Среща-гореща в късна петъчна доба на ДБМ!!!Нова анкета!

  • 2 497
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 6 743
Хайде на новата Ханкетка да се преброим  Hug

# 16
  • София
  • Мнения: 2 210
Гласувах- сама съм, за да ви се посветя ИЗЦЯЛО Joy

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 4 577
Аз съм с госпожицата, няма как..

# 18
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Ей, пак ще ядете и пиете без мен( то не че сега съм една пиячка де Laughing)

Да си изкарате страхотно и да пиете и хапвате и за мен( опс, за нас, нали сме двама - значи двойно Laughing Laughing Laughing)

Айде - и........умната, да не ви пишат после по вестниците - пияни майки нападнали бармана hahaha Joy hahaha

# 19
  • Мнения: 3 248
Бройте ни двама! Peace

# 20
  • Мнения: 2 353
О, Мери! Кога ще се присъединиш отново към бандата?

# 21
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
О, Мери! Кога ще се присъединиш отново към бандата?


Ами физически - съвсем скоро Евче, а иначе си ви наблюдавам отдалече какви ги вършите,така че - внимавайте, Биг Брадър(или Систър в случая) вижда всичко Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

# 22
  • София
  • Мнения: 2 623
Момичета, колкото и да ми е тъжно няма да се видим тази вечер. Малкия цяла нощ повръща, а вече сме и с разтройство. Притеснена съм и се страхувам да не се обезводни, защото не иска да приема нищо. Страх ме е да го оставя на мъжо дори за един час, затова ще се видим евентуално на акцията, но няма да мога да остана с Ивето както мислех. Пожелавам ви да си изкарате страхотно и държа на снимковия материал  Hug
Много здраве на всички ви   bouquet

# 23
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Момичета, колкото и да ми е тъжно няма да се видим тази вечер. Малкия цяла нощ повръща, а вече сме и с разтройство. Притеснена съм и се страхувам да не се обезводни, защото не иска да приема нищо. Страх ме е да го оставя на мъжо дори за един час, затова ще се видим евентуално на акцията, но няма да мога да остана с Ивето както мислех. Пожелавам ви да си изкарате страхотно и държа на снимковия материал  Hug
Много здраве на всички ви   bouquet
мръсният,гаден грип Close
Нищо Юленце,важното е да сте здрави Heart Eyes

# 24
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
Жалко...

Цитат
Пожелавам ви да си изкарате страхотно и държа на снимковия материал

 - За това ще се постарая  Hug Peace

# 25
  • Мнения: 473
Момичета за съжаление и аз няма да мога да дойда -свеки трябвало да ходи на зъболекар #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Хайде до утре

# 26
  • Мнения: 4 195
Джул внимавай - незнам дали знаеш че бяхме в инфекциозна болница от този т. нар вирус - внимавай да не се обезводни. ако стане напечено звънни ми сутринта да ти донеса рехидратин, само той ще ви спаси, дадоха ми го в инфекциозна, няма го никъде в Бг другате - имаш ми тела -звънкай да кажеш Hug

# 27
  • София
  • Мнения: 2 623
Джул внимавай - незнам дали знаеш че бяхме в инфекциозна болница от този т. нар вирус - внимавай да не се обезводни. ако стане напечено звънни ми сутринта да ти донеса рехидратин, само той ще ви спаси, дадоха ми го в инфекциозна, няма го никъде в Бг другате - имаш ми тела -звънкай да кажеш Hug

Как да не знам. Толкова се притеснявах, а и на морето мъжа ми закара едно момченце и майка му в болницата, че бяха без кола и то така се беше обезводнило, че 2 банки му преляли наведнъж Sad

# 28
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
Ето първата снимка от срещата ни.

# 29
  • София
  • Мнения: 6 743
Ето първата снимка от срещата ни.

Искаме още   Hug   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт