На море в България 2020 г.! - 5

  • 35 677
  • 736
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 2 124
Повечето ги влече Южното Черноморие, но да дам отзиви за к-с "Топола скайс" (по пътя от Балчик за Каварна).
Най-впечатляваща е, разбира се, необятната панорамна гледка. Комплексът ми допада, на входа мерят температурата, откъм обслужване има какво да се желае.
Релакс-зоната разполага с три басейна, но не са отопляеми. Единият е с пързалки за малки и по-големи деца:

Има и инфинити басейн:

Удобни шезлонги без шалтета/матраци, изкуствена тревна настилка. Летни барове към басейните, но безалкохолните ми се сториха разредени (от машина), за алкохола нищо не мога да кажа.
Има и атракция с доста екстремен въжен тролей.
Към комплекса има аква-парк, но не съм погледнала как изглежда.
Храната е разнообразна и вкусна, но стават големи струпвания на хора.
Гостите са предимно румънци, повечето с деца.
Възможност за дневни пакети без нощувка.

# 706
  • Пловдив
  • Мнения: 3 554
На Арапя има ли нещо сносно..? Да не се мъчи човек хаха...
На мен там не ми хареса, впечатленията ми са от преди около 4-5 години.
Но имам познати, които ходеха години подред.

Благодаря! И аз гледам...ама като че ли само поизхабени бунгала. Нещо новичко и симпатично не намерих. А плажът изглежда приятен!
Приятен плаж, около който е строено на парче.
Никаква мисъл, грам инфраструктура. Паркираш в нивата.
Навътре имаше голям хотел.

# 707
  • Мнения: 412
На Арапя има ли нещо сносно..? Да не се мъчи човек хаха...
На мен там не ми хареса, впечатленията ми са от преди около 4-5 години.
Но имам познати, които ходеха години подред.

Благодаря! И аз гледам...ама като че ли само поизхабени бунгала. Нещо новичко и симпатично не намерих. А плажът изглежда приятен!
Я погледни бунгала Димови Wink

# 708
  • София
  • Мнения: 389
И аз съм на вълна Арапя, никога не сме ходили. Някой бил ли е в Арапя сън ризорт? Как е там, имам оферта за полу пансион, та се ослушвам.

# 709
  • Мнения: 2 882
Ние бяхме на море в Бургас. Обичам го този град! Морската градина е невероятна. Всяка година се разхождаме там и не омръзва и не омръзва.
Времето беше чудесно, морето гладко като огледало, понякога имаше жълт флаг, много рядко червен. Плитко и спокойно. Чадърите бяха на голямо разстояние и бяха безплатни. Лошото беше, че хората не спазваха никаква дистанция, слагаха си техните чадъри между редовете и в крайна сметка пак беше претъпкано.
Направи ми впечатление, че никой в града не носи маска, дори на китката или под брадичката. Без маски свободно се влизаше във всички магазини и заведения и никой не следеше за тях.
Апартаментите в Бургас са на добра цена. Много лесно си намерихме двустаен, с оборудвана кухня, близо до Морската градина за 50 лв на вечер.
Пътувахме с БДЖ и в двете посоки. Влаковете са пълни и единствените противоепидемични мерки, които се спазват са, че не се пускат климатиците 😀 Което не е проблем, когато вагоните са от старите и могат да се свалят прозорците. Но когато са от новите и прозорецът ти е само едно голямо стъкло... при пълен влак... много трудно се пътува така.
Като цяло съм изключително доволна от престоя. Любимият ми момент е, когато слънцето изгрява. Голям късмет е, че морето ни е на изток! За съжаление все още не мога да убедя децата, че гледката си струва и те всяка година проспиват тези мигове 😀

# 710
  • Мнения: 2 081
На Арапя има ли нещо сносно..? Да не се мъчи човек хаха...
На мен там не ми хареса, впечатленията ми са от преди около 4-5 години.
Но имам познати, които ходеха години подред.

Благодаря! И аз гледам...ама като че ли само поизхабени бунгала. Нещо новичко и симпатично не намерих. А плажът изглежда приятен!

Миналата годинани се наложи една нощувка на Арапя . Отседнахме тук http://arapya.com/vila_avangard.html . Много приятно и чисто , готини собственици .Доколкото си спомням са две вили и няколко студия с общ басейн . Има беседка , барбекю .

# 711
  • Мнения: 1 069
И аз съм на вълна Арапя, никога не сме ходили. Някой бил ли е в Арапя сън ризорт? Как е там, имам оферта за полу пансион, та се ослушвам.
На Арапя се ходи в ранно или късно лято.
Превзето е главно от къмпингари и собственици на вили.
Плажа е малък и следобед става мръсна водата - буквално.
Арапя Сън е на гърба на Арапя, буквално в нищото.Има собствено плажче, но не съм ходил конкретно на него.

Задължително си вземете парацетамол и имодиум.

# 712
  • Мнения: 21 275
Здравейте,
моля за препоръка за хотел с басейн в Равда или Несебър.

Последна редакция: пт, 24 юли 2020, 13:06 от малката лисичка

# 713
  • Сф
  • Мнения: 10 657
Някой с отзиви за Вянд Сл.Бряг?

# 714
  • Мнения: 1 666
На Арапя в никакъв случай Арапя дел Сол само!

# 715
  • Точно където трябва
  • Мнения: 4 751
Някой ще каже ли как е плажа на Равда? Била съм там преди години и имам спомен за един, може би южен, никак не ми хареса.

# 716
  • Мнения: 1 445
Обмислям да резервирам Топола Скайс. Искам да има водни атракции за детето,искам и качествена храна,като не ми се занимава да я приготвям аз. Направи ми впечатление,обаче,че няма разлика в цените за 1 възрастен и 1 дете и 2 възрастни и дете(това в букинг). Ще поискам и оферта през хотела директно.
Имате ли впечатления от подобен хотел (храната и атракционите са приоритет) по нашето Черноморие?
Този уикенд ще посетя wave resort,но без дете. По снимки ми се струва,че пързалките са за по-малки деца,но ще затвърдя впечатления като отида.

Редактирам се: можете ли да споделите инфо за анимацията в топола Скай и wave resort. Дъщеря ми е на 7, интересувам се какви занимания имат за деца в тази възраст.

# 717
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 077
Изпуснах ви!От два дни се ровя и удрям на камък.Или цената не ми е ок ,или няма места.Искам нещо на пясъка ,ама на самия пясък ,и май един шезлонг ще свърши работа Wink ,обаче шегата на страна ,ще ми се нещо спокойно
В Албена има хотели на пясъка. Вече за цените... - разгледайте ги.

Някой с отзиви за Вянд Сл.Бряг?
По-рано имаше отзиви тук, добри бяха, потърсете по-напред.

# 718
  • Мнения: 4 347
Момичета, дайте идея за свободен плаж.
ММ иска утре да отидем на плаж, а в сем.къща е заета вече от сестра му и децата ѝ.... Иска ни се да сме си само двамата.... Вечерта можем да пренущуваме в първият изпречил се хотел, но през деня не желаем много-много да плащаме за глупости като шезлонги и чадъри... На мен лично ми се иска да има плитко дъно защото не плувам особено добре.  Но и двамата сме слабо запознати с родното черноморие.....

# 719
  • Мнения: 1 613
За детската анимация в Топола...Децата се вкл.в дартс и гимнастика,вечер има детска дискотека.Най им се нравят обаче аква парка,въжения парк и отопляемия басейн.
Вечер има и платени услуги- балон, 6д кино, фризьорски салон за плитки и надуваем антракцион.
Изобщо на децата в Топола хич не им е скучно Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт