Още по-нова седмица,пълна с още по-хубави новини и емоции.

  • 6 372
  • 171
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 9 860
Моля за аплодисменти-не се изложих много с първия хляб,само малко Embarassed.Машинката омеси едно страхотно тесто,втаса,бухна онова ми ти тесто,направо щеше да излезе отгоре.И до тук...кака ви Валя не знае немски,няма все още книжката на български и не успя да включи програмата за печене.По едно време като взе да писка тая джаджа и аз се уплаших  ,извадих кошницата с тестото и директно във фурната.И сега си имам първото домашно хлебче bowuu,даже и на външен вид не е лошо.Като за първи опит става.
Що се отнася до сливите,аз пък винаги ги стискам като купувам,защото децата не ги ядат като са твърди.Те нали сливите са затова-за стискане hahaha.

# 16
  • Мнения: 430
Хубава седмичка и от нас! И много здраве на дребосите!
На мен пък това е последната седмица от майчинството.  Cry Три години и 3 месеца не съм ходила на работа. Поработвах само на хонорар, ама то не се брои. Малкото паяче тръгва на градина другата седмица и ми се иска.... времето да спре. Не искам да се разделям с малкото човече, не ми се ходи на работа! Tired
Тя има огромно желание да ходи на градина, но сигурно защото не е съвсем наясно какво точно се случва там. Въпреки, че е много общителна и обича да играе с деца, имам големи тревоги. Гледам я почти само аз. Рядко вижда баба си, а таткото понякога късно вечер или в неделя. Привързана е силно към мен и макар и да е "мъжко" момиче, сигурно ще и бъде трудно. Е, няма как. Ще трябва и с това да се справим.
Целувки от нас!

# 17
  • Анкх-Морпорк
  • Мнения: 3 476
yosarian, сложи тази снимка в "избрано" като влезеш с твоя си ник има една стрелка под нея, кликни там, а също и да може да се гласува Wink
Голям майтап е Simple Smile Попадала съм на домати с надпис "ПИПАЙ МЕ НЕЖНО!", ама не си носех апарата.
Ето и още едно по темата:
http://images03.snimka.bg/000146344-big.jpg

volf, да не разводняваме сериозната тема с приказки за аватара ми Simple Smile
И аз много харесвам "Цвете от Луната" и се радвам, че ти харесва.
Ей тук има клип, само кликни на песента, за да зареди нея. Само онлайн е, засега не може да се тегли. Макар че за мен тези взривове не подхождат на настроението на песента.
http://btr.cc/video/index.php
Снимката бях я сложила, щото много от мамите слагат разни вносни актьори и певци, пък аз да покажа, че българските мъже са по-хубави.

Ние сме добре, Наско се научи да яде сам и по-течни неща, даже храни и сестра си, уверено гребе, размахва лъжицата и таратора изчезва с бясна скорост.

Лека и успешна седмица на всички!

# 18
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Днес минавайки покрай пазара- гледам находка. Е не се стърпях и я снимах. Не мога да не я споделя с вас Mr. Green

  Познайте на десктопа в работата какво си имам вече  Laughing

  firebird, твойта находка също е страхотна!

  Валенце, аплодисментите ги имаш!   bouquet Пък другия път без печката и още по - вкусен хляб.

  volf, ами ако се включваш по - често в женските приказки тук, ще те открехнем и на други "номера" и то преди да е станало късно  Mr. Green Пък за мебелите не съжалявай, аз също чух, че много ще поскъпнат.

  Другото което се носи е, че от 2007г. цените на стоматологичните и зъботехническите услуги ще скочат в пъти  Confused Някой да има достоверно инфо по въпроса?

# 19
               Тръгвам си и Ви пожелавам на Вас и вашите дечица приятна и спокойна вечер. Разхлади се. И над Разград заваля. Аз обаче имам служебен дъждобран. "От водата ах, нас не ни е страх"

# 20
  • София
  • Мнения: 2 356
Не се усетих и писах в миналоседмичната тема.
Лека седмица на всички.  Hug

Ние вече сме в София. Засега всичко е спокойно, само имаме зор с приспиването, че в Стара Загора се приспивахме в люлеещ се стол, за по бързо, а тук го няма и падат ревове. Сряда сме на преглед при лекуващата в болницата, да ни види как ходим. Пък дано да ни изпишат. Аз смятам, че вече няма нужда от гимнастика, но да видим. Намерих ясла в района, където ми казаха, че можем да идем, когато искаме - октомври, ноември, догодина... Така ще мога да изчакам докато всичко стане наред при нас - ваксини, захласвания и т.н.

catnadeen и аз бих дала баткото на ясла в твоя случай. Ще ти трябва повече спокойствие в началото, а найстина баткото не е много по голям и ще ти е трудно ако и двамата реват в един глас. А ти поне в началото ще си уморена от раждането. Така, че пращай го да играе с децата, аз смятам, че ще му е хубаво.   bouquet

# 21
  • Мнения: 3 698
Хубава седмичка и от нас, да ни е по вода и с много усмивки  Hug Благодаря за порцията смях, а при нас на витрината на едно магазинче има табела : "Намаление от 0 до 50 % "  Shocked Mr. Green
Запалихте ме и мен по хлебопекарните   chef Някъде в Младост, СГ или Дървеница има ли ги?
Тук вече престана да вали и ние ще излезем да поразходим крачета. Целувки за всички дечица Heart Eyes!

# 22
  • София
  • Мнения: 2 262
Хмммммммммм и аз писах в старата тема! Ама че съм заплес! Наде на теб писах прочети си го!
А май и аз искам такава хлебопекарна! Я кажете де ги има и готини ли са, или пък дружно да се организираме и да си купим! Йосарианче ако ходиш свирни да ти дам пари и за мене! Я ми кажи има ли чай на вашите аптеки, щеше да питаш!

# 23
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141

Абе Вале,я ми кажи ти тая хлебопекарна дали ще става за нашия хляб-нали знаете аз пека спец.хляб на малката от нискобелтъчно брашно.Ако не те притеснявам дай ми малко подробности.
 

Поначало тези хлебопекарни би трябвало да стават за всякакви видове хляб, а за козунаци
направо нямат равни.

Валенце направо ме уби с тази цена, като знам, че цената им се движи мужду 80 и 280 лв (разбира се са различни по качество).

Съседи и приятели имат и много я хвялят.  Приятелите дори преди години, когато нямаше хляб по магазините направо им завиждах, а иначе си я позуват на вилата, която била в някакво далечно село.


За София не вършат много работа, но за места където имат проблем с доставката на хляба направо нямат грешка.

# 24
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Забравих да отговоря за породените деца. Е вярно на мен след раждането на второто държавата ми го гледа 2 месеца, та аз се възстанових и тогава с готов режим ми го върнаха.

Не съм спирала първото си от детска градина, но и той вече имаше стаж една година в ясла.
Иначе като обслужех малкото времете ми беше само за голямото, защото го дадох на градина чак след 3 месеца /съвместно живеене с брат му/, но му беше вече доскучало, та градината не я прие като пренебрегване.

Просто различни ситуации и човек не може да планира как да постъпи.

# 25
  • Мнения: 480
Еее,ще купувам аз таквоз чудо.Трябва да става и за нашия хляб-не е кой знае колко различно,технологията е еднаква.Пък и тя цял живот ще яде все от нейния си хляб и всичко тестяно пак ще е от туй брашно.
Айде и аз да ви разсмея малко.Вчера събирам прането,Айда с баба си отдолу чака кака й да я поеме за разходка.Баба й се мъчи да я накара да погледне нагоре да ме види но тя не разбира още от "погледни нагоре" и не вдига глава.Но аз като й казах"къде е баба Яга?" веднага погледна и ме видя.../в къщи имаме закачена такава на абажура/.Не че не си приличаме с въпросната персона де.
Прегръщам ви!

# 26
  • София
  • Мнения: 9 860
Така,така,зарибих ви,а?!Ако обаче някой си купи и не му хареса да не ме бие,ей. hahahaАко знаете какво ядене падна-за нас с татито хляб не остана-беше полуизяден от двете мадами всеядни.Ей,умрях си от гордост!Сега отивам да правя кекс. Party

# 27
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
За пекарните - имаше ги в Младост в склада на Айвън 7, но не знам цена... Ще се опитам да излазя утре-в други ден да видя има ли таквоз чудо
Ма май в Сф беше окло 40лв

# 28
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Иги, мерси за инфото.
МИ това дето си го преживяла - прилича на първото ми раждане, само дето въпреки форцепса и многото вътрешни и външни шевове все пак болката не е като при операция първия ден...
Иначе това със скачането по коре ми ббеше любимо, но при мен  скачаха двама - е нямах счупено ребро, само синин по ребрата. И болкат от срязването си  я усетих - виж след ужаса, че губят бебето форцепса не съм го усетила - честно казано и да ме бяха нарязали - бях толкова парализиран от това, че всички пребледняха и позеленяха и се разтичаха - че нямаше да усетя нищо!
Е от туй не мога да се отърва - страха да не повредят бебето. Даже ако трябва да съм честна с вас - на друг не съм казвала - но докато влезнах в болницата преди две дсемици - само като наближа нящкое АГ и изглежда от страх и нерви ме избиваше на плач... Е сега поне не рева Wink

Ама съм си рекла, че е божа работа - така, че не си го слагам на сърцето... не спирам да мисля, но не се втелясвам... ДАно продължа така и за напред!

Благодаря на всички ви! Много ми помагате!

# 29
  • Враца
  • Мнения: 871
ЕЙЙ каква вкусна хлебна темичка се е зародила.А има ли хлебопекарна ,която да пече хляб за отслабване.. ако има ..веднага я купувам Минаха две години ,но килцата си ми стоят идвами понякога..   #2gunfire
Краси не се притеснявай..ще има малко да плаче ,но ще свикне ,няма как трябва.
Валенце и тук мирише вкусно на топъл хляб,да резнеш малко като идваш.
Петенце,не натискай много моя приятел,знаеш с какъв характер е,да не се заинати..че после да го мъчиш повече.Полека давай.
Наде..с теб съм и стискам палци.
Браво на  yosarian, находката наистина е ценна!
Мамо Иги как сте?Как са големите мъже!Наистина ставате все по-хубави!
На всички желая много..много здраве и късмет!
А пък аз да ви кажа пак ми горя комп.Този път захранването.Два дни без нет.Никак не ми върви с него.Двакомп. да съм си купила с парите от ремонтите по него... но аз съм си виновна..То гърми, а аз си четаааа форума... и си четаааа , а после ми криво..Е няма как.
  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт