Пазаруване от Aliexpress.com 59

  • 31 970
  • 736
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 14 821
Това първото можеше да си го спестите. Щом питам,значи не мога да пробвам. Картата е празна,ако може да се плаща,ще ида да внеса пари и ще платя. Ако не може,ще си спестя ходенето до Изипей. За това питах,ако някой е ползвал и знае,да отговори. Благодаря все пак. 🙂
То не е банка Изипей,просто издават карти. Има код на гърба,даже два. 😄  В краен случай ще внеса пари и ще пробвам.

# 631
  • Бургас
  • Мнения: 1 713
питай, дали стават като виза и мастеркард
ncps@borica.bg
https://www.bcard.bg/contacts

# 632
  • BG-DE
  • Мнения: 5 099
Мисля, че ако на самата карта няма отбелязан знака на Виза или Мастеркард, няма да стане, но наистина е най-добре да се пробва, а и как 2 трицифрени кода на гърба, кой трябва да се въведе 🤔

# 633
  • Мнения: 22
Здравейте, нов съм тук и исках да питам дали някой знае как точно хора от БГ поръчват продукт от европейски склад, докато при мен тази опция не е налична. Виждам ревюта на други, където пише че са ги получили до седмица-две от полша, но когато се опитам да избера същото ми пише, че не може да се достави в БГ (ревютата не са стари, най-ново от края на ноември). Има ли начин те да са избрали доставка от китай, а после продавачът да го е сменил на полша, като видят че са от ЕС/БГ?
Писах и на продавача, но още няма отговор.

# 634
  • Мнения: 2 394
Това първото можеше да си го спестите. Щом питам,значи не мога да пробвам. Картата е празна,ако може да се плаща,ще ида да внеса пари и ще платя. Ако не може,ще си спестя ходенето до Изипей. За това питах,ако някой е ползвал и знае,да отговори. Благодаря все пак. 🙂
То не е банка Изипей,просто издават карти. Има код на гърба,даже два. 😄  В краен случай ще внеса пари и ще пробвам.
"Bcard е българската национална платежна карта, която може да използвате за теглене на пари в брой и за плащане на стоки и услуги навсякъде, където има Bcard - логото на Националната картова и платежна схема. "
Казано е НАЦИОНАЛНА т.е. в чужбина няма да стане.
Здравейте, нов съм тук и исках да питам дали някой знае как точно хора от БГ поръчват продукт от европейски склад, докато при мен тази опция не е налична. Виждам ревюта на други, където пише че са ги получили до седмица-две от полша, но когато се опитам да избера същото ми пише, че не може да се достави в БГ (ревютата не са стари, най-ново от края на ноември). Има ли начин те да са избрали доставка от китай, а после продавачът да го е сменил на полша, като видят че са от ЕС/БГ?
Писах и на продавача, но още няма отговор.
Скрит текст:

Последна редакция: пн, 07 дек 2020, 19:16 от netman71

# 635
  • Anywhere
  • Мнения: 1 104
Вероятно в момента го няма артикула в европейски склад. Аз дебна една прахосмукачка,която се изчерпи по време на черния петък и сега тази опция не е налична! Преди 10 дни можеше да се поръча от Полша!

# 636
  • Мнения: 22
netman71
Като казвах че съм нов, нямах предвид за всичко, а само като потребител на сайта (не се обясних правилно).
А това което показвате го знам отдавна. Това което казвах е как хора от БГ успяват да поръчат продукт от полша и пишат ревю за него.


Това са едни от многото получили продукта от полша.
Edit: ако някой иска да види лично - https://www.aliexpress.com/item/4000263340113.html

Последна редакция: пн, 07 дек 2020, 20:42 от Watch_Dog47

# 637
  • Мнения: 2 394
netman71
Като казвах че съм нов, нямах предвид за всичко, а само като потребител на сайта (не се обясних правилно).
А това което показвате го знам отдавна. Това което казвах е как хора от БГ успяват да поръчат продукт от полша и пишат ревю за него.
Скрит текст:

Това са едни от многото получили продукта от полша.
Edit: ако някой иска да види лично - https://www.aliexpress.com/item/4000263340113.html
Какво има да се чудите. Подавачът е решил да не доставя до България от даден момент нататък.

# 638
  • Мнения: 22
Еми чудех се щото не видях много логика успешно да продават продуктите си тук и изведнъж да спрат, но кой знае може да си имат логична причина, всичко е възможно.
Мерси за помощта.

# 639
  • Пеликания
  • Мнения: 2 493
Възможно ли безжични слушалки да ги спрат заради батерията? А и видях това известие.

# 640
  • Мнения: 22
Човек, плашиш ме. Тъкмо съм се нахъсал да си поръчам и аз едни безжични слушалки. Sweat Smile
Шегата настрана, мисля че би трябвало да не правят проблем за вградени батерии на слушалки. Някаде бях чел, че правят проблем по-скоро на връщане извън страната. Но все пак не знам, някой с повече опит да каже.

# 641
  • Бургас
  • Мнения: 1 713
Възможно ли безжични слушалки да ги спрат заради батерията? А и видях това известие.

и защо мислиш че е на митница

# 642
  • Пеликания
  • Мнения: 2 493
Не са на митница, просто питам дали е възможно, за да се подготвя Grinning В момента са в Белгия.

# 643
  • Бургас
  • Мнения: 1 713
не

# 644
  • Мнения: 61
Дали може Алиекспрес да селектира кои търговци имат складове в Европа?
Благодаря предварително

Общи условия

Активация на акаунт