Sen Çal Kapımı * Aynen Aynen - Керем Бюрсин сега и преди / Тема 35 /

  • 70 327
  • 741
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 731
Привет, момичета! Можете ли да дадете линк за гледане по Фокс?

Ето тук
 https://www.fox.com.tr/canli-yayin
Или напиши фокс тв тр онлайн ( или fox tv tr online) и ще излязат още

Moмичета , ще има ли руска озвучка в контакта ?
Благодаря! Момичета, разяснете, моля. При пускане при мен се появява първа серия. Това припомняне ли е или аз нещо греша?

да, това е озетът, по принцип е около 1 час , някъде след 21 ще започне новата серия, може би даже 21:20

# 61
  • Мнения: 1 732
Здравейте,момичета! Озвучка ще има на руски,но след като мине речта на Ердоган (доколкото разбрах след 21 часа наше време),защото днес в Турция е някакъв празник.
Ето тук ще бъде:
https://vk.com/dizimaniakerem?z=video-126686270_456240087%2F1584 … l_wall_-126686270

# 62
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 816
4 години от преврата на 15 юли 2016 са днес. Заради това държи реч.

# 63
  • Мнения: 9 530
Mъри , резюме на предишната серия

# 64
  • Мнения: 1 732
Ревност от бившата...
-Кое е това момиче?Откъде се взе?
-Ти знаеш Серкан.Той нищо не казва.

# 65
  • Мнения: 229
Не мога да разбера защо Еда отказва да си е плати обучението в Италия ? Как мисли да завърши, въобще дали ще ? Сега пък искала да стане асистентка на Серкан ... и баба и била много богата...

# 66
  • Мнения: 8 935
Супер епизод!
Ренка благодаря за преводчетата на фраговете...
Химията м/у Ханде и Керем е на макс не съм го очаквала толкова чак ама сцената с ципа въобще всичко...
Добре дошли на всички нови попълнения в нашия дом!
Кучето много ми харесва - Сириус.Ясно е ,че Серко не иска да се прави на холдингджия и го усещам това има мечти далеч от холдинга отношенията с бабаджъм не са Ок никак...
Селинката ще има още много да се нерви...
Абе може ли Глистаки да не мръдне и пет грам в актьорски план от 2013-та до сега? Просто толкова ми е зле,че направо ми се доспива като го покажат.Голяма грешка с този Каан...и ще ми го навират бая в полезрението.
Както и да е!
Енгин много ме кефи.Госпожица Ягодка ми е фаворитка обаче ще го вкара в пътя и ще изкара истинското му АЗ на показ...
Колкото до името Дженк надявам се да не го видим скоро да си ходи в Италия кифльо смотан
Приятелките и много ми харесват.Особено Фифи някак най- много ми е реалистка.Върви като вода не се усещам кога свърши.Серкан обаче е малко рохкаво яйце тука усещам неща от МКДж които не успяхме да видим определено хахаха.Кашля и си мери пулса например от алергията към цветята....Маниакално болен!

Последната сцена:



Фрагманчето на 3 еп

# 67
  • Мнения: 8 935
Серкан Болат еп.1





# 68
  • Мнения: 1 496
Привет и от мен в късните часове Hug Надявам се, че приемате нови попълнения Smile

Накратко - фенка съм на Керем още от "В очакване на слънцето". Ханде съм я гледала в " Дъщерите на Гюнеш" и "Любовта не разбира от думи". И не съм от тези, които смятат, че момичето няма талант. Не съм и очаквала, че те двамата ще бъдат толкова добра комбинация. И химия има, което за един летен сериал с неособено блестящ сюжет, за мен е важно. Виждам нещо по-различно, разчупено, абе с една дума напредък при сериалите в комшиите, че ми омръзна от тежките драми. Дано да имат хубав рейтинг и да се задържат на екран колкото може повече. Sparkling Heart

За днешния епизод мога да кажа само едно: уау, рядко ми се случва да стоя 2 часа залепена за екрана и да не ме отегчат. Единственото, което не мога да си навържа, е кои ще са двойките освен двамата главни. Видя се, че този шматарок от фирмата с тъпичкия поглед хареса Фифи Smiley Майката на Серкан ми е голям образ.Satisfied А иначе бившата хич не я виждам булка, тя открито ревнува Серкан и въобще не я интересува възлюбеният й. Струва ми се, че ще играе мръсни игри и тя като Каан, но не се знае. Ще чакам превода, че иначе така какво схвана, какво не.  Relaxed

Последна редакция: чт, 16 юли 2020, 01:54 от ani_zh

# 69
  • Мнения: 9 530
Здравейте момичета Hug
Хандето съм я гледала откъслечно тук - там . Не мога да кажа ,че ме е впечатлила .Много красота , малко талант , НО тук ми харесва , явно момичето се усъвършенства , което е похвално !  Чух отзиви на други фенове ,че в спрения сериал Азизе много са я харесали . Така ,че продължавам с първия ромком в моя живот , надявам се да продължава да ми харесва .
Много са сладки двамата с Керем , останалите актьори също . Много хубава и изискана Биге Онал , къде е играла преди ?

# 70
  • Мнения: 1 223
Добро утро! Много интересен епизод. Актьора, който играе Каан (някои си Шашмаз май беше) ми е много неприятен от "В очакване на слънцето". Не знам как ще го изтърпя.
Селин мисля че вече се усети с историята за годежа на Еда и Серкан.
Майкатана Серкан е голям образ. Проклетия е, но ще ме разсмива отколкото да ме дразни. А и Еда не й се остава.
А Серкан и мен леееко ме дразни с това оттук се задушил, оттам получил алергия.
И нещо малко извън сериалчето - Във всеки сериал с Ханде ми правят впечатление огромните й мигли. Според вас изкуствени ли са или не? 😄🤔

# 71
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 816
Привет! Simple Smile

Селин, нейни са си. Много е хубава Ханде, има какво да се желае като игра, но с Керем много добре стоят един до друг.

На мен пък ми беше леко досаден този епизод, днес ще го догледам...

Фрагът

- В този момент ще направя това, което кажеш.
- Сега да си събера ума и гордостта и да си тръгна ли, или да преклоня глава, да мисля за договора и да остана?
- Какво реши?
- Ще се изнесеш ли с годеника си в една и съща къща или няма.
- Ще се изнеса, лельо.
- Какво?!
- Какво?! Ах, това момиче! Това момиче!
- Сириус искаше да те види. Затова се обадих.
- Със сигурност Сириус е искал. Joy
- Не те разбирам. Ту си добър, ту лош. Викаш, крещиш, после идваш пред вратата ми.
- Не ми харесва някой да е близък с мен.



Ехаа, браво!

Последна редакция: чт, 16 юли 2020, 10:44 от Reni - BG

# 72
  • Мнения: 3 216
И аз да си кажа впечатленията от вчерашния епизод - хареса ми много Heart

Всички сцени с ГГ бяха страхотни. Фазата куче и котка ми е любима, после като се изяснят и си признаят любовта става малко досадно. Не разбрах само кога Серкан научи името на Еда, май малко го претупаха този момент, предвид вниманието, което му отделиха в първия епизод, но няма да издребняваме сега...

Трите приятелки на Еда са голямо шоу и артистките много добре си играят ролите - реалистката, мечтателката и русото Барби Wink Лелята също е много добра. Не е някакъв Цербер, но въпросите ѝ са "право, куме, та в очи".

Офисът на Серкан също е много забавен. Още предният път секретарката и шеметът ми харесаха, но забравих да похваля Енгин. Пърл и Селин ще ни лазят по нервите, но Еда няма да се даде лесно. Мълчанието никак не ѝ е силна страна Kissing Smiling Eyes

Майката на Серкан с асистента ѝ са хит - придават доста колорит, а семейната къща на Болатови е разкошна, особено с тази огромна конюшна. Ще гледаме много красиви кадри от там Heart

Този Каан не знам дали отиде да помогне на Еда, защото я разпозна, или беше случайно? По-скоро ще гледа пак да си съперничи със Серкан. Ще чакам превода, че не разбрах много каква беше историята за враждата им, само че е свързана с бащите им нещо.

Айше Кутулу пак си изплете доста нишки, които да развива в следващите епизоди - какво е станало с родителите на Еда, защо не е поискала помощ от богатата ѝ баба, т.н.

Много съм доволна и от фрагмана - да видим защо Еда ще си говори с маргаритките (май започна да се усеща в какво приключение се впуска Wink а и маман ще се намеси на 100%, че нещо не ѝ хареса украсата Stuck Out Tongue Closed Eyes ) Пренесянето в къщата на Серкан, след като вече влезе в офиса му ще го побърка окончателно Laughing  Абе, кефя се на сериалчето аз Animal Heart Eyes Cat

----------------------------
Браво за рейтинга Grinning

# 73
  • Мнения: 1 223
Кате, Серкан разбра съвсем случайно името й. Дженк няколко пъти й го произнесе пред него. Но и според мен беше претупано. Трябваше Еда или още малко да го поизмъчи, или сама да му се представи. Но пък си права. Няма да издребняваме. Важното е, че вече й знае името.
Според мен Каан знаеше коя е Еда и затова отиде да к помогне. И то за да дразни после Серкан, което е ясно. Пъръл ми е някаква безлична и странна. Лоша ли е каква е... Изобщо не мога да я разбера още.
Рени, мерси! На тези мигли не за пръв път отделям такова внимание.
Рейтингът за епизода е просто върха.

# 74
  • Мнения: 15 391
Оп, привет, девойки! Simple SmileНареждам се и аз да чукам на тая врата Smile
Положението зад нея много грабва окото. Yum
Първи епизод - много цветен и зарибяващ. Втори не съм гледала още, но смятам веднага да наваксам

И аз да си кажа впечатленията от вчерашния епизод - хареса ми много Heart

Всички сцени с ГГ бяха страхотни. Фазата куче и котка ми е любима, после като се изяснят и си признаят любовта става малко досадно. Не разбрах само кога Серкан научи името на Еда, май малко го претупаха този момент, предвид вниманието, което му отделиха в първия епизод, но няма да издребняваме сега...

Трите приятелки на Еда са голямо шоу и артистките много добре си играят ролите - реалистката, мечтателката и русото Барби Wink Лелята също е много добра. Не е някакъв Цербер, но въпросите ѝ са "право, куме, та в очи".

Офисът на Серкан също е много забавен. Още предният път секретарката и шеметът ми харесаха, но забравих да похваля Енгин. Пърл и Селин ще ни лазят по нервите, но Еда няма да се даде лесно. Мълчанието никак не ѝ е силна страна Kissing Smiling Eyes

Майката на Серкан с асистента ѝ са хит - придават доста колорит, а семейната къща на Болатови е разкошна, особено с тази огромна конюшна. Ще гледаме много красиви кадри от там Heart

Този Каан не знам дали отиде да помогне на Еда, защото я разпозна, или беше случайно? По-скоро ще гледа пак да си съперничи със Серкан. Ще чакам превода, че не разбрах много каква беше историята за враждата им, само че е свързана с бащите им нещо.

Айше Кутулу пак си изплете доста нишки, които да развива в следващите епизоди - какво е станало с родителите на Еда, защо не е поискала помощ от богатата ѝ баба, т.н.

Много съм доволна и от фрагмана - да видим защо Еда ще си говори с маргаритките (май започна да се усеща в какво приключение се впуска Wink а и маман ще се намеси на 100%, че нещо не ѝ хареса украсата Stuck Out Tongue Closed Eyes ) Пренесянето в къщата на Серкан, след като вече влезе в офиса му ще го побърка окончателно Laughing  Абе, кефя се на сериалчето аз Animal Heart Eyes Cat


Баш ми е драго, сестро, да те прочетем

Ренко, благодарско за превода.

Рейтинга е супер!

Общи условия

Активация на акаунт