Избор на име

  • 3 962
  • 39
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5
Здравейте! Бременността  ми е  към края  си ,  а ние с таткото  все  още не можем да  решим името на нашето момиченце. Много  се  колебаем между Елица и Дара. Желателно беше  да започва  с   д,  но  като  че  ли аз  клоня  към Елица. Очаквам вашите  мнения Simple Smile

# 1
  • Мнения: 308
Здравейте! Бременността  ми е  към края  си ,  а ние с таткото  все  още не можем да  решим името на нашето момиченце. Много  се  колебаем между Елица и Дара. Желателно беше  да започва  с   д,  но  като  че  ли аз  клоня  към Елица. Очаквам вашите  мнения Simple Smile
Дея; Дария; Дона; ...

# 2
# 3
  • Мнения: 8 062
Темата е за съвсем друг подфорум, помолете модератор да я премести https://www.bg-mamma.com/?board=446
 За името аз съм за Деница или Дарина Simple Smile

# 4
# 5
  • София
  • Мнения: 72
Глас за Елица.
Сещам се и за Деница,някак съчетава двете имена.

# 6
  • Мнения: 731
Даниела
Дария
Десислава

# 7
  • Мнения: 40
Елица и от мен ,🌹🌹🌹

# 8
  • Мнения: 11 984
И от мен Елица или Деница, ако искате да е с Д.
Само Дара не ми харесва толкова, а Дария е вече банално.

# 9
  • Мнения: 731
Ето тук има имена с Д
http://www.moetodete.bg/namelists-%D0%94-0.html
Можете да прегледате.

# 10
  • Мнения: 8 578
Между двете - Елица, но и Дара ми харесва.

# 11
  • Мнения: 2 757
От двете повече ми харесва Дара. Ако вместо Елица беше Елена, бих избрала Елена. Не, че Елица е лошо име, напротив, но на мен не ми харесват имена завършващи на "ца".

# 12
  • Мнения: 1 362
От Вашите - Елица. Предлагам Елиза. Дара не ми звучи като цяло име, а като умалително от Дарина. Познавам Дарина, към която се обръщат точно по този начин - Дара.

# 13
  • Мнения: 3 032
Елица ми харесва повече от Дара.
Иначе с "Е" ми харесват други имена - Елена, Елина, Елизабет, Елеонора, Екатерина.
С буквата "Д" залагам на Деница, Диляна, Дарина.

# 14
  • София
  • Мнения: 3 007
Дара ми харесва повече то Елица. Но и Елица е хубаво име.

Общи условия

Активация на акаунт