Пазаруване от Aliexpress.com 59

  • 31 844
  • 736
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 143
И така...Пуснах диспут и след няма и половин час, получавам  имейл от Алиекспрес :
Your dispute order has been closed
от:   
aliexpress@notice.aliexpress.com
дата:   09.08.2020 21:16
до:   
.......@abv.bg
Please do not reply to this email/message. This mailbox is not monitored and you will not receive a response.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Dear ..........,
Regarding to your dispute about the order(order id: 8015972032908126 ), we have made the following mediation.
Result:
Refund: USD 4.00  ,no need to return goods (if there is a refund,normally buyer will receive the refund in 3-20 business days)
Да разбирам ли, че диспутът е спечелен? В профила ми статусът е още " In progress".

# 76
  • BG-DE
  • Мнения: 5 060
Ами аз така го разбирам след като казват, че не е нужно да връщате стоката и в рамките на 20 дни ще ви възстановят $4.

# 77
  • Мнения: 6 549
Диспутът е спечелен и ще ви върнат 4$.  Браво за времето, изключително бързо е станало!

# 78
  • Мнения: 1 143
Диспутът е спечелен и ще ви върнат 4$.  Браво за времето, изключително бързо е станало!
Да, и в профилът ми вече статусът е "Dispute Finished " Simple Smile Наистина се случи буквално за минути, не очаквах такава светкавична реакция на Алиекспрес.

# 79
  • Мнения: 1 692
Здравейте, имам две пратки, които спиред сайта са пристигнали и приключени още юли, но аз не съм ги получавала. Едната даже я БгПощи по тракинг номера ми я дава доставена в друг град. Моля съвет как да процедирам? Предпочитам да си ги получа пред варианта за диспут.

# 80
  • Мнения: 6 876
Давали са ми чужд тракинг номер и точно като теб съм виждал при проследяване как някой друг го получава в друга пощенска станция. Отворих диспут и ми върнаха парите.

# 81
  • Мнения: 59
Здравейте, подариха ми нов телефон и се чудех дали да сложа стъклен протектор или сега видях в алито  някакъв хидрогел филм  BGN 2.15  29%OFF | Hydrogel Film For Alcatel 1V 1S 3L 2020 Screen Protector protective film
https://a.aliexpress.com/_dU8csIM
и се чудя кое по - доброто?

# 82
  • Пловдив
  • Мнения: 141
Здравейте, подариха ми нов телефон и се чудех дали да сложа стъклен протектор или сега видях в алито  някакъв хидрогел филм  BGN 2.15  29%OFF | Hydrogel Film For Alcatel 1V 1S 3L 2020 Screen Protector protective film
https://a.aliexpress.com/_dU8csIM
и се чудя кое по - доброто?
От години си поръчвам протектори от Али-то, но с всеки изминал път се убеждавам, че качеството им е скандално ниско. Всички се разлепят за около седмица макс, а и за да се изхитрят ти дават едни гелчета, които да си уплътняват хубаво ръбовете, но файда... Съветът ми е идете някъде да ви сложат дори и по-скъпо, защото като си купите 3-4 бр. некачествени пак ще излезе съща сметката. Wink

# 83
  • Варна
  • Мнения: 282
Ами не е точно така. Като си купиш качествен протектор за 10 долара ще видиш, че няма нищо общо с боклуците за които говориш.

# 84
  • Мнения: 2 884
Синът ми е тинейджър и е много немарлив към телефона си, вечно е със счупен протектор. Поне веднъж в месеца сме в магазин за GSM аксесоари да му слагат нов. А най- евтините са по 10 лв. Да не говорим, че най- вероятно и магазините поръчват от Алито. Тоест протекторът е същият като произход и качество, но различен като цена. Затова поръчвам по няколко бройки, от най- евтините. Когато стане нужда за поредната подмяна, синът ми сам си сменя протектора. Така определено пестя пари. И нерви 😀

# 85
  • Ловеч
  • Мнения: 328
Здравейте, аз също съм немарлива към телефона си и за това поръчвам по няколко стъкла на ниска цена. Не са боклуци, изкарват ми и пукнати по 7-8 месеца. Според мен зависи и как се слага, при мен половинката го слага и забърсва всичко внимателно и го изглажда, за да няма мехурчета. Аз нямам нерви за това. Сега съм с такъв хидрогел-доволна съм.
Бях поръчала 2 комплекта по 2 бр и при поставянето единия не се залепи както трябва, защото и моя за първи път слага такъв протектор, но втория ми го залепи много добре.
Първия протектор го драх с нокти, с ключ и накрая го горих с цигара. От цигарата след 3-4 мин, успях да го пробия.
На телефона някакси се реставрира, защото редовно го дера с цип, с обица, с нокти и т. н.
Съгласна съм с мнението на Mia Rulana, че в повечето магазини пазаруват от Ali, но ни го предлагат за по-висока цена.
Не правя реклама, а споделям опит.

# 86
  • Мнения: 18 431
Някой знае ли, когато е направена поръчка на няколко неща от различни продавачи и едно отиде на митница, как се процедира? Пратката е за 40 долара, плащането за 140. От Али са дръпнали парите накуп, така е отразено и плащането в банкирането.

# 87
  • BG-DE
  • Мнения: 5 060
Извинявам се за тъпия въпрос 🙄 но когато продавачът има купони за намаление при поръчка над определена сума как се използват само натискаш да вземеш купона и той се начислява автоматично при покупка или нещо друго се прави 🙄 питам защото направих две поръчки тези дни и при двете имаше купони но не ми ги зачетоха, аз ли не правя нещо като хората 🤔

# 88
  • Бургас
  • Мнения: 1 679
Извинявам се за тъпия въпрос 🙄 но когато продавачът има купони за намаление при поръчка над определена сума как се използват само натискаш да вземеш купона и той се начислява автоматично при покупка или нещо друго се прави 🙄 питам защото направих две поръчки тези дни и при двете имаше купони но не ми ги зачетоха, аз ли не правя нещо като хората 🤔
транспорта не се смята

# 89
  • Мнения: 19 007
Онлайн проследяването винаги ли е точно или е според зависи?
Имам пратка която няма прогрес от един месец, стои на hand over to airline.

Общи условия

Активация на акаунт