Кандидатстване след седми клас с рисуване - част 6

  • 35 844
  • 750
  •   1
Отговори
# 720
  • България, София
  • Мнения: 1 761
Успех на всички на изпита на НГПИ.
Девойката се яви само на оценка на способностите.
На другите изпити по рисуване - без нас.
Стиснати палци за явяващите се наборчета Hug

# 721
  • Мнения: 192
Момичета, а колко деца ще приемат в НУИИ? Нещо не мога да намеря информацията в сайта.

EDIT: Излезнали са и резултатите по БЕЛ и МАТ в сайта на МОН. Simple Smile

# 722
  • Мнения: 2 997
Моята ще е сутринта в НПГИ. Тя пък искаше следобед, че е поспалива, ама каквото - такова.
За НУИИ има ли яснота кой кога?

# 723
  • Мнения: 55
Момичета, а колко деца ще приемат в НУИИ? Нещо не мога да намеря информацията в сайта.

EDIT: Излезнали са и резултатите по БЕЛ и МАТ в сайта на МОН. Simple Smile


50 -ина, мисля 52 бяха.

# 724
  • София
  • Мнения: 4 903
За НУИИ има ли яснота кой кога?
Днес е последният ден там за подаване на заявления.
Предполагам, че утре ще има вече график за явяване.

# 725
  • Мнения: 192
А дали ще им дадат ветрило? Моята девойка на курса по рисуване в събота се почувства много зле от жегата, почти припаднала, оценката и също беше ниска. Сега ми е много притеснено ....

# 726
  • Мнения: 262
Прогнозата е да вали, дано захладнее.

Извинявам се, че за втори път повтарям същия въпрос, но дали научихте нещо за служебната бележка с резултата от изпита за ПС? Откъде се взима - от тяхното училище, или това, в което са се явили? Аз звънях в 51-во да питам, никой не вдига. В нашето училище никой няма представа...

Последна редакция: пн, 28 юни 2021, 12:59 от Paper moon

# 727
  • София
  • Мнения: 4 397
И моята девойка е сутрин и е много доволна . Тя също искаше да е сутринта, и аз се  надявах да е сутрин и съм много доволна, че ще мине първа и няма да го мисли, а и заради жегите, тя не дяни на жега и за нея това е супер.

Аз искам друго да питам, може ли оценката от НГПИ или НУИИ, да се използва в училищата от МОН, като оценка за способност и как се процедира ?

# 728
  • Мнения: 50
Прогнозата е да вали, дано захладнее.

Извинявам се, че за втори път повтарям същия въпрос, но дали научихте нещо за служебната бележка с резултата от изпита за ПС? Откъде се взима - от тяхното училище, или това, в което са се явили? Аз звънях в 51-во да питам, никой не вдига. В нашето училище никой няма представа...
Аз се свързах сутринта с 51, казаха ни, че служебната бележка се получава в училището, в което учи детето. Заедно и с другите оценки от матурите.

# 729
  • София
  • Мнения: 1 124
Paper moon няколко страници по напред бях писала, че бележката ще се получи от училището, в което си учи детето, може заедно с дипломата да им ги раздадат.

kimbolina, да можеш. Миналата година получих такава бележка по електронен път от Приложното училище и я занесах в РУО София. Само трябва да се чуеш с тях, кой е последния срок, в който могат да ти я вземат. Миналата година беше 10.07. По служебен път, вкарват оценката в системата като я преобразуват в точки. До този срок само НУИИ и НПГИ бяха готови с оценяването на децата.

Последна редакция: пн, 28 юни 2021, 14:36 от Furia

# 730
  • София
  • Мнения: 4 397
Furia , Благодаря Kissing Heart

# 731
  • Мнения: 262
Furia, tinska, благодаря!

# 732
  • софия
  • Мнения: 4 991
Dizzy Face Леле колко много деца!

явно е било голям бейби бум Simple Smile


Да не гледат останалите, да не се сравняват с тях, кротко да си рисуват както те си знаят и всичко ще бъде наред!
Ние ще ви стискаме палци Simple Smile

Допълвам: а на всичкото отгоре Фотографията приемат документи оше 2 дни......

Последна редакция: вт, 29 юни 2021, 00:01 от Амели

# 733
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 356
Според мен има значение и лесното, безплатно онлайн подаване на заявления за многото деца. Може би много въобще няма да идат, други само с мисълта, че могат, защото мама, тате и родата са казали, че рисуват хубаво. Та, може и да не е толкова голяма конкуренцията.

# 734
  • Мнения: 2 997
Гита, дано си права, но около детето всички, които ще ходят на изпита в НГПИ са деца, които се готвят сериозно и с уроци.

Общи условия

Активация на акаунт