въпрос

  • 1 408
  • 16
  •   1
Отговори
# 15
  • New Zealand
  • Мнения: 871
Миличка, сметни си кога трябва да ти дойде, ако си имала късна овулация, тогава това би била предполагаемата дата. Тогава след нея можеш да направиш тест отново, за да се води че имаш закъснение. Каза, че на 22 е трябвало да ти дойде, значи ако сметнем че овуто ти е било около датата на зацапване (10-ти), и ако лутеалната фаза е стандартно 14 дни...хм, вече трябваше да е дошло newsm78 Или аз бъркам в сметките Blush
Давай с тест, пък ако е -, отиваш на гинеколог. Не се притеснявай, вероятно не е нищо особено, но е хубаво в такива случай да с евиди защо аджеба няма М. а няма и бебе. В твоят случай обаче не се знае дали няма бебе, но ще чакаме резултати от теста Hug Стискам палци!
благодаря ти за окуражаващите думи  bouquet ще изчакам до понеделник и ако няма промяна- на лекар Sad

# 16
  • New Zealand
  • Мнения: 871
здравейте! имам един въпрос към по- компетентните от мен. при бременност задължително ли температурата е по- висока? newsm78 моята е с много ниски стойности- макс.36, но тази сутрин е 36,5/меря е външно/. това покачване не предвещава ли цикъл? newsm78 вчера накарах една приятелка, която влиза в 4 месец да си премери температурата и  и беше 35,8 #Crazy нещо взех съвсем да се обърквам...това, с температурата не ми е много ясно...
  иначе, все още си чакам цикъла....

Общи условия

Активация на акаунт