На море в България 2020 г.! - 5

  • 35 752
  • 736
  •   1
Отговори
# 645
  • sofia
  • Мнения: 8 958
Освен, че днес може за няма водорасли, а утре за има, много зависи и кога се посещава морето. Едно е краят на юни, началото на юли и съвсем различно през август.

# 646
  • Варна
  • Мнения: 18 131
И  в тая връзка се сещам, че скоро четох едно старо интервю на Венелин Ташев, който има няколко хотела в Слънчев Бряг и Несебър и Парадайз Бийч е негов, та той казва, по смисъл цитирам -  аз каквото и да правя с моите Хотели в Слънчев Бряг /имаше впредвид , че колкото и да вдига нивото/, все пак това е Слънчев Бряг  и тук са най-ниско платежните туристи.
Еми толкова са вдигнали нивото на бетона, че няма как да привлекат друго..

# 647
  • Мнения: 109
Хубав клип са направили, не може да им се отрече. Но ясно е че това е рекламен клип и са избрали подходящо време и море. Нещата реално с водорасли и други мътилки всички добре знаем, а и по-горе беше обяснено и защо, в действителност си ги има през по-голямата част от времето.

# 648
  • Пловдив
  • Мнения: 3 641
Josefin,  плажа е Хармани, Хармаяни е едно друго нещо Blush

Хахахах и никога не съм гледала или чела Хари Потър!!
А плажа от клипа Хармани ли е също така?

# 649
  • София
  • Мнения: 2 265
Аааа, не ми говорете. Има водорасли и водорасли. Едни са твърди - и нямам проблем с тях. Другите са лигави няма къде да стъпиш в морето нито да преплуваш... - това е непоносимо. Няма да съм на море и да не плувам. Аз не искам слънце, ще плувам и в дъжд с медузите. Искам мореееее. Simple Smile

# 650
  • Sofia
  • Мнения: 3 866
От 5 дни сме на златна рибка и тук няма водорасли, утре ще снимам за доказателство. 😀 Плажът е супер, много плитък, няма вълни и водата е топла и доста чиста. За Харманите знам че е дълбоко и не става за деца, плажът на Каваци е хубав и плитък.

# 651
  • Точно където трябва
  • Мнения: 4 768
Къде точно на Златна рибка?

# 652
  • Sofia
  • Мнения: 3 866
Къде точно на Златна рибка?
В хотел Лагуна бийч сме, нашият плаж е точно до плажа на къмпинга.

# 653
  • Sofia
  • Мнения: 1 216
И аз в търсене на спокойно и красиво местенце за Септември съвсем се обърках. Общо взето се спряхме на Синеморец. Сега се опитвам да намеря място с гледка море, голяма тераса, кухненски бокс, зеленина, чисто и ако може препоръки за заведения с вкусна и прясна храна в района. Харесахме Ancor в Синеморец и няколко други, но не мога да намеря актуални отзиви. Общо взето май предлагането на такива места е крайно ограничено. Надявам се времето и морето да са с нас до Средата на Септември. Всъщност приемам препоръки и за друга локация, но да е по на юг и с хубав плаж наблизо. АИ категорично отказвам.

# 654
  • София
  • Мнения: 1 489
Включвам се и аз с отрицателно мнение за Томас Резиденс от личен опит. И да ви кажа, че мненивта във Визит са последното, на което трябва да вярвате, защото много мои отрицателни мнения изобщо не ги публикуваха, вкл. и за Томас Резиденс.
Ние в момента сме в Аркутино Фемили Резорт. Няколко човека питаха за там, затова пиша. Хотелът е почти пълен.
Като цяло мнението ми е на кантар все още. Хотелът е хубав, но аз си имам някакви мои очаквания и желания. Основният ми проблем е организацията в ресторанта. От това се обезсмисля цялата услуга. Така или иначе маски от персонала не носят или са като лигавници, но дори една вилица не можеш да си вземеш сам. За всичко се чака на опашки, а понякога служителите се запиляват някъде и ти се иска да си грабнеш нещото, за което чакаш и да излезеш. Храната е прилична като за ол инклузив. Има скара, пържени картофи, винаги има таратор, спагети и 2 вида супа, манджи и салати. Сирената и кашкавалът не са имитиращи. Но сигурно това ще ни е последният ол инклузив, много ме изнервят опашките и това, че не можеш да си избереш сам какво да си сложиш.
Сериозен плюс им е сладоледа. Няма такава вкусотия. Аз сладолед почти не ям, но тук взимам по 2.
Басейните са 3 и топли, особено детския. Сравнително чисти са, като изключим, че по плочките на места се зеленее. Следобяд трудно се намират шезлонги.
Плажът е хубав, но е почти претъпкан. След 10 ч и там няма шезлонги и чадъри, освен ако е останал някой на последна линия. Следобяда е по-празно. Във водата, обаче, има нашествие от щипалки. Ако не ви пречат, всичко е на 6. Мен обаче ме изядоха и следобедните плажове решихме да ги правим на басейна.
Детската анимация е доста далече от ресторанта. Това го отчитам като недостатък. Не можете да си седите на питие докато детето го забавляват. Има доста ходене до сцената.
Апартаментът ни е хубав, но тук-там има по нещо амортизирано. Отчитам като плюс това, че в хола вместо диван има 2 отделни единични легла.
Това е засега от ден и половина впечатление.

# 655
  • Мнения: X
Кой плаж на Созопол е в клипа?
Кой е по-принцип най-хубав? Ходила съм само на централен. Чувала съм името Буджака и Хармаяните...Каваци също, но е по-далеч май.
Каваци и Смокиня.

# 656
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 377
Включвам се и аз с отрицателно мнение за Томас Резиденс от личен опит. И да ви кажа, че мненивта във Визит са последното, на което трябва да вярвате, защото много мои отрицателни мнения изобщо не ги публикуваха, вкл. и за Томас Резиденс.
Ние в момента сме в Аркутино Фемили Резорт. Няколко човека питаха за там, затова пиша. Хотелът е почти пълен.
Като цяло мнението ми е на кантар все още. Хотелът е хубав, но аз си имам някакви мои очаквания и желания. Основният ми проблем е организацията в ресторанта. От това се обезсмисля цялата услуга. Така или иначе маски от персонала не носят или са като лигавници, но дори една вилица не можеш да си вземеш сам. За всичко се чака на опашки, а понякога служителите се запиляват някъде и ти се иска да си грабнеш нещото, за което чакаш и да излезеш. Храната е прилична като за ол инклузив. Има скара, пържени картофи, винаги има таратор, спагети и 2 вида супа, манджи и салати. Сирената и кашкавалът не са имитиращи. Но сигурно това ще ни е последният ол инклузив, много ме изнервят опашките и това, че не можеш да си избереш сам какво да си сложиш.
Сериозен плюс им е сладоледа. Няма такава вкусотия. Аз сладолед почти не ям, но тук взимам по 2.
Басейните са 3 и топли, особено детския. Сравнително чисти са, като изключим, че по плочките на места се зеленее. Следобяд трудно се намират шезлонги.
Плажът е хубав, но е почти претъпкан. След 10 ч и там няма шезлонги и чадъри, освен ако е останал някой на последна линия. Следобяда е по-празно. Във водата, обаче, има нашествие от щипалки. Ако не ви пречат, всичко е на 6. Мен обаче ме изядоха и следобедните плажове решихме да ги правим на басейна.
Детската анимация е доста далече от ресторанта. Това го отчитам като недостатък. Не можете да си седите на питие докато детето го забавляват. Има доста ходене до сцената.
Апартаментът ни е хубав, но тук-там има по нещо амортизирано. Отчитам като плюс това, че в хола вместо диван има 2 отделни единични легла.
Това е засега от ден и половина впечатление.
Благодаря много за мнението. Очаквах го с нетърпение...въпреки,че не е бляскаво, а оправдава очакванията ми....и много ме е яд. Нали на 50% трябва да има запълване на хотела? Пак хубава работа, ама българска. Писна ми вече от простотията ни.

# 657
  • Мнения: 1 016
На Слънчев бряг в северната част няма водорасли засега. За шест дена не съм видяла някъде да има. Единствено след обед вълните носят малко отделни листенца но струпване няма.

# 658
  • София
  • Мнения: 1 839
На Бутамята в Синеморец в момента няма водорасли и водата е разкошна. Но няма гаранция какво ще е след няколко дена.

# 659
  • Мнения: 96
В Синеморец водораслите са най-малкият проблем - има си и водни змии из морето, щипалки, стършели по 5 см ... Не е за всеки тая работа Grinning

Общи условия

Активация на акаунт