Готови ли сме за второто дете

  • 3 150
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 202
ЧЕСТИТО !  bouquet
Аз и след 12 г./на толкова е синчето/ не съм готова да имам още едно дете .  Tired
А и нямам желание да повтарям всичко отначало . Crossing Arms

# 16
  • Мнения: 1 403
Иска ми се, ама не ми стиска. Много ме е страх от раждането.

# 17
  • Мнения: 5 475
Да. И работим по въпроса!  Wink

# 18
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Освен това бебчето, което е момченце е много различно от дъщеря ми - и като физика (той е лакомник и шишко, а дъщеря ми ядеше много малко и беше много слабичка), и като поведение (определено обича повече да суче и да бъде носен на ръце). За мен това е изненада, защото всъщност очаквах просто всичко да се повтори.
И аз бях изненада така с второто- коренно различно е, нищо че пак е момиче  ooooh! Истинска благодат е да имаш дете, което иска да яде Grinning

# 19
  • Мнения: 465
Да бях готова, направих го и съм много щастлива Heart Eyes Heart Eyes
Честито и успех Peace

# 20
  • Мнения: 520
Незнам дали бях готова , но е факт. Всичко е много различно, нищо , че е пак момиче и че е одрало кожата на кака си. Интересно е как две толкова еднакви деца са толкова различни личности.  Мисля, че няма нищо по-хубаво от 2 деца , че и повече и ако имам финансовата възможност след 5 години може и да станат 3 Laughing Успех и честито!

# 21
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Не съм готова....засега направо не искам второ дете Confused....

# 22
  • на село
  • Мнения: 3 926
Напълно готова си бях  Grinning.
Но за да го поискам отново ми трябваха повече от 10 години.

# 23
аз родих преди 7 месеца и имам прекрасно момченце което ми дава всичко,но винаги съм си мечтала за 2 деца.обаче само като си помисля колко сложно беше раждането ми и какви мъки между живота и смърта преживяхме сигурно много трудно ще се реша.но все пак се надявам някога момченцето ми да си има сестричка

# 24
  • София
  • Мнения: 5 828
И аз още май не съм готова ...

# 25
  • Мнения: 870
Още е рано, но задължително искам още едно  Grinning

# 26
  • Мнения: 8 505
Готови сме и двамата,но за съжаление не е сега момента Rolling Eyes

# 27
  • Мнения: 8 917
Искам да се порадваме още малко на Гери, така както го правим сега - едно бебенце ще промени нещата, няма как...затова - има време Wink Peace

# 28
  • София
  • Мнения: 7 039
Не съм готова все още нито финансово нито психически, иначе искам да имам още едно детенце, дано някога да съм готова.

# 29
  • Мнения: 6 390
готови сме за второ дете  Peace но ще изчакаме още няколко неизвестни да станат, и тогава ще започнем работа по въпроса...

Общи условия

Активация на акаунт