Пазаруване от Aliexpress.com 59

  • 31 887
  • 736
  •   1
Отговори
# 435
  • Варна
  • Мнения: 1 200
Не е видима, защото е нелегална.

# 436
  • Мнения: 5 995
Някой би ли ми изпратил на ЛС тази група за реплики.
Навремето ioffer беше много добър сайт за реплики, но бързо го спряха. Sad

# 437
  • Бургас
  • Мнения: 1 681
и каква е тая мания за един смотан надпис

# 438
  • Варна
  • Мнения: 1 200
Има голяма опасност да я отворят пратката на митницата и директно да я конфискуват, затова не си струва да се рискува

# 439
  • София
  • Мнения: 19 253
и каква е тая мания за един смотан надпис
Някои хора просто харесват дадената стока като дизайн, а не могат да си я позволят.

# 440
  • Мнения: 5 995
Да, заради дизайна. Пък и политиката на големите марки е такава, че по-голямата част от цената се плаща за името, марката.

# 441
  • Мнения: 419
Рових няколко страници назад, но не можах да намеря информация сега докъде поръчвате. Имам предвид, ако е до България за колко време пристигат доставките, т.е. бавят ли се по месец-два. Аз досега поръчвах до Англия до превозвач, но се притеснявам дали след 01.01 няма да има промени.

# 442
  • Варна
  • Мнения: 1 200
До България се бавят различно, но не по малко от месец. Добре си го написала месец-два.
До Англия пристигат по бързо, но и там няма гаранция. Познати се оплакваха ,че и при тях не става по бързо от месец.

# 443
  • София
  • Мнения: 19 253
От 1 месец до 2 месеца има 50% разлика.
И в добрите времена 1 месец не беше необичайно дълга доставка.

Може да се поръчва до Германия или Испания.

# 444
  • Варна
  • Мнения: 124
Здавейте, можете ли да ми обясните как така поръчвате до превозвач до Англия,Германия или Испания и после да доставят пратката в България.Това малко не го разбирам.Как точно става и по бързо ли идват по този начин доставките до България ?

# 445
  • Мнения: 419
Здавейте, можете ли да ми обясните как така поръчвате до превозвач до Англия,Германия или Испания и после да доставят пратката в България.Това малко не го разбирам.Как точно става и по бързо ли идват по този начин доставките до България ?

Харесваш си превозвач (аз ползвам Габиели) и си правиш регистрация там. Получаваш персонален индивидуален номер и адрес в съответната държава. Вместо бг адреса даваш получения адрес и персонален номер, когато правиш поръчка. При получаване на поръчката в Англия например те уведомявт с мейл, товарят я за Б-я и, когато пристигне тук, пак получаваш мейл. До тук пристига за около седмица. Отиваш да си я вземеш от склада на превозача, а ако няма такъв в града ти, ти  я изпращат с Еконт например.

# 446
  • Мнения: 5 995
А наистина ли таксата за доставяне после от Англия до България, ако е до 1кг е 2.00 лева с Габиели?

# 447
  • Мнения: 19 018
Да, ако си вземеш пратката от склада им.

# 448
  • Варна
  • Мнения: 124
Хмм... много интересно това със Габиели, виждам че имат склад във Варна което е супер. Ще се поинтересувам от тях и ще ги пробвам със сигурност.А ако съм поръчал няколко пакета от али експрес има ли начин да се задържат всичките пакети в германия примерно докато се съберат и тогава да ги изпратят до БГ ?

# 449
  • Мнения: 6 887
Не, а и няма да ти сметнат 2 пратки по 300 грама за 600 грама и да платиш само два лева, а всяка пратка си е за себе си.

Общи условия

Активация на акаунт