Лаковe за нокти - 141

  • 27 954
  • 739
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 1 538
Не знам защо не ми зарежда съдържанието под снимката на 1-ва страница. От компютъра видях.

# 586
  • Мнения: 27 500
Аз пък чак преди малко видях маникюра на Лучия! Лучия, страхотен е! Hug Когато сложих лайк съм сигурна, че снимки нямаше...странно, че не са се заредили...

# 587
  • Мнения: 1 989
На мен по едно време днес не ми се показваха снимките на телефона, но после се оправи. Май наскоро и други момичета коментираха подобни проблеми.

# 588
  • Мнения: 2 794
Аз май съм доволна от топ-а на Голдън Роуз, който показах тук. Недостатък е, че самата четка взема супер много продукт, но се справям с това.

# 589
  • Мнения: 59
Здравейте, лакоманчета Simple Smile не съм се включвала от миналата тема, но с 4-месечно вързопче вкъщи е трудно, та сега ви показвам наведнъж някои от последните ми творения (все още съм далеч от вашите красоти, но се старая да задобрявам).




На последната снимка съм едно от холо-тата на GR, повлияна от вас Hug но изобщо не успях да му уловя красотата на снимка Sad
 
И смешна ситуация със купуването му - намерих го случайно в дрогерия Лили в Дъ мол и заставам на касата супер щастлива, че ще си имам и аз една такава красота, а продавачката с гробовен тон ми заявява "Този лак е много скъп, струва почти 7 лв., сигурна ли сте, че го искате?" и аз се сопнах: "Ами всеки с манията си, ако искам и 20 лв. ще дам за лак!"

# 590
  • Мнения: 27 500
Вал, задобряваш определено Blush Кой е зеленият лак (много хубав цвят)? Grinning
Скрит текст:
Припомни ми първия път когато купувах холограмче на ГР. В нашето Лили бяха подредени при ГР Айс шик (които тогава бяха на промоция по 1,50 лв). Според мен, заради визуалната прилика на шишенцата питат дали сме сигурни Joy

# 591
  • Мнения: 59
dolce miele, зеленото е от старата серия на Gel Shine на Avon. Номерчето е Р630.

# 592
  • Мнения: 1 381
Като си нямам нокти, лакирам приятелки 😁:

# 593
  • Мнения: 13 929
И мен за холото ме питаха дали съм сигурна 😄

# 594
  • Мнения: 27 500
Явно им е редовна практика Joy

# 595
  • Мнения: 27 500
Това с липсващите метални топчета изобщо не е отскоро...Аз само на Перфект май имам лакове с топчета (и наличието им много ми допада)! Heart Eyes Някои лакове, особено такива с частици, няма друг начин да бъдат разбити. Не вярвам да са чак толкова вредни тези топчета, по-скоро почти на никой не му се занимава вече да ги слага...
Относно разслояването и развалянето- може и да не пречи на качествата на лака, но си е досадно. Имам един Бел който много бързо ми се разслои. Много по-бързо от други лакове, а и като гледам в няколко Лилита лаковете Бел повечето са разслоени (преди не бяха, а едва ли никой не ги купува и са едни и същи бройки) Thinking Стига да не пречи на качествата на лаковете, мога да пренебрегна разслояването- само при брокатите е зле когато се утаят частичките.
П.С. Интересно къде изчезна предишният пост и се озовах с 2 последователни поста... Thinking

# 596
  • Мнения: 1 420
От снощи в люляк😁

# 597
# 598
  • Мнения: 65
Идея от интернет, нямаше как да не ви покажа ..

# 599
  • Мнения: 20 163
Еха, страхотна идея.

Общи условия

Активация на акаунт