Sen Çal Kapımı * Aynen Aynen - Керем Бюрсин сега и преди / Тема 35 /

  • 70 358
  • 741
  •   2
Отговори
# 510
  • Мнения: 1 339
Ааааа, защо няма да има нов епизод?  Аз все още по това време им чакам първия фраг Simple Smile
Коригирам си питането и си отговарям - заради Курбан Байрама.

# 511
  • Мнения: 4 754
Здравейте дами,
Някоя знае ли, кога се решава дали един летен сериал ще продължи и през есента?  В няколко чуждестранни групи се коментира, че сериала ще бъде изместен от септември в неделя, тъй като конкуренцията била много голяма.  Сравняват рейтинга и химията между Ханде и Керем, с тази от сериала "Любов под наем" между Баръш и Елчин.

Ако става въпрос за сериал  по националната телевизия TRT може да държи дълго време нисък рейтинг и няма да ги спрат , за тях рейтинг 4-5 е постижение велико Joy Но ако е по другите телевизии при 2-3 серии с рейтинг под 4 и са му подписали смъртната присъда Joy държим ли рейтинга над 4 няма да го спрат скоро , освен ако нямат предварително определен брой серии и строго рамкиран  договор за този брой серии, иначе сменят режисьори , сценаристи , няма проблем за тях , щом рейтингът върви Joy

Това не е снимка от сета, а фотошоп, предполагам фенски някакъв.

Много е добър ,хванах се ,  само се зачудих защо Ханде е с такова дупе като я виждам каква е клечка Joy

Малко извън коментираните теми, но само на мен ли Хандето в момента ми прилича страшно много на Михаела Филева Kissing



Особено в сцената с избирането на бански за Еда имах чувството, че Михаела ще запее, честно Nerd

Може би малко Thinking
Доколкото разбрах няма да има нов епизод тази седмица и затова нямаме трейлъри.

CryCryCry нищо , аз в неделя ще ви повдигна настроението с малко сватбени снимки Joy

# 512
  • Мнения: 218
Flowers Tulip Здравейте, мили момичета! Колко анализи и творения сте направили и то само от 4 серии! Сценаристите ни държат на "полусъединител" с многото загадки около почти всеки герой. Историята много ни интригува и се радвам, че точно в тази група всеки може да каже това, което мисли и предполага. Дискусиите ни са вълнуващи и интересни, въпреки километрите, които не делят. А тази седмица без нова серия колко ли още ще изпишем!

Revolving Hearts Забелязвате ли, че нашите ГГ имат вече история. Никой няма да отрече, че любовта между тях е налице, но тя ще има дълго предисловие, преди да се разкрие. Започна с белезниците, Серкан запази червилото, самолета и годежа на Селин, целувката пред камерите, нестандартния договор, импровизирания годеж и чувствения танц, преместването на вещите, обучението по плуване в басейна, съвместната им работа за конкурса, пазаруването и приготвянето на вечерята, скачането в басейна, банята и след нея ... Е, това не е ли вече една прекрасна история , въведение в тяхната любов?! Revolving Hearts

Flowers Tulip Виждам мнения, че сцената в басейна и ревността на Серкан е засилена. Но представете си как да се почувства Серкан, когато Еда е с най сексапилния бански, ще се докосва до секси мъж, а дори самият той не я е докоснал?! А и не е ясно какъв тип мъже харесва!  Не влезе в басейна под предлог, че има работа. Каква ти работа, нито може да работи, нито може да чете, а Еда все повече го предизвиква Rage " Не! Не може! Слагам край! Изпусни водата Сейфи!" Все пак тя носи неговия годежен пръстен и пред света е неговата годеница!!! Много вълнуващ момент беше, когато е зави с кърпата - близко, интимно ... сякаш всеки момент ще я прегърне! Innocent За него Еда е непознат космос, загадъчен, предизвикателен и дразни любопитството му да го изследва! Misc Telescope Тя е го привлича с красота, ум и талант - невероятно мощна комбинация! А в същото време предизвикателна, непредсказуема, интересна! Gift Heart

Flowers Tulip Готвенето на вечерята беше истинско откровение! И двамата останаха изненадани един от друг, а и започнаха да разбират  колко добре се допълват!  Нейните критерии за мъжка визия - усмивка, глас, ръце. Но преди всичко за нея е важно отношението, това, което е зад фасадата. Серкан иска да се вмести в тези критерии, защо ли?!  Много интересно представи знанията си в готварството:
" Външният вид на ястието трябва да привлече вниманието към вкуса. После го помирисваш. Тогава ще полудееш, да го опиташ... - Но твоето ядене не е удовлетворяващо!  ... - Точно в това е смисълът. Вкусът ще остане в устата ти!" Еее, ако това не е "покана за танц"!!! И двамата знаеха, че не става въпрос за храна!  Роботът Серко и романтика! Но само умният мъж може да намери най точните думи, за да покаже любовта си, без да говори за любов! Sparkling Heart За мен тези моменти са най любими, тогава, когато започва завръзката, когато няма още интимност, когато очите за първи път се спрат в съзерцание! Да!  Чашата на Серкан! Влюбено червено!!! Coffee Той погледна и забеляза, че е червена... Може да не вярва на себе си, но чашата му разказа играта! Heart Eyes

Flowers TulipС риск никой да не ме дочете, искам само накратко да изкажа мнението си за края на епизода. Селин влезе като настървен следовател в къщата, а не като гост. Типичен пример за поведение на отхвърлената жена!!! Това нейното не може да се нарече дори ревност, това е ярост! Защо не Аз, идеалната, а Тя?! Няма да го разбереш, мила, защото си всичко друго, но не и идеална!!! ... Забелязала съм и в други епизоди, че бившите имат голямо влияние върху живота на другия, вместват се, ревнуват ... тогава защо са се разделили?! А Серкан защо позволява на тая змия да му се меси в живота? Тя първа се е сгодила, независимо от нейните луди идеи, че той ще я преследва, сега с какво право се вре в живота му?! Не само, че не я харесвам като външен вид, но  сега ми стана и противна злобарка. Rage ...  Еда може и да се чувства виновна за откриването на договора, но Серкан ще спаси ситуацията, винаги го прави! От самото начало! Сърцето му казва, че е негова и винаги ще я закриля!

Gift Heart Благодаря на най търпеливите, че стигнаха края на писанието ми! Само да не съм толкова многословна, но как с малко думи може да се опише историята на една любов! Gift Heart

# 513
  • Мнения: 5 723
neorum  и РОМАН  да напишеш  за Еда и Робо ще го изчета  , дали по късна доба или по ранни петли.....ти само  пиши !!!!!: Gift Heart

# 514
  • Мнения: 1 242
Flowers Tulip Здравейте, мили момичета! Колко анализи и творения сте направили и то само от 4 серии! Сценаристите ни държат на "полусъединител" с многото загадки около почти всеки герой. Историята много ни интригува и се радвам, че точно в тази група всеки може да каже това, което мисли и предполага. Дискусиите ни са вълнуващи и интересни, въпреки километрите, които не делят. А тази седмица без нова серия колко ли още ще изпишем!

Revolving Hearts Забелязвате ли, че нашите ГГ имат вече история. Никой няма да отрече, че любовта между тях е налице, но тя ще има дълго предисловие, преди да се разкрие. Започна с белезниците, Серкан запази червилото, самолета и годежа на Селин, целувката пред камерите, нестандартния договор, импровизирания годеж и чувствения танц, преместването на вещите, обучението по плуване в басейна, съвместната им работа за конкурса, пазаруването и приготвянето на вечерята, скачането в басейна, банята и след нея ... Е, това не е ли вече една прекрасна история , въведение в тяхната любов?! Revolving Hearts

Flowers Tulip Виждам мнения, че сцената в басейна и ревността на Серкан е засилена. Но представете си как да се почувства Серкан, когато Еда е с най сексапилния бански, ще се докосва до секси мъж, а дори самият той не я е докоснал?! А и не е ясно какъв тип мъже харесва!  Не влезе в басейна под предлог, че има работа. Каква ти работа, нито може да работи, нито може да чете, а Еда все повече го предизвиква Rage " Не! Не може! Слагам край! Изпусни водата Сейфи!" Все пак тя носи неговия годежен пръстен и пред света е неговата годеница!!! Много вълнуващ момент беше, когато е зави с кърпата - близко, интимно ... сякаш всеки момент ще я прегърне! Innocent За него Еда е непознат космос, загадъчен, предизвикателен и дразни любопитството му да го изследва! Misc Telescope Тя е го привлича с красота, ум и талант - невероятно мощна комбинация! А в същото време предизвикателна, непредсказуема, интересна! Gift Heart

Flowers Tulip Готвенето на вечерята беше истинско откровение! И двамата останаха изненадани един от друг, а и започнаха да разбират  колко добре се допълват!  Нейните критерии за мъжка визия - усмивка, глас, ръце. Но преди всичко за нея е важно отношението, това, което е зад фасадата. Серкан иска да се вмести в тези критерии, защо ли?!  Много интересно представи знанията си в готварството:
" Външният вид на ястието трябва да привлече вниманието към вкуса. После го помирисваш. Тогава ще полудееш, да го опиташ... - Но твоето ядене не е удовлетворяващо!  ... - Точно в това е смисълът. Вкусът ще остане в устата ти!" Еее, ако това не е "покана за танц"!!! И двамата знаеха, че не става въпрос за храна!  Роботът Серко и романтика! Но само умният мъж може да намери най точните думи, за да покаже любовта си, без да говори за любов! Sparkling Heart За мен тези моменти са най любими, тогава, когато започва завръзката, когато няма още интимност, когато очите за първи път се спрат в съзерцание! Да!  Чашата на Серкан! Влюбено червено!!! Coffee Той погледна и забеляза, че е червена... Може да не вярва на себе си, но чашата му разказа играта! Heart Eyes

Flowers TulipС риск никой да не ме дочете, искам само накратко да изкажа мнението си за края на епизода. Селин влезе като настървен следовател в къщата, а не като гост. Типичен пример за поведение на отхвърлената жена!!! Това нейното не може да се нарече дори ревност, това е ярост! Защо не Аз, идеалната, а Тя?! Няма да го разбереш, мила, защото си всичко друго, но не и идеална!!! ... Забелязала съм и в други епизоди, че бившите имат голямо влияние върху живота на другия, вместват се, ревнуват ... тогава защо са се разделили?! А Серкан защо позволява на тая змия да му се меси в живота? Тя първа се е сгодила, независимо от нейните луди идеи, че той ще я преследва, сега с какво право се вре в живота му?! Не само, че не я харесвам като външен вид, но  сега ми стана и противна злобарка. Rage ...  Еда може и да се чувства виновна за откриването на договора, но Серкан ще спаси ситуацията, винаги го прави! От самото начало! Сърцето му казва, че е негова и винаги ще я закриля!

Gift Heart Благодаря на най търпеливите, че стигнаха края на писанието ми! Само да не съм толкова многословна, но как с малко думи може да се опише историята на една любов! Gift Heart

👍 Браво, Неорум, чудесен коментар! И аз да продължа с коментар за идеалната Селин .. със сигурност никой не е перфектен в този свят, колкото и да ни се струва, че е така..А и за човек като Серкан, праволинеен и перфекционист, едва ли точно това ще му е най-интересно... за него би било привлекателно  друго - различното, криволичещото, непонятното, загадъчното, изненадващото... Той познава достатъчно добре Селин, но не познава никак Еда... Селин действа по калъп, като всяка разгневена бивша, лесна за прогнозиране като действия, докато Еда действа спонтанно, различно, емоционално и изненадва очакванията... Затова и още от първия момент Серкан започна с въпросите към нея - Коя си всъщност? , Какъв човек си ти?.  А отговорът на Еда пролича във всичките й последващи действия - дръзка, различна, необикновена, непредсказуема... За човек, който обича да изследва звездите, тази ярка звезда му се стори по-интересна и интригуваща за разгадаване от добре познатата и прогнозируема Селин... дори опитът на бившата да нахлуе в дома на Серкан по време на вечерята беше предварително разгадан дори и от Айдан...😀 Серкан пък притежава онази красива, пленяваща усмивка, която едва сега започва да се появява на устните му по-често, оня приглушен дълбок тембър на гласа, когато почти еротично обясняваше на Еда как трябва да се възприема храната и етапите на нейното поднасяне, за да усетиш истинския вкус... А ръцете му - силни и по мъжки красиви, докоснали крайчеца на устните на Еда под предтекст да уловят излишъка от соса... Накланянето с цяло тяло към нея в същата тази сцена, демонстриращо желание за близост... Е, как няма Еда да загуби самообладание....🤩 Интересно кой пръв ще поддаде..

Последна редакция: пн, 03 авг 2020, 11:17 от mury9

# 515
  • Мнения: 10 255
Flowers Cherry BlossomДобро утро! Simple Smile
Лелеее момичета страхотни сте. Анализите и коментарите са точно на място и с удоволствие ви прочетох тази сутрин. Сега ще си изгледам епизода с бг превод (благодаря на момичетата, които отделят от времето си, за да ни доставят това удоволствие) и ако се сетя нещо да допълня ще се включа по-късно. Снощи е излязла нова класация:

Хубав и успешен ден на всички Flowers Cherry Blossom

# 516
  • Мнения: 1 130
Момичета, страхотни сте!
Възхищавам ви се за дар словото, което притежавате и успявате да изразите емоциите и вълненията си! Аз съм математик човек и казвам нещата с две дума, кратко и ясно! Благодаря ви, чета ви с удоволствие!
P. S. Някой може ли да каже къде съм цъкнала, че получавам и-Мейл при всеки отговор в темата?

# 517
  • Мнения: 5 815
Момичета, страхотни сте!
Възхищавам ви се за дар словото, което притежавате и успявате да изразите емоциите и вълненията си! Аз съм математик човек и казвам нещата с две дума, кратко и ясно! Благодаря ви, чета ви с удоволствие!
P. S. Някой може ли да каже къде съм цъкнала, че получавам и-Мейл при всеки отговор в темата?
Профил-настройки-Имейл известяване

# 518
  • Мнения: 3 225
Умря циганката, дето ни хвалеше, но наистина темата ни е прекрасна Flowers Tulip Удоволствие е да се четат мненията на толкова много момичета с различни гледни точки, задълбочен поглед върху действието, чудесен изказ, цветни и положителни коментари Heart Neorum, специално браво за последния ти пост!

Само не ми харесва, че ще останем без епизод тази седмица. При положение, че снимаха в Анталия на самия празник, ми е малко странно да почиват сега. Може да са изостанали със снимачния график или да не са успели с монтажа... както и да е... с едно фрагманче днес ще ни умилостивят малко Kissing Smiling Eyes

И въпреки че разнищихме 4 еп. от горе до долу и от ляво на дясно, постоянно се сещам за моменти, които ми харесаха като срещата на момичетата със Сириус, например. Фифи се умили така истински, че кучо е черен, а Мело веднага сравни осанката му с тази на Серкан Satisfied на което Еда само се подсмихна Wink



И пишейки за животните в сериала, много мило ми беше как Айдан си жалеше кончето. Щом обича животните, значи не е лош човек - фен съм ѝ аз, знаете Relaxed Интересно ми е как ще отреагира на скъсания договор от последната сцена, защото само тя и ГГ знаеха за него Rolling Eyes

# 519
  • Мнения: 5 723
Хааа, как ще реагира Айдан ....повече от ясно ...СеВдА ще е виновна !!!!! Но си мисля че и Еда ще се самообвини , дано Робо реагира справедливо -така да го кажа . Даноооо .....

# 520
  • Мнения: 165
Благодаря на момичетата, които превеждат. Чета, всичко което коментирате и всяка серия я гледам поне по три пъти, защото не всичко съм забелязала, а след Вашите коментари се връщам да го видя и филмчето става  по - интересно. Рядко пиша, защото и аз не мога да изразявам добре емоциите си.  Two Hearts

# 521
  • Мнения: 4 754
Здравейте и от мен Flowers Hibiscus идвам да ви кажа , че сте прекрасни , чета ви с удоволствие и пет страници коментар да има не ми е проблем Grinning
Аз пък снощи като Тома Неверни ,разрових целия интернет да проверя дали е истина , че няма да има нов епизод  в сряда ....е....оказа се потвърдена информация и хората се възмущаваха как го казват чак в неделя и плачещи иконки , колажи , гифчета и т.н. също в Туитър се разпространява  молба към Ханде и Керем, ако може да се включат с някакъв лайф в сряда като компенсация , че няма да има епизод Joy
Също четох туитове от събота с текст "прощаваме ви , че няма 3 фрагмана, не ни трябват , само ни пуснете нова серия в сряда "  Joy също имаше неща от сорта "щом няма да има нова серия в сряда ще си направя маратон и ще изгледам 4те отново една след друга" Joy
Само да уточня , че тези неща ги чета на испански и английски , защото турски и руски не знам , сериалът се превежда на много езици , истински хит е навсякъде Heart Eyes

# 522
  • Мнения: 525
Здравейте, мили дами! И на мен ми е много приятно да чета всички тези разнообразни и интересни коментари, свързани с това прекрасно лятно сериалче. Аз също съм леко разочарована от това, че няма да има нова серия тази седмица, но пък погледнато от друга страна ще наваксам с новия епизод, който още не съм изгледала с българския превод и с другите сериали, които гледам паралелно с този. Хубав ден и до скоро!

# 523
  • Мнения: 12 818
Здравейте!

Ааааа, защо няма да има нов епизод?  Аз все още по това време им чакам първия фраг Simple Smile
Коригирам си питането и си отговарям - заради Курбан Байрама.
За съжаление не е причината празника, а рейтинга който спадал.  
Утре екипа започва да снима новите епизоди


Bu durum Kerem Bürsin ile Hande Erçel'i buluşturan dizinin fanlarını üzdü. Yönetmenliğini Altan Dönmez'in yaptığı dizinin bayram nedeniyle düşen reytingler ve reklam gelirleri nedeniyle ekrana gelmediği, başka özel bir nedenin olmadığı öğrenildi. Öte yandan Antalya çekimlerini tamamlayıp bayram arası veren ekip yarın İstanbul'da sete çıkacak.

https://www.tv100.com/sen-cal-kapimi-dizisi-bu-hafta-neden-yayin … iyor-haber-507790

Мнението ми за сериала е малко по различно от повечето мнения тук. Мисля че е нормално,все пак различни сме и ще го скрия в спойлер,за да не засегна  някой .
Скрит текст:
Очаквах го, колкото и неприятно да звучи, въпреки химията на ГГ.Лек,забавен ,точно летен сериал,. Керем е толкова магнетичен. Обожавам да слушам гласа му. С Ханде стоят супер,виждам и че се забавляват зад камера.
 Второстепенните герои, особенно приятелките на моменти уморяват с глупави и безмислени  диализи. Едни бъртвежи и разтакавания в повечето сцени. С  Мело направо са прекалили, да не говорим за  Каан, противоречив и принизен от европейски възпитаник до ниво махленски интригант . Съгласна съм ,че в бизнеса конкуренцията е силна, но едва ли бизнесмените уважаващи имиджа си са принизени до нивото на Каан. Екранното време се заема с разтягане на дребни случки. Хареса ми разговорът между Селин и Пърпъл. Отварят леко завесата около Серкан и приятели. Селин има защо да постъпва необмисленно,прекалено много  е загубила,най-вече пропилени години от несподелена любов.  
Ханде е чаровница, нежна и изглежда супер като Еда,  и колкото и да се старае не и се получава в доста сцени. Не искам да бъда разбрана погрешно, не се заяждам. Зная че се учи,старае се  и напредва , но има още какво да се желае докато стане добра артистка. Не е първата роля в която я гледам и виждам напредък.
Скоро четох интервю с техен кинокритик, който препоръчва да си смени професията, съжалявам, че не ми е под ръка за да сложа линка към него .

И още веднъж,Благодаря на екипа за бързия и чудесен превод!

# 524
  • Мнения: 218
Flowers Cherry Blossom Добър и усмихнат да е денят ви, момичета! Радвам се, че с вас успявам да говоря и споделям чувствата си, защото около мен няма с кого! Kiss Нека си говорим, нека споделяме, нека това, което е в душата ни да излезе навън! Тези красиви мисли трябва да бъдат споделени! Sparkling Heart
Flowers Hibiscus Любимите ми дисциплини са математика, химия, физика, астрономия, но повярвайте ми, в тях има не само логика и формули, но и много поезия!
Flowers Hibiscus За сега все още съм се фокусирала на Серкан и Еда - те са колоритни личности, многопластови, с огромен заряд тайнственост, която ни предизвиква да ги наблюдаваме и изследваме. Еда споделя с леля си и приятелките си, затова те я познават, но когато чувствата се намесят, дори и те не могат да я разгадаят! Действията и постъпките й са лишени от логика, но точно в това е интересното! Интригуваща, дръзка, пълна с очаквания! Серкан е интригуван още при първата им  среща в университета. Никой не е посмял досега да се държи по такъв начин с него! Направо е шок! Sleeping Серкан е принципен, самостоятелен, сякаш надъхан да бъде винаги на върха и да печели, сякаш иска да се докаже пред някого, може би пред баща си. Тук ще се разкрие нещо интересно. Представете си само един подреден и логичен човек като Серкан как би възприел Еда! За него тя е извън всякакви правила и норми, с две думи - луда! Но как тогава  човек като него позволява тя да се намесва и ръководи действията му?! Не виждате ли, слуша я, дори иска да й се хареса! Stuck Out Tongue Winking Eye Всички в неговото обкръжение са в шок - как може, защо, дали е вярно това, което виждат, или е само малко изключение?! Не напразно се казва, че когато се намесят чувствата, нищо не е както преди! Heart Eyes А Еда няма цел да променя Серкан, тя го приема такъв, какъвто е - робот! Но се прекланям пред такива жени, които неусетно налагат своите правила и успяват да променят всички около себе си! Kissing Heart Сириус е животно, но животните най добре разпознават фалшивите и зли хора! Това, че кучето веднага прие Еда за приятел, Серкан беше приятно изненадан! Много хубаво се усмихна тогава! Animal Dog2 Явно Сириус не е приемал Селин!
Flowers Hibiscus Еда е много положителна личност, която не се смущава да оправдае постъпките си, дори когато са спонтанни и нелогични. Само в два момента я видях да се смути - когато беше излязла по халат от банята и Серкан я видя и накрая на епизода, когато Селин откри договора. Очите й се спряха на Серкан с молба да я извини за грешката. Между тях има договор и клаузи, но неписания договор, който сключиха очите и сърцата им ще бъде винаги с предимство и ще кара Серкан да зачертава все повече правила. Но това е неизбежно!!! Cupid
Flowers Hibiscus Измествам фокуса си към предположението в какво се състезават Каан и Серкан. Според мен може да е гонка с коне. Любимият кон на Серкан е контузен и нали казаха, че се възстановява. Може би за това не се появява на хиподрума и Каан каза, че той е изчезнал. Но предизвикателството е прието! Ще видим! Animal Racehorse

Flowers Hibiscus Момичета, подавайте сламки за неща, които са ви станали интересни! Нека да коментираме и да напълним със смисъл седмицата на очаквания! Разговорите с вас са ми толкова приятни, необходими! Не мога да качвам снимки и клипчета, за това съм благодарна на тези, които го правят! Kissing Heart Моята заслуга в групата е незначителна, идва ми наум руската дума "болтает" , т.е. приказки без съществен смисъл. Stuck Out Tongue Winking Eye Прекъсвам, че отново се отнесох! Добре е да напиша нещо за другите герои в сериала. Да видим с кой ще започна...може би с " фалшивата свекърва ". Еда я приема с усмивка, но честно казано аз я харесах! Heartpulse

Общи условия

Активация на акаунт