Sen Çal Kapımı * Aynen Aynen - Керем Бюрсин сега и преди / Тема 35 /

  • 70 306
  • 741
  •   1
Отговори
# 15
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Кате, споделям мнението ти за второстепенните герои, и аз ги харесах много. Особено секретарката, тя е мойта фаворитка.

Нищо не казвате за белезниците. Защо бяха сложени в поканата?

# 16
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 814
Нищо не казвате за белезниците. Защо бяха сложени в поканата?
Било идея на годеника, Ферит май се казваше. Нали много я е гонил да му пристане, та сега я хванал вече и край... вързал я е за себе си... нещо такова.

# 17
  • Мнения: 3 213
Доколкото разбрах, целта на белезниците в поканата беше да внуши "обвързването" на бъдещите младоженци, "докато смъртта ги раздели". Поради тази причина после се оказа, че няма ключ в пликчето, когато Серкан се чудеше как да се освободи от Еда (на самата покана беше написано нещо в този стил, можеби Рени по-добре е запомнила).

В крайна сметка, белезниците ще си изпълнят мисията, само че вместо да символизират вечната любов на Селин и Ферит, поставиха началото на неразривната връзка между Еда и Серкан, което на мен като идея ми се стори доста оригинално. Айше Кутулу много умее да навързва такива дребни детайли и да изпраща скрити послания Heart (В тази връзка, очаквам да има развитие и по въпроса с интереса на Серкан към астрономията и звездичката на ръката на Еда Wink )

Иначе, още като отвори поканата на светофара, Серкан се изсмя, защото със Селин са се разделили съвсем скоро и цялата тази любовна история, барабар с белезниците му дойде твърде пресилена. После се разбра, че има и сериозни съмнения относно намеренията на Ферит към Селин заради това, че Ферит работи с онзи другия - Каан Карадаа, който се оказа, че е приятел от детството със Селин и Серкан, но очевидно нещо се е случило в някакъв момент и сега Серкан и Каан не се дишат.

Последна редакция: пт, 10 юли 2020, 14:02 от super_katia

# 18
  • Мнения: 809
Здравейте,

Знаете ли дали сериалът ще се превежда на български?

Наистина сценарият не е нещо ново, но ми хареса първата серия и се надявам да продължи в същия дух и без много драми.

# 19
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 814
Ще се превежда, но в кой ден точно ще излиза преводът, не знам.

На самата покана буквално пише: Селин и Ферит. Поканени сте на щастливия ни ден, в който ще се закопчаем един друг...

И Селин каза, че това било идея на Ферит.

ПП Ето, готов е. Благодаря на преводачите Flowers Bouquet

Последна редакция: пт, 10 юли 2020, 15:05 от Reni - BG

# 20
  • Под звездите
  • Мнения: 898
ПОЧУКАЙ НА ВРАТАТА МИ Еп.1 Бг.суб.
https://askim-bg.com/video/93UXDWNSGBR5/POChUKAY-NA-V..
https://ok.ru/video/1790644128439
https://vk.com/club101119462
https://waaw.tv/f/LCCuOrpWYL9B
https://www.vbox7.com/play:9f079e2507
Превод и субтитри: GeriSezoni, Sprinter, Bobbi84[

# 21
  • Мнения: 518
Здравейте момичета!
Изгледах първи епизод на руски и много, много ми хареса! Да, сценарият не е нещо толкова оригинално, има доста от истории, които сме гледали и в други сериали, но пък каста е добър, играта на Керем и Ханде страшно ми допадна, много добре са се сработили двамата, дано така да продължат, Ханде винаги много съм я харесвала като визия, тези нейни очи-прекрасни са, много си отиват двамата с Керем, надявам се за мене да остане един от сериалите, които съм запомнила във времето.
Видях, че е излязъл и бг превода, сърдечно благодаря на екипа направил превода, че ни зарадваха толкова бързо!
 Някой горе беше писал за новия сериал на Фуркан Андъч и онази къдравелка от Бодрумска приказка, кажете моля, кой турски канал го излъчва и да се надяваме ли на превод? Благодаря!
Желая ви спокоен остатък на деня! Усмихвайте се и бъдете здрави!

# 22
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 814
НиМуКа, дават го по Kanal D, дали ще се превежда - не знам.

# 23
  • Мнения: 518
НиМуКа, дават го по Kanal D, дали ще се превежда - не знам.
Рени, сърдечно благодаря! Flowers Hibiscus

# 24
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Кате, Рени, благодаря ви за обясненията за белезниците. Изясни ми се сега. А не можех да си ги обясня, защото бях решила, че като са част от поканата, са адресирани към гостите. Въобще не ми хрумна, че са за младоженците.

Аз изгледах първата серия на Любов на покрива. Започва много глуповато, даже мислех да се откажа - пресилено комедийно, ужасно досадно ми се видя. Но после тръгна добре, засега даже ме изненадаха на моменти, Фуркан е доста различен от други сериали. Някаква идиотска усмивка вади тука, която страшно ме разсмива. Езги Шенлер аз си я харесвам от БП и ми е симпатична, за Нилай още нищо не мога да кажа. Главната четворка ми се виждат добри, но останалите герои са много пресилено комедийни и не са ми интересни засега. Ще погледна и втората серия и после ще решавам дали да продължа.
Има един къдравелко, който сякаш играеше във Войната на розите.

# 25
  • Мнения: 5 723
Ха,хахааа...сон кес.....Сон кес ,ама шимди деиль......генчлер !!!! !

# 26
  • Мнения: 5 563
Здравейте! Приемате ли нови във вашата тема? Изгледах първия епизод едва днес с бг субс. Не съм гледала нищо от тези актьори, но ме заплениха. Очарователни са. Ще ги следя с интерес, но ми се иска и да обсъждам с вас. ❤🥰

# 27
  • Мнения: 5 723
Здравейте! Приемате ли нови във вашата тема? Изгледах първия епизод едва днес с бг субс. Не съм гледала нищо от тези актьори, но ме заплениха. Очарователни са. Ще ги следя с интерес, но ми се иска и да обсъждам с вас. ❤🥰

Здравей и споделяй спокойно всичко ,което те вълнува .

# 28
  • Мнения: 809
Здравейте,

Благодаря много на екипа за превода!

Аз започнах да гледам и трите летни сериала и този за сега е с най-клиширан сценарий според мен, но пък ми харесва. Харесват ми ГГ, както и мъже в костюми Simple Smile
Естествено има доста недомислени неща, но не им обръщам внимание. Единственото изключително дразнещо ми беше този Дженк. Според мен се държеше доста неадекватно за някой, който иска да зареже дългогодишната си приятелка по предполагаемо безболезнен начин. Предполагам и се надявам, че неговото участие приключва със заминаването му за Италия.
Явно семейство Болат няма да харесат снахата. Този Каан също ще създава проблеми сигурно, но се надявам да не залитнат към интригите.
Дано е успешен сериалът!

# 29
  • Мнения: 1 130
Привет!
Приемате ли нови?
За първи път гледам Керем, но много ми харесва. Изгледах първият епизод и със сигурност ще го следя. Река вечер!

Общи условия

Активация на акаунт