Отговори
# 15
  • Varna
  • Мнения: 1 094
Усоех, Пета! И после разкажи моля те как е минало, къде си ги правила, въобще каквото се сетиш.

 Непременно ще пиша. Дано при теб  всичко е наред вече и не ти се налагат повече никакви изследвания.
 Благодаря ви момичета за подкрепата.
Лили, съжелявам миличка че така си пострадала-бързо се възстановявай.
jazzybaby , успех и на теб.

# 16
  • Varna
  • Мнения: 1 094
Lea, Лекси успех и на вас, доно този месец е и вашият.Лея, много хубаво обяснение си дала за ухапванетооо Joy, а Лили наистина е много сладка и добричка. Hug

# 17
  • Мнения: 1 419
Здрвейте най-накрая и от мен  Simple Smile

Лили, аз се моля да е станало бебчето, а щом е с минимално влияние този антибиотик, всичко ще е наред  Hug

Леа, време е за къдрокоски - дръж ни в течение  Flutter

На Джази, Пета и Лекси, късмет  Peace

Момиче,   bouquet А ние ще се радваме много да ни разкажеш какво става с теб   Blush

А ние бяхме в Чифлика този уикенд и беше страхотно  Grinning Много съм доволна от обслужването и храната. Не съм очаквала накуп толкова мили хора в България. Говоря за х-л Дива - ако някой реши, да отиде там непременно - СТРАХОТНО е! Не можах да се възползвам от минералния басейн, защото е с топла вода, но това не ни попречи да си починем добре и без това  Whistling

# 18
  • Мнения: 1 950
Привет и от мен Laughing

Завърнахаме се вчера от Варна и така приключи нашето синьо лято. Но беше страхотно и в Гърция и тук си починахме много добре. Не се спряхме обикаляхме като шантави Laughing
Така де трябваше да се заредим с енергия предвид това, което ни очаква есента.

На всички пожелавам весела и спорна седмица  bouquet

# 19
  • Мнения: 415
Ето ме след прегледа с добри новини  Grinning Нямам дата за операция, защото раздутата ми тръба се е свила на половина  Grinning Следва поредният антибиотик и след един месец ще решава докторката. Най-добрата новина е, че вече говори за лапаро  newsm44  Може и да ми се размине коремната   newsm17
Благодаря за добрите пожелания. На мен ми помогнаха много   smile3521
Обичам Ви много, момичета  newsm51

# 20
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Лека и прохладна седмица и от нас с негово височесто бебчо Hug
Добре завърнали се от почивките. Хаймани такива Mr. Green /това най-вече за Цветкото/ А снимкове за такива закотвени по градовете няма ли да има Blush
Ая за този Чифлик много съм чувала и то все хубави неща. Само дето време не ни остана преди да направим бебчо да идем но живот и здраве ще идем с бебчо Flutter
Ва стискам палци за хубави новини от Плевен. Hug
Лея септември ли беше времето на жени Mr. Green
Иначе аз съм добре...корема ми вече не е 100 км.м...отива към 200 вече Mr. Green Бебчо расте /да ми е жив и здрав/ В сряда сме на консултация и ще говорим за раждането вече /малко ме тресе шубето вече Blush/
С пожелания скоро да се издуете като мен /е не чак толкоз, че то моето е свинщина Mr. Green/ но да ви ходят коремчетата като моя ту в ляво ту в дясно Heart Eyes
Весела седмица момичета Hug

# 21
  • София
  • Мнения: 4 272
Ей, Херкооо, какиното Wink Ами и ти беше същата хаймана, не помниш ли... Mr. Green и както вървиш и бебчо от малък ще го направиш такъв Crazy Завиждам ти, че вече ще обсъждате раждането! Аз в 9-ия месец бях станала толкова нетърпелива, че подскачах, за да се смъкне бебето по-надолу и да родя по-бързо Crazy Ама не ти препоръчвам и на теб да го правиш. При мен ефект - никакъв Naughty Само дето ми се караше всеки, който разбереше колко съм луда...А име вече мислите ли?
Ая, много хубаво сте направили за почивката! И то на такова място! И аз не съм ходила в Чифлика, но само хубави неща съм чувала за него!
Цветунчо, хайде поне ти ни пусни снимки от твоето миткане!
Джази, браво! И да не те е страх от лапарото! Дано след месец новините пак да са хубави!

# 22
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
...А име вече мислите ли?
Ако е момче /както го виждат/ - Борис...ако случайно ни изненада госпожица - Белослава  Blush

# 23
  • София
  • Мнения: 4 272
...А име вече мислите ли?
Ако е момче /както го виждат/ - Борис...ако случайно ни изненада госпожица - Белослава  Blush
Борис...адаш, а? Ще си има и имен ден - 2 май! Хайде устискай, още малко остана, а пък аз съм страшно нетърпелива да видя как ще изглежда малкия Боби!

# 24
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Борис...адаш, а? Ще си има и имен ден - 2 май! Хайде устискай, още малко остана, а пък аз съм страшно нетърпелива да видя как ще изглежда малкия Боби!
Стискам аз...още пет дена и сме в деветия месец вече. Голямо шубе ме тресе всичко да е наред. Татито и то го тресе бащина треска...абе ние сме за снимка само Mr. Green

# 25
  • Мнения: 553
На отпускарките - добре дошли   bouquet, а на всички, които си чакат резултати от изследвания и други - успех   fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed

Херкаfingerscrossed Flowers Four Leaf Clover за раждането  Hug

Лили, дано скоро да ти мине  fingerscrossed

Джази, чудесна новина.  fingerscrossed скоро всичко да се оправи  Praynig

Лексиfingerscrossed за днес и се радвам, че отново си тук  Hug

При мен няма нищо ново, на изчакване съм да дойде септември и да видим ще я бъде ли програмата на Здравната каса или не. Но най-много ми се иска да не се налага да стигаме въобще до програмата  Praynig, въпреки че не смея да се надявам много  Confused.
Лек ден на всички   bouquet

# 26
  • Мнения: 1 950
Привет момичета  bouquet

Херко, обещавам да кача снимки и да ги пусна преди да си родила Mr. Green

# 27
  • Мнения: 3 376
Привет сладурки, много ме радва да чета добри новини тука   bouquet

 Херку, пу да не ви е уроки, ама страхотни имена сте избрали  Heart Eyes Айде, готви се, че времето кажи речи доди Laughing И да знаеш, че с толкова много наши родилки пред термин вече и мен взе да ме фърга предродилната ви треска Laughing

Джазии, страхотно развитие на нещата, продължавай в същия дух  bouquet

На всички които чакаме септември за да видим какво ще благоволи НЗОК, пожелавам здрави нерви, благоприятно решение на НЗОК, от което в крайна сметка да няма нужда да се възползваме  Laughing

# 28
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Здравейте, КРАСАВИЦИ!   bouquet Редовно чета тук, ама нещо как да ви кажа - желанието ми за писане е паднало под нулата. Срамота!  Embarassed Надявам се скоро да успея да се окопитя, да стана предишната аз и да започна отново да ви заливам с трепети, вълнения и усмивки!
    ЦВЕТУНКАТА виждам, че се е върнала. Радвам се слънчице, че сте си изкарали хубаво. Ние ходим в Гурция всяка година и по планове сега Септември пак ще отскочим. Аз съм с гръцка жилка и там се чувствам като у дома си.
    МОМИЧЕ, бая се бях стреснала за теб. Не ми се искаше да те тормозя на лични. Усмихнах се като видях, че си писала.  Hug
    АИЧКЕ, погали бебоците от мен.   bouquet
    ХЕРКО, хайде мила, малко остана. Стискам палци за теб и ебока. Чакам съвсем скоро да ти честитя в отделна тема, появилото се на бял свят съкровище.
    ДАНИДАНЧЕ, ма радвам се бе какиното, че се разписа и ти.  Heart Eyes   
На всички момичета топли прегръдки!

# 29
  • Мнения: 1 950
Еййй Голдън Hug, влизай бързо в пътя щото много ни липсваш Heart Eyes
Иначе за Гърцията и аз бях ходила, но не по островите. Сега тях открих и обещах на моя любим докато не ги обиколим всичките по няколко пъти, че на мира няма да го оставя Mr. Green, да не говорим, че си имам една мечта да имам вила на остров Корфу, ама това като се пенсионирам Laughing
Дето се вика какво ли не прави едната почивка Wink

Общи условия

Активация на акаунт