Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura (Козметика от ДМ, Лили и други) - тема 66

  • 51 932
  • 786
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 2 854
Оказа се, че и Балеа имат лилавибалсам и шампоан  от серията Professional.

# 271
  • Мнения: 2 848
Като шампоан ли се използва този тонер?  Точно този нюанс, който си показала доста ми допада.
Да. На кутийката си пише, но изстискваш от тубата нужното за косата ти количество (кремообразен е) и втриваш добре, 5-10 минути и изплакваш. Това след основното миене на косата.
С 5-10 Мин нищо няма да стане, поне 30мин. Зависи и какво е русото... 10-ка, 11-ка....

# 272
  • Мнения: X
Аз по принцип ползвам Гарние(р) 111, цветът си е сребристо сивкав, но с времето се поизмива сивото и го поддържам с едно мазане седмично с тонера и ми е достатъчно. Ако седя половин час с това нещо на главата, ще стана като бабите, които ходят с лилави коси. Мия си косата веднъж на 4 дни. Сега вече и с шампоан за неутрализиране на жълти отенъци.

# 273
  • Мнения: 2 848
Аз по принцип ползвам Гарние(р) 111, цветът си е сребристо сивкав, но с времето се поизмива сивото и го поддържам с едно мазане седмично с тонера и ми е достатъчно. Ако седя половин час с това нещо на главата, ще стана като бабите, които ходят с лилави коси. Мия си косата веднъж на 4 дни. Сега вече и с шампоан за неутрализиране на жълти отенъци.
Да , 111 Гарние изсветлява доста и при ежеседмично ползване е ок, да е по-малко време. Аз го ползвам 2 в месеца и съм ниво 9, затова стоя повече време.

# 274
  • София
  • Мнения: 855
Момичета, имате ли впечатления от този спрей ?

Купих го този, да видя и аз що е то солен спрей Simple Smile . Не съм ползвала на друга марка. Пробвах го върху мръсна коса. Получи се леко "обиране" на омазняването, леко повдигане, вълни почти нямаше (може би защото косата ми е съвсем права). Не ми харесва  миризмата - комбинация от нещо кисело и кокос. След време изветрява. Накарах ММ да ме подуши и каза че мириша само на кокос.
Ще го ползвам. Ефектът ми допада Smile

# 275
  • Мнения: 4 308
Днес отидох до Лили да диря продуктите на PIZ BUIN от промоцията за месеца ,нямаше нито един.Попитах казаха ми ,че са свършили.Малко странно ми стана точно тези от промоцията да свършат,а всички на нормални цени да са налични.Не ми се ходеше да проверявам и до другите Лилита.Взех си на Гарниер олио за интензивен тен.Не съм го ползвала до сега дано има ефект,мирише много приятно на кокос.
Миризмата на лосиона Копакабана не ми допадна и не взех.Търсих и капсули с витаминС в ДМ и те липсваха.Изобщо днес нямах късмет Joy.

# 276
  • Мнения: 4 122
Момичета, имате ли впечатления от този спрей ?

Купих го този, да видя и аз що е то солен спрей Simple Smile . Не съм ползвала на друга марка. Пробвах го върху мръсна коса. Получи се леко "обиране" на омазняването, леко повдигане, вълни почти нямаше (може би защото косата ми е съвсем права). Не ми харесва  миризмата - комбинация от нещо кисело и кокос. След време изветрява. Накарах ММ да ме подуши и каза че мириша само на кокос.
Ще го ползвам. Ефектът ми допада Smile
Аз си взех този спрей на Ревюел и мирише много хубаво. В момента до края на месеца е намален в Лили на 4. 19 лева.
Не знам дали правилно го нансям обаче.
Пръсках много и щедро, но ефект нямаше особен. Дали пропускам някоя важна стъпка в нанасянето?

# 277
  • Мнения: 983
Опитах да изкупя останали по магазините боя за коса Expert Color 6-ца е нищо не намерих.... Дайте идея с коя да я сменя? Така да ми пасваше тази боя, а те я спряха...

# 278
  • София
  • Мнения: 5 289
И аз много харесвах тази боя, на нейно място пуснаха Глис с хиалурон, но не съм я пробвала. Новите кутии на Саяс ползвам в момента, доволна съм.
Относно спрейовете с морска сол, ползвам от години чат пат, да речем на трети ден от измиването, за да издържи още един. Правя я по два начина, за небрежни вълни, пръскам от далеч в корените, след това пръскам по цялата коса като намачквам едновременно, получава се доста лесно  желания резултат. Другият вариант е къдрене. Пръскам по обилно,събирам косата в кок намачквайки я, и връзвам с ластик. После като я пусна е супер къдрава и обемна. Косата ми е дълга до кръста и права. Бързо и лесно се работи с тези спрейове.
  Имайте впредвид, че заради солта, косата стои на пипане по суха, но това е докато не я измиете, не се бъркайте, че изсушава косата, просто усещането идва от самият спрей.

Последна редакция: чт, 30 юли 2020, 00:08 от Mumy

# 279
  • Асеновград
  • Мнения: 1 384
Днес отидох до Лили да диря продуктите на PIZ BUIN от промоцията за месеца ,нямаше нито един.Попитах казаха ми ,че са свършили.Малко странно ми стана точно тези от промоцията да свършат,а всички на нормални цени да са налични.Не ми се ходеше да проверявам и до другите Лилита.Взех си на Гарниер олио за интензивен тен.Не съм го ползвала до сега дано има ефект,мирише много приятно на кокос.
Миризмата на лосиона Копакабана не ми допадна и не взех.Търсих и капсули с витаминС в ДМ и те липсваха.Изобщо днес нямах късмет Joy.

Сега гледах че piz buin намалените ги има в сайта на лили, може да поръчаш онлайн, не знам само как са доставките и дали си заслужава, аз за следващото лято съм се ориентирала да взема такива, тъй като това лято минахме през морето вече и ползвах на дм спрей олиото с 50-ти фактор но не останах много очарована, пак изгоряхме с мм, от моята кожа ли е от олиото ли е не знам, но другото лято ще пробвам piz buin с spf 50.

# 280
  • Мнения: 4 308
В сайта онзи ден като ги гледах нямаха и там налични.Ще мина през Дм  и там имаше намаления на марката макар,че в Лили бяха много по- изгодни,тези които исках да взема.

# 281
  • Бургас
  • Мнения: 12 815
Аз днес взех piz buin allergy за тяло.
Моят приятел ми се оплака,че ръката,която му е по цял ден на слънце,много го сърби.Утре ще го карам да маже обилно.И то през няколко часа.Трябва да си е взел Алергозан.
Чудих се да взема ли Бочко или Здраве,и те са с фактор 50.Не знам.Той има едно мазно спрейче на Евтерпа,но пръска по една капка,защото е много мазно.А трябва да е обилно намазано.

  Morkovel99,  нямаше намалени продукти на   piz buin в ДМ.

# 282
  • Мнения: 4 308
Аз ги гледам с 30-ти фактор Тен Протект.В Дм имаше по 13-14лв(дано не греша,де),а в Лили бяха 10и13лв тези които исках.Дори взех от Дм,лосиона им за след слънце на 8 лв.В Лили в каталога беше май 9,в магазина изобщо го нямаше и него.Доста далече ми беше Дм и затова не се върнах отново да ги купя от там,нищо.Имам си причина за още едно ходене Joy.
Говоря за Пловдив.Ако някой търси в Мол Марково тепе ги няма намалените продукти на марката.

# 283
  • Пловдив
  • Мнения: 4 745
Аз днес взех piz buin allergy за тяло.
Моят приятел ми се оплака,че ръката,която му е по цял ден на слънце,много го сърби.Утре ще го карам да маже обилно.И то през няколко часа.Трябва да си е взел Алергозан.
Чудих се да взема ли Бочко или Здраве,и те са с фактор 50.Не знам.Той има едно мазно спрейче на Евтерпа,но пръска по една капка,защото е много мазно.А трябва да е обилно намазано.

  Morkovel99,  нямаше намалени продукти на   piz buin в ДМ.
 
Миналото лято ползвах Бочко с фактор 50, остана ми и за това лято. Доволна съм, не изгорях, не се зачервих.  Но не ми хареса това, че малко трудно се разнася при мазане. По-добре е Sundance.

# 284
  • Бургас
  • Мнения: 12 815
Да,Бочко и Здраве много трудно се нанасят и оставят бели следи.
Ама ако това,което взех,не помага,ще взема от бебешките.Нашите се мацотят със Здраве бебе преди плаж.

Общи условия

Активация на акаунт