Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura (Козметика от ДМ, Лили и други) - тема 66

  • 51 933
  • 786
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 1 502
Все едно аз съм се оплакала, същите впечатления имам ! Аз обаче от червения цвят, който е със син подтон и затова и го купих. Цветът е страхотен, точно това, което търся, но толкова. Трябва да се нанесе много тънък слой, да е изчака с раздалечени устни докато засъхне и накрая наистина е бетон. Маха се с маслено почистване и въпреки това на следващия ден устните страдат. Все едно им е изпил живеца. Не знам и аз защо ги хвалят, тези под формата на молив повече ми харесват, но имам достатъчно матови и се въздържам за момента от експерименти.

В сравнение с този Мейбълин едно деми мат на Катрис се справя чудесно! Трайно, не изсушава, страхотен пигмент и носими цветове.

# 301
  • Мнения: 2 610
Аз не съм фен на подобни червила, но преди години ми подариха на Ревлон и бях доволна. Мисля, че все още се намира по стелажите.

# 302
  • Мнения: 2 854
Аз харесвам серията vivid matte на Мейбълин. Не са съвсем матови, но се усещат много леко на устните.

# 303
  • Мнения: 1 307
Също като вас момичета, абсолютно съм разочарована от тези мейбълински червила - Super stay, като блажна боя са, трудно се свалят, ако си позволиш да сложиш повече от един пласт/защото плешивеят на устните примерно/ става ужасно. Започва едно събиране в гънките, и по краищата. Абе отвратителни са, с две думи.

Последна редакция: пт, 31 юли 2020, 11:21 от Lioness77

# 304
  • Мнения: 4 122
Момичета от кои дрогериини интимни гелове сте доволни?
Моят вече свърши и съм на тънък бюджет, така че 20 лева не мога да дам в момента. Какво бихте препоръчали?

# 305
  • София-Младост
  • Мнения: 23 385
От години ползвам Билка, около 4 лв май беше.

# 306
  • Мнения: 4 428
В сравнение с този Мейбълин едно деми мат на Катрис се справя чудесно! Трайно, не изсушава, страхотен пигмент и носими цветове.

Абсолютно! Днес съм с матово течно червило на Катрис, купих го заедно с Мейбълините. Много добро и също толкова трайно, но без другите ужасни "ефекти" И е на половин цена Blush

# 307
  • София
  • Мнения: 3 955
+1 за интимния на Билка, другите все нещо не са ми добре.

# 308
  • Мнения: 227
Момичета от кои дрогериини интимни гелове сте доволни?
Моят вече свърши и съм на тънък бюджет, така че 20 лева не мога да дам в момента. Какво бихте препоръчали?
Аз ползвам от години лактацид има различни видове на 6,09 е до днес в лили

# 309
  • Мнения: 656
Аз съм доволна от Билка с роза.

# 310
  • Мнения: 1 384
И аз използвам Билка, само че с краставица. 😊

# 311
  • Сливен
  • Мнения: 4 075
+ и от мен за Билка с невен

# 312
  • Мнения: 1 374
Само аз ли седя и се чудя дали говорим за едно и също Super Stay? Какво събиране, какво стоене с отворена уста, докато засъхне? Аз нанасям колкото искам, след това обирам излишното със салфетка или тампон за дегримиране, а останалото изсъхва за 30 сек. максимум.
Иначе, да, изсушава ужасно устните, но не мисля, че има начин толкова трайно червило да не го прави. Примирила съм се, че или искаш издръжливост като бетон или здрави устни.

# 313
  • Мнения: 1 027
Dermomed италиански,струва 2-4 лв,не е лош,има го в 2 варианта,за претенциозни става.

# 314
  • Варна
  • Мнения: 1 030
Аз имам цели 5 на Maybelline SuperStay, нося всички без едно лилаво, защото е за зимата.
Слага се тънък стой, едно замахване е достатъчно и не търкате устни, а стоите с лека отворена уста.
Моите устни издържат сухотата им и не ги усещам, но винаги си ексфорлирайте устните, за да не подчертаят някоя кожичка.
Не се разбират с други червила, слагам гланц след като изсъхне напълно, че е лято.
Сега даже ще имат лимитирана серия в кафяв нюд като кафето и си набелязала две.
Единствените червила,с които не се притеснявам, че ще изчезнат.
Аз ги купувам само на промоция за 10-11лв.

Взех си гланц за устни на Аура, прозрачен, пълен със златист брокат, супер за бронзова визия и лято.
Не лепне на устните, не е много издържлив, но част от броката си стои.
Като се прибера мога да кача снимка.
Има и един адски красив розов със син отблясък, но няма с какво да се носи.

Общи условия

Активация на акаунт