха толкова). На мен също са ми задържали пратка и плащах някакви много високи такси към митницата, за да могат да я освободят. Може би това е проблема и при вас. Успех.

# 2
  • Мнения: 964
"Available for pick-up at collection point" означава, че пратката ви очаква на адреса, който сте задали.

# 3
  • Мнения: 10
Няколко пъти съм правила поръчка от SHEIN, до сега не са били задържани в митница.

Избирам да ми доставят пратката на адрес, но винаги ми звъннат от фирма Speedy да отида да си взема аз пратката.

Погледнах сега и последната пратка която ми пристигна, последното дето пиши в страницата е  "Waiting to be picked up, Avaible for pick up at collection point", за това че както си мислиш, сигурно чака в куриерска фирма да се вземи.

# 4
  • Плевен
  • Мнения: 101
Направих поръчва на 14 март, получих я в края на май месец

# 5
  • Мнения: X
Здравейте някой да е правил още по наскоро поръчка ?За колко време ви дойде?😀

# 6
  • Мнения: 7
Направих поръчва на 14 март, получих я в края на май месец
Моята я поръчахме 16 май и все още не е пристигнала... Отчайвам се вече

# 7
  • Мнения: 7
"Available for pick-up at collection point" означава, че пратката ви очаква на адреса, който сте задали.
Точно това е проблема. Това го пише от 04.06.. Проверяхме в пощите няколко пъти и в DHL никъде никой нищо не знае и няма информация.Нито са звъняли, нито нищо. Не знам какво да правя вече.

# 8
  • Мнения: 1
Napravih poruchka no oburkah nomera na adresa Sega go korigirah no se chidq dali shte doide

Общи условия

Активация на акаунт