Отговори
# 75
  • Мнения: 1 950
Честита годишнина и от мен Дарилко  bouquet  bouquet  bouquet, много да се обичате и подкрепяте Laughing

Ех Стеф и аз сега съм любопитна, но ще изтърпя. Иначе правилно си казала, че кой когато сам си реши да сподели е най-добре, а ние ще сме търпеливи обещаваме Laughing

Ха-ха и аз чакам да отворят клиниката на 7-ми и да се вреждам, малеее то направо опашка ще направим Mr. Green

# 76
  • Мнения: 553
Благодаря ви за вниманието, момичета  Hug В референтни граници са и двата хормона:

ЛХ: 2,75
ФСХ: 6,04
Ами не съм компетентна по въпроса. Но до колкото знам за изчерпан яйчников резерв става дума, ако FSH е високо (близо или над горната граница). Пък твоето си ми изглежда съвсем добре (ако референтните граници са тези, за които си мисля - горна някъде около 12  Rolling Eyes). Най-добре питай док.

Дарилка, честита ви годишнина! Много любов и щастие ви желая и скоро да сте поне трима, ако не и повече  Wink   bouquet

Май опашката пред кабинета на Стаменов от сега се е заформила. Дано всички да се вредим навреме  Wink

# 77
  • Мнения: 1 441
Дари мила, честита ти годишнина!   bouquet Хубаво де се напразнувате и напалувате довечера!  Wink

# 78
Дарилка, Честита Годишнина!

Пожелавам ти новата кола да е пълна с детски играчки! Иииии.. догодина да бутаме количките в Младост  Wink

# 79
  • Мнения: 1 419
Дари, честита ви годишнина   Gift newsm67. Сега с новата година и новата кола да люшкате бебоче сладко   bouquet

Стеф, размъти ти сега любопитните ни мозъци - нищо чудно сървърите с графиките да блокират като почнем всички да отваряме наред  tooth

Гриз, за това съотношение и аз за намален резерв съм чела, но Петя може би е права за границите, не знам  newsm78 В зачатие го четох това, така че се разрови там и може да откриеш нещо по-конкретно. Най-добре е обаче, както са те посъветвали вече, да си питаш Стаменов  Hug

Момиче,   bouquet

Голдънче, така напомняш за старата ни познайница Розичката  Grinning Айде влизай в ритъм  Hug

# 80
  • Мнения: 1 612
Здравейте сладуранки!
Днес съм в прекрасно настроение! Чак не мога да повярвам!  Laughing
Та накратко.
Днес се видях служебно с една жена и станах свидетел на разговор по телефона. Жената пускаше обява, че продава кученца Каракачанска овчарка. Заприказвахме се. Оказа се, че нейна приятелка всъщност ги продава, а можело и да подари някое само и само да намери грижовни стопани за паленцата.
И тъй като от малка искам голямо куче и много, ама много обичам животните успях да склоня мъжа ми да се пробваме. В смисъл ако ни подарят едно да си го гледаме.
Ох така се вълнувам! Сега се моля тази жена да се съгласи и да ни даде едното женско кученце!  Praynig
Толкова много го искам! Вече съм голяма и мога да нося отговорност! Сигурна съм, че ще се грижа много добре за него!
Молете се с мен да ми го подарят!
Казва се Реджи! Много сладко име!

Извинете, че Ви занимавам с това но исках да споделя с някой, а Вие сте най-подходящите!

П.С. ИМАМ НЕОФИЦИАЛНИ ДАННИ, ЧЕ ОТ ДРУГАТА ГОДИНА НЗОК ЩЕ ОТПУСНЕ БРОЙКИ И ЗА ВЕЧЕ ПРЕМИНАЛИТЕ ПРОГРАМАТА ЗА ИНВИТРО ПРЕЗ ТАЗИ И МИНАЛАТА ГОДИНА!
ДАНО ДА СЪМ ВИ ЗАРАДВАЛА!

# 81
  • София
  • Мнения: 4 272
Лили, добре е , че сподели! Наистина каракачанките са много хубави кучета! Боби също иска каракачанка, но сме му казали, че ще я има, когато порастне и може да си грижи сам за нея, т.е. сам да я разхожда. Дано ти подарят малкото паленце Grinning А после го снимай, за да го видим и ние.
Радвам се и за другите новини! Е, момичета - много хубава се очертава седмицата, нали Wink

# 82
  • Мнения: 1 612
lea благодаря за бързия отговор!
Имах нужда някой да ме подкрепи! Една приятелка като и казах въобще не се зарадва. Пита ме как така като забременея какво ще го правя?
Аз обаче съм на мнение, че ако кучето се ваксинира редовно. обезпаразитява се и му се мият лапите след разходка няма да има проблем!
Правилно сте решили за кучето! Едно дете трябва да се научи да се грижи за друго живо същество. Естествено както казваш трябва да порасне достатъчно за да осъзнава всичко това.
Стискам палци и Вие да си вземете!
  bouquet

# 83
  • Varna
  • Мнения: 1 094
Лили, стискам палци за кученцето да стане твое, а с другата новина как ме зарадва, дано да е истинаааа. Grinning

# 84
  • Враца
  • Мнения: 5 216
не мога да ви изчета бърборани такива Laughing Laughing Laughing
Дарилка, честита годишнина!
Лилиа, дано да ви подарят кутрето и да имате място да я гледате Wink

# 85
  • Мнения: 1 612
Ами няма как да кажа кой точно ми го каза, з-о е поверително, но съм 90% сигурна в човека който ми го каза! Все пак 10% оставям з-о още не е дошла новата година!
Стискайте палци и се надявайте!
Аз така или иначе към края на годината ще правя трансфер на замразените, но все пак ще си подготвя и документите.

# 86
  • Мнения: 1 320
Честита годишнина на Дарилка! Много любов и щастлив бебешки завършек! Simple Smile

Лили, дано да ти дадат кученцето! И аз ти стискам палци.

При мен днес цял ден гости Simple Smile

# 87
  • Varna
  • Мнения: 1 094
Аз така или иначе към края на годината ще правя трансфер на замразените, но все пак ще си подготвя и документите.
И аз така! Mr. Green Пък знаеш ли може да имаме късмета да бременеем заедно. Grinning
 Аз мислих да връщам "сладоледите" по-рано, но сега се налага да изчакам резултатите от генетичните изследвания и после ще решим.

# 88
  • София
  • Мнения: 4 272
Аз само се включвам, за да кажа, че много ми хареса това със "сладоледите" Grinning Дано се превърнат в най-сладките живи сладоледчета! Желая ви успех от сърце Heart Eyes

# 89
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
ДАРЕНЦЕЕЕ, честита годишна, влюбени гълъбчета! Обичайте се, подкрепяйте се и така трудните моменти ще минават бързо, а щастливите ще са двойно по-дълги. Пожелавам до два месеца да разберете прекрасната новина, че ще станете родители! /ей така го написах два месеца....не знам и аз защо, ама да приемем, че кристалното кълбо ми е показало нещичко  Mr. Green /

Общи условия

Активация на акаунт