Отговори
# 120
  • Мнения: 7 430
....много неприятно Sad Като се сетя и Вики как вчера на пясъка с едно момиченце се мереха с пясък Tired
А с водичка ли трябва да пръснат newsm78

 Hug

# 121
  • Мнения: 7 914
Maika, какво ства с вас тази години...направо не знам... то имаше ли цял месец, в който да бяхте здррави Rolling Eyes... Много гушки на малкия Томи и бързо да оздравява Hug, стискам палци ушенцето поне да е добре Praynig

Giorgia, страхотен разказ както винаги  Hug Много неприятно това с ник-а ти но добре, че са го оправили пък и нов аватар си успяла да сложиш  Heart Eyes... Rolling Eyes  bouquet Лек път на майка ти и баща ти  bouquet

ДиДОлиНКа МанДАриНКа

сега като си отида и ще си вземам мас, че тук не можах да намеря и ще си правя маската...Сега да ви разправям какво се случи ден преди Годишнината ни...Приказвам си със Соня по Скайп и стана на въпрос за маската и аз съобщавам, че освен мас смятам от Бг да мъкна и газ Mr. Green ... ooooh!и добре че Сончето ме свтна, че си е истинска бомба... иначе както каза съпружеското тяло..."ще те пратя за 6 дена може и 6 месеца да не те видя, бомбаджийка такава" ooooh! Crazy
Дидке много се смях на многофукционалността ти... Joy
 А ти кога си на зъболекар?
Пробвай да си сложиш скилидка чесън на болното зъбче... Thinking
Как се разреши проблема за утре...аз ако бях на твое място щях да занеса подаръка на бърза ръка и да се извиня,че не мога да остана за пикнака....и от все сърце ти стискам палци да е лошо времето  Mr. Green
ПП сега видях онези снежни вкусотии...ммм премлясвам тук пред монитора да знаеш Hug Ние станхаме към 10 ходихме на разходка...после си купихме много късна закуска... мъжО я приготвя аз писах във форума и после познай ...ммм леко подремнахмеееее Mr. Green
ППП само елате насам ние ще ви заведем до замЪка и сами ще ви оставим за цяяяялааа ноЩ Hug

mama B, скоро ще имаш къща...супер   bouquet Ще ти стигнат ли паричките за каквото искаш... еееххх какви трепети са това и колко много други неща  Crazy Mr. Green
Ще чакаме с нетърпение снимките с Гого...много ми е интерсно колко ли се е променил от престоя си в БГ.... Heart Eyes Hug


Eli_cz,  Страхотно пожелание:love: 75 години...леле ще бъда  на 100 и няколко  Crazy а мъжо на 110... Crazy...сигурна съм, че ще е голям празник... Пожелавам и на всяка от вас да отпразнува поне 75 годишнина Mr. Green


Още веднъж момичета Благодаря за прекрасните пожелания   bouquet Hug






# 122
  • Мнения: 3 388
Приятна вечер от мен момичета и хубав уикенд  newsm53

# 123
  • Мнения: 7 430
Лелееее....ЗвездоЛинКО за убиване си...  newsm66

Благодаря ти от все сърце за красивите, практични и хубави подаръци... Gift Gift Gift
Седя сега тук и рева ли рева  newsm45....от щастие де Hug ....така беше и с Джорди и с мама Б Hug

Бог да Ви благослови  Flowers Four Leaf Clover и след месец да Ви се сбъдне МечтаТА  newsm30

# 124
  • Мнения: 7 914
Лелееее....ЗвездоЛинКО за убиване си...  newsm66

Благодаря ти от все сърце за красивите, практични и хубави подаръци... Gift Gift Gift
Седя сега тук и рева ли рева  newsm45....от щастие де Hug ....така беше и с Джорди и с мама Б Hug

Бог да Ви благослови  Flowers Four Leaf Clover и след месец да Ви се сбъдне МечтаТА  newsm30



Aaaa Дидке не така Naughty...нали съм ти се обяснявала вече  ( ), ако искаш да знаеш това е най- малкото, което бих направила за вас Heart Eyes Hug  bouquet
 Надявам се само наистина  да си харесате мъничките нещица... Hug  bouquet

Цунки Мунки...

И да знаеш много ме засрами Embarassed

# 125
  • Мнения: 7 430
Mersi Zwezdi... Hug

Весел и щастлив уикенд другарчета  bouquet

Ето нещо от мен - тук миналата седмица карахме кану Wink


# 126
  • Мнения: 1 860
Здравейте, момичета! Пиша преди да си легна на бързо, че съм много уморена.  Tired До сега се подготвях за утре. Направих тортата (смея да твърдя добре се справих), нагласих и украсих масата  и вече нямам сили. Добре, че моите приятелки дойдоха да ми помогнат, иначе щях да стоя до 5 сутринта. Утре ще снимам всичко и вечерта, ако остане време ще пусна снимките, ако не в неделя.  Hug

 Звездичке, благородно ти завидях за изкараната годишнина. Романтични души сте вие, дано романтиката между вас не умира никога.  Heart Eyes

 Дидка, ще се пробвам някой ден на скаличките, но след толкова торти и сладки 1 месец нищо няма да бутна.  Crossing Arms Ще се черпя с твоите вкусотии.  Mr. Green

 Майка, какво става с вас?  Confused Като ви четох новите приключения и си помислих, че трябва да отидеш на църква и да запалиш една свещичка за Томито. Казват, че майчините молитви най-помагат. Отказвам повече да чета, ако сте болни.  Crossing Arms Много целувки на малкото, болно Томи.  Hug

 На всички пожелавам лека нощ и живот и здраве ще пиша утре!   bouquet

# 127
  • Мнения: 7 914
nana_cool,
 дано това е най - прекрасния ден за цялото ви семейство!
  bigdance2 Tada

Наистина с нетърпение ще чакаме снимки! Hug




# 128
  • Мнения: 7 914
Добро утро, момичета!


Приятен уикенд!


  bouquet

# 129
  • Мнения: 1 860
 Добро утро, момичета!
 Донче Биберонче, днес нямаше никаква милост към мен и ме изрита от леглото рано, рано.  Tired Вземам си малко плодчета и пускам една от моите закуски ( от забранените  Twisted Evil)
 
 Днес май ще имам доста такива закусвания!
 Айде, банда, до после!

 Нещо се прецаква картинката  newsm78. Беше кафе с цигарка, за това сега пускам само по едно силно и атоматно кафенце.

 

Последна редакция: сб, 02 сеп 2006, 11:23 от nana_cool

# 130
  • Мнения: 7 914
Нана, забравих да кажа колко порастнал изглежда дон Биберон Hug Страшен красавец Hug  bouquet

# 131
  • ENGLAND
  • Мнения: 4 099
Момичета, моля дайте ми линк за намаляване размера на снимки. Преди време някой беше пуснал, но сега с търсачката нищо не ми излиза.
Благодаря ви.

# 132
  • Мнения: 1 860
  Doret, заповядай! http://www.imageshack.us/

# 133
  • Мнения: 6 390
Привет банда  Wink

Нана
страхотни приготовления  Party хайде успех, и чакаме снимки  Wink Grinning

Страхотни вкусотии момичета днес отново има на софрата  Party Grinning

Аз направих пилешки пържолки по Аржентински, варя картофи, и като стане Бадемата изчезваме - днес има страхотно слънце  Party - за пръв път от поне седмица насам  Crazy Grinning

Поздрави на всички   bouquet

# 134
  • Мнения: 6 390
Семейство Бекъм ще има четвърто дете, разкриха медиите на Острова. "Сигурен съм, че ще е момиченце", повтарял непрекъснато пред познати асът на Реал М.
http://life.dir.bg/2006/09/01/news614810.html

е хайде, дано този път е момиченце  Party

Общи условия

Активация на акаунт