Отговори
# 15
  • Мнения: 1 110
Абе маи цялата 4ужбинска група не ни 6те форума днес, направо е мъка поне 1 старница да зареди....

Добре дошла на Лени Hug Говорим со за каквото ни дойда на акъла, за каквото имаме да се похвалим или опла4ем, абе.... разни работи.

# 16
  • Мнения: 11 315
Сонита, аз преди няколко месеца реших да си върна естествения цвят и да се направя на по-светли кичури. Към момента се размотавах конячено русо.
Стана бързо и ми хвана веднага, нямах изгоряла коса.
Ти какво точно мислиш да правиш?

# 17
  • Мнения: 6 167
Вечерница, честита ученичка, виждам я с бомбоните!
Сега като се заточи едно учение, та поне 15 години... Grinning

Моята коса е тъмно кестенява, леко черничка такава, но от лошия ген, който побелява доста бързо, заотва от поне от 5 години се боядисвам
Харесват ми разните червени тъмни отенъци, но мисля, да се боядисам следващия път в кестеняво, най-близо до естественото.  Без кичури и тн.

Форумът днес много бавен, не зарежда и тн.
Може да имат профилактика ( така и не разбирам какво се случва по време на профилактика нанякой сайт)))

# 18
  • Мнения: 7 430
Здравейте и Лек, първи учебен ден на Сладката ти Принцесе Вечернице Hug
Много е хубава и модерна на снимката  Wink

Лени, добре дошла при нас Hug

Звезди, много красиво оформена ни е темичката Heart Eyes

...момичета, аз бягам, че сега една приятелка ми остави детенцето си да го гледам - на 5г и иска да гледа филмчета
До после   bouquet

# 19
  • Мнения: 7 914
Вечерница ,
Честита ти Ученичка...само отлични оценки да ти носи (казах ли някаква глупост?  Mr. Green newsm78 и много да се забавлява в Училище Hug

Мен пък много ме е страх да се боядисвам, къдря и тн....Накъдрих се преди няколко години...изгоря ми косата, преди година две си направих кичури и познайте още се боря със сухите краища.. и казах вече НЕ  Naughty

Като се върна от БГ ще почвам маската за коса на desislava`...Като ми се пооправи косата ще мисля за неща маскиращо белите коси , но за сега ще наблегна само на здравината Crazy


Звезди, много красиво оформена ни е темичката Heart Eyes
Heart Eyes наистина ли ти харесва  Heart Eyes Hug стопли ми сърчицето   bouquet
 Приятно гледане на мълчугани и детски филмчета  Crazy Hug  bouquet

# 20
  • Мнения: 6 167
може би тук да попитам:
нашия квартал си има сайт, къде какво, кой, защо и как.
аз получавам нещо, като брифинг, като цяло - доста тъпо.
и си мислех, дали в Европа има практика например да се организират разни клубове.
Например, като имаме бебе имам желание да организирам клуб примерно на майките от квартала. За Щатите това звучи ОК, имам приятелка, която във Филаделфия участва в такъв 'клуб', събират се, най-малкото си оставят децата и тн. запознават се.
та, мисля, в бъдеще да използвам нашия сайт да направя такова нещо.
дали ще ме помислят за луда?

# 21
  • Мнения: 7 914
Аз бих приветствала подобна идея... Peace
 В крайна сметка общите интереси сформират група, нали? Thinking

# 22
  • Мнения: 11 315
Лени, не знам дали ще те помислят за луда, защото мога да говоря само за Германия. При нас си има такава практика - нарича се Игрален кръг за деца. Мамите се събират на кафе и лаф, а наследниците се пускат да щъкат из дома и да вършат щуротии, подходящи  за възрастта им.
Обявите за такива групи се пускат и онлайн и във вестника.

# 23
  • Мнения: 11 315
Ето целия репортаж от мястото на събитието

# 24
  • Мнения: 3 388
Сонита, аз преди няколко месеца реших да си върна естествения цвят и да се направя на по-светли кичури. Към момента се размотавах конячено русо.
Стана бързо и ми хвана веднага, нямах изгоряла коса.
Ти какво точно мислиш да правиш?

Да ставам руса  Laughing Ама не някакво рижаво, а русо хубаво пепелно и много светло. Сега съм с естествения си цвят, кестеняво, не съм се боядисвала от 8-9 месеца, с изключение на 1 път преди около 2 месеца, когато си мацнах едно тъмно русо сама у дома-естествено, ефект нямаше  Sunglasses Трябва да се известли и боядиса при мен, за да се получи желания ефект ...... нали правилно си го мисля ...

# 25
  • Мнения: 11 315
При всички положения ще ти трябва едни просветляване и след това боядисване в желания тон. Особено пепеливите оттенъци са изключително капризни и от раз на по-тъмни коси трудно се постигат, да не кажа почти нищо не става. Косата рижавее много след такива опити.
Ако ти стиска го направи сама, но ти препоръчвам да идеш на фризьор.

# 26
  • Мнения: 3 388
Вечерница, големи са ти сладурковци  Heart Eyes и с тези големи пакети с лакомства, мммм, да им се радваш и гушкаш само   bouquet

За косата. Да на фризъор задължително, сама не се наемам. Поддържанена цвета после-да. Но категоричната промяна само от специалист  Peace  Мислех да свърша тази работа сега като си ходим в Бг, та затова така се ентусиазирах с питанките и желанието Grinning

# 27
  • Мнения: 7 430
Сонитка, аз постоянно си сменям цвета на косата  Wink  любимия ми е рус и винаги преди това трябва обезцветяване Peace и после се слага боя  Wink Не ми изгаря, но става много суха  Confused

....аз съм си намислила следващия цвят да ми е лешник Heart Eyes

# 28
  • Мнения: 3 388
Сонитка, аз постоянно си сменям цвета на косата  Wink  любимия ми е рус и винаги преди това трябва обезцветяване Peace и после се слага боя  Wink Не ми изгаря, но става много суха  Confused

....аз съм си намислила следващия цвят да ми е лешник Heart Eyes


Охх, ето, не съм сама  Laughing  аз доста се задържах с това естествено кестенявото, а въобще не съм фенка на подобно еднообразие. Имам спешна или ..как се казваше ...... вопиюща нужда от промяна  Laughing  Значи казваш Дидка за 1 ден ще стане цялата тази работа? ....... а з   преди време се бях правила от черна руса и стана, ама не се сещам дали беше желяния нюанс .......
Точно лешник ми звучи страхотно  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Искам гооо, а дали ще ми стои ..... кажете да, кажете да  Laughing

# 29
  • Мнения: 7 430

Точно лешник ми звучи страхотно  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Искам гооо, а дали ще ми стои ..... кажете да, кажете да  Laughing

ДА, да даааааа....наистина мисля, че ще ти стои много добре  Hug
...значи аз как процедирам - не си мися косата седмица, после обезцветявам и след това боядисвам - слагам безамонячна боя, за да не изгори скалпа и косата де, но пък последния път сложих друга и не бе лошо - поне стана от първия път Peace

Общи условия

Активация на акаунт