Гадене и повръщане - докога?!?!

  • 22 736
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 104
Не се притеснявай, ще отмине.При някой продължава до по-късните месеци. При една приятелка продължи до 6-7месец. Но трябва да издържим.

# 16
  • София
  • Мнения: 2 298
Индивидуално е, дано ви размине скоро.
Аз бях с едно сутрешно повръщане до деня, в който родих (сндвуседмична почивка 6-ти месец  Laughing), жива съм, значи се изтрайва - мислете си за бебчето ...

# 17
Ох, тази сутрин пак повръщах... В седмия месец съм иначе. Вече не е толкова често като преди (3 - 4 месец), но пак ми се случва. Гади ми се от какви ли не неща, най-вече от миризми. Онзи ден тръгнах да се мажа с един крем за лице и едва не повърнах само като отворих капачката. Ще мине все някой ден, но кога - не знам... 

# 18
  • Мнения: 2 897
Ще мине все някой ден, но кога - не знам... 

Пожелавам ти по-скоро да мине Peace
Аз не съм повръщала,но ми се гадеше и ми ставаше лошо за доста продължително време(искало ми се е да повърна,за да изпитам облекчение,но  no)Това продължи около три месеца,после се почувствах значително по-добре,но непоносимостта към различни миризми си остана до края

# 19
Спокойно, ще мине.
И аз бях така до началото на 5-тия месец

# 20
  • Мнения: 3 069
До 5-я месец бях така.Ако ти е много зле можеш вече да пиеш нещо за това гадене но забравих как се казваше лекарството....

# 21
И аз съм така постоянно повръщам без никаква причина Crazy Лекарката ми каза,че поне до 4 месец ще съм така и ще се спре ама нищо ooooh!

# 22
  • София
  • Мнения: 104
Някъде като влязох в 4-тия месец спрях да повръщам, но гаденето продължи.
Към петия вече спря да ми се гади, тамън си мислех, че никога няма да се чувствам нормално, но сега съм екстра Laughing. Макар че все още като помириша така обожаваното  от мен преди KFC ми се гади адски много.
Дано да минава, че знам какво е ужасно

# 23
  • София
  • Мнения: 104
Една позната горещо ми препоръчваше да пия Деган, лекаря ми предписа същото,  но честно казано от него се чувствах като дрогирана,  постоянно ми беше замаяно и ми се спеше. На всеки влияе различно явно..

# 24
  • Мнения: 3 323
Да не те плаша , но с двамата сина повръщах до последно. Включително като отивахме в болницата да раждам малкия на бул. България спрях колата като за последно да си повърна. Сега ми се гадеше до третия месец но само 1 път връщах. Така че не се безпокой, просто виж какво те успокоява. При мен помагаше резенче лимон със сол. По едно време това беше единственната храна която приемах. Успех !

# 25
  • Мнения: 256
Аз повръщах до началото на шестия месец  ooooh! по един път, но достатъчно да се чувствам като парцал през целия ден. Сега вече съм в седмия месец и още чакам да ми дойде апепита, ама уви. Всичко на корема и нищичко по мен.
Ще мине-не бой се  Peace Най-много още 5 месеца   Confused

# 26
  • Мнения: 99
Всичко е индивидуално, знаеш, а и повечето отговори тук ти го казват отново. Повръщането - също. И аз бях "тежък случай" - сутрин, обед, вечер, през нощта...дори се изхитрих и си взех кофа с капак до леглото.  smile3518 Дори когато нямаше вече какво да повръщам, напъните не спираха. Опитвах с какви ли не храни - ефект почти никакъв. Така започна 4-тия месец и заплашително нищо не се променяше, а времето напредваше...Слава на Бога, към края на 4-тия картинката се промени. И до сега сме спокойни, а малко остава...  preggo
Желая ти от сърце скоро да отминат тези неразположения. А до тогава...помисли само, че всичко това е заради твоето бебе - по-леко се понася.
Успех!
 newsm10

# 27
  • София
  • Мнения: 5 079
Моето гадене спря като по учебник точно в 3 месец.
Много ми помагаха лимони - ядях като луда, а изпитано средство п/в гадене си остава компотът от череши: по 1 глътка на 10 - 15 минути /не на веднъж много течности, че ефектът е  Sick/
Дано скоро гаденето спре, за да можеш да се насладиш на невероятната тръпка от Очакването!
  bouquet

# 28
  • София
  • Мнения: 1 067
Аз повръщах до началото на 5ти месец. Направо си бях свикнала накрая и не взимах лекарства за гаденето...

Дори и в болница влизах да ми слагат Деган в системата.  Но не помогна много.

Иначе има разни хомеопатични, ама не са много силни...

Дано по-скоро се отървеш от тези "еькстри"!





# 29
  • София
  • Мнения: 3 407
До 4-ти месец- влезнах ли в 5-ти- като с магическа пръчка изчезна всичко Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт