С лека носталгия към старите детски филми

  • 14 398
  • 110
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 880
А Синьо лято, ех, не знам кой клас бях, като даваха 14-а серия, последна, трябваше обаче да съм на училище. Бях си взела лук и нож, да посрежа лука, да се разрева, да кажа, че ми е лошо, да ме пуснат да си ида, да включа телевизора и да догледам Синьо лято... Добре, часът почна, срязах тайно лука, замириса наоколо, ама не се разревах, а ножа скрих в джоба на канадката. Резултат - прорязан джоб, класна стая - воняща на лук, сълзи никакви, а 14-и епизод на Синьо лято - неизгледан.
Моля, дайте ми го, чакам го повече от 20 години!

Ех, тая хитра Лиска Joy
обаче ти съчувствам напълно, аз така се чудих какъв номер да измисля, за да изкръшкам от последният час заради повторението на последната серия на "гостенка от бъдещето", не че не го бях гледала, ама пак мераци до последно Laughing Не измислих нищо.
Обаче един съученик го пратиха в къщи заради нещо друго и почти целият клас въздъхна със завист "е, поне ще може да гледа гостенка от бъдещето" Laughing което ме навежда на мисълта, че не съм била единствената, която е крояла планове Joy

# 31
  • Мнения: 4 390
Тези линкове много често ни се предлагат  тук, но за съжаление могат да се ползват само от БГ, нас не ни "пускат" да влизаме там Cry
Всичко що е "data" и "free" не се отваря в чужбина.
 Иначе "Рицар без броня" и "войната на таралежите" ги има в торент.бол.бг...

Да се отворят тези линкове от чужбина, понякога действа този начин:

през български прокси сървър:
в настройките на браузъра, който ползваш намираш опциите за "Proxy"
и там се пише един от следните прокси адреси:
80.80.144.169 port 3128
213.91.206.184 port 3128
193.68.5.26 port 3128
213.91.206.184 port 3128
или някой друг (търси в Google: free proxy BG)
Firewall пуска само port 80
Ако имаш такава /защитна стена/ или трябва да я изключиш, или в настройките й да укажеш кои портове ще ползваш.
Трябва същото прокси да използваш и в програмата за
сваляне напр. FlashGet - Tools/Options/Proxy...

Опитай, може да се получи.

# 32
  • Мнения: 6 167
И Ну, погоди, и разни други руски филми, имаше един за Електрончик, много ми харесваше.
Горе на черешата, Неочаквана ваканция...
А Синьо лято, ех, не знам кой клас бях, като даваха 14-а серия, последна, трябваше обаче да съм на училище. Бях си взела лук и нож, да посрежа лука, да се разрева, да кажа, че ми е лошо, да ме пуснат да си ида, да включа телевизора и да догледам Синьо лято... Добре, часът почна, срязах тайно лука, замириса наоколо, ама не се разревах, а ножа скрих в джоба на канадката. Резултат - прорязан джоб, класна стая - воняща на лук, сълзи никакви, а 14-и епизод на Синьо лято - неизгледан.
Моля, дайте ми го, чакам го повече от 20 години!

защо ли не се учудвам!
 Joy

# 33
  • Мнения: 2 292
аz пък гледах наскоро няколко серии на Котарака Леополд  и на Роzовата пантера . Супер  Wink

# 34
  • Мнения: 5 183
Аз свалях повечето с български звук, за да могат децата спокойно да гледат.
Особено Дисни анимациите, сериала Франклин, Мечо Пух и още няколко други ...

А откъде си ги свали, Кате?
Аз съм много зле в тая област, но ще инструктирам мъжО. Ти само кажи къде да ги диря.

# 35
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
Амей, защо търсиш със субтитри?

Иска да научи Шоките рано-рано да чете на български, затова Mr. Green
По-скоро да го прави многоезичен. Не му стига български, немски и френски, та и английски  Joy Joy Joy

Кате,Кате Hug Heart Eyes италиянският 3абрави, мацка Joy Joy Joy

Аз свалях повечето с български звук, за да могат децата спокойно да гледат.
Особено Дисни анимациите, сериала Франклин, Мечо Пух и още няколко други ...

А откъде си ги свали, Кате?
Аз съм много зле в тая област, но ще инструктирам мъжО. Ти само кажи къде да ги диря.

и а3 искам да ми кажеш Wink

# 36
  • Мнения: 11 315
Майка, Амейче, свалих ги от www.torrents.bol.bg. Има богат избор.
Вече не знам колко диска им направих.
Амейче, аз италианския не го забравих, ми ме досрамя да го напиша. Wink

# 37
  • Мнения: 3 880
и а3 искам да ми кажеш Wink
Тук и
тук
има две филчета на Мечо Пух на български

Тук  Франклин

# 38
  • Мнения: 2 825
и при мен сьщо сваля доста бьр3о "лятото"- 245 кв/с

А от къде го теглиш... аз не можах да го намеря Sad

# 39
  • Мнения: 480
ООООООО, страхотна темичка - поздравления!!!
И аз си мисля всяко лято за Синьо лято.... и си мечтая за безгрижното ни детство. Семейство Мейзга ми беше много любимо...  нещо не мога да го изтегля...

Сетих се за "Разкази под шипковия храст" - Ушко, Зъбчо и гадния козел - не знам как се казваше... Mr. Green

# 40
  • Мнения: 7 914
Не знам зашо първата ми асоциация винаги е мелодията на Сънчо: аз съм Сънчо ида от горица , да ви кажа 'лека нощ", дечицааа"
 И после веднага педя Човек лакът Брада
 Mr. Green

# 41
  • Мнения: 695
майчета питах брат ми за филмите и той ми каза,че можете да се регистрирате във форума на "калдата" на който ви дадох линк и там да питате за филмчетата които ви интересуват.само трябва да кажете,че ви трябват линкове които не са "фрии" или "дата" и че не можете да теглите от такива линкове.там има много хора които ще ви насочат от къде да си дръпнете търсените от вас филми. Peace Hug

# 42
  • Мнения: 940
Снощи гледах 1вите 2 серии на Синьо лято,страшно детско ,сълзи ми потекоха като почна музиката само
,на втората серия се раздрах да се хиля,там дето малките решиха да говорят на обратно  Laughing ,мъжа ми само обикаляше около мене и той човека искаше да се посмее ама не вдява newsm78
Имам само първите 6 серии ,някой да има инфо за останалите??

# 43
  • Мнения: 2 381
Не знам зашо първата ми асоциация винаги е мелодията на Сънчо: аз съм Сънчо ида от горица , да ви кажа 'лека нощ", дечицааа"
 И после веднага педя Човек лакът Брада
 Mr. Green

ах Звздичке, сега цял ден ще ми звучи в главата  Joy

" Аз съм мъничко човече на децата мил другар,
имам шарено елече и в торбата скъп товар.
Зная приказки и песни що съм слушал по света,
зная хитрости чудесни те помагат ми в беда....

Добър Вечер,

Добъррррр вечер мили деца........."

# 44
  • USA
  • Мнения: 2 151
Снощи гледах 1вите 2 серии на Синьо лято
Не мога да го гледам и това е!Много ме е яд CryДаунлоудвах го повече от 10 часа и накрая само звук,но не и картина,а така се зарадвах като чух песничката.При мен са се записали 8 файла,не знам това 8 серии ли означава или какво???Абе много съм зле,ще чакам децата да пораснат,че и мъж ми хич го няма с тез компютри.
off...Сега чак забелязах,че мойто момиченце си има адашка във форума,целувки на Елла   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт