ако детето няма апетит!

  • 52 481
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Аз мисля, че когато детето огладнее, няма начин да не му се отвори апетит  Wink
Ами, мот син е от два дни само на вода, не иска нищо. Не знам дали е огладнял вече Crazy, но започнахме Перитол Thinking.

Не ми се вярва да е здрав и да не е огладнял.........може да се бори с нещо вирусно

# 16
  • София
  • Мнения: 4 578
Аз мисля, че когато детето огладнее, няма начин да не му се отвори апетит  Wink
Ами, моят син е от два дни само на вода, не иска нищо. Не знам дали е огладнял вече Crazy, но започнахме Перитол Thinking.

Не ми се вярва да е здрав и да не е огладнял.........може да се бори с нещо вирусно
Аааа, с вирус сме, ама и като здрав ми го е правил тоя номер Tired.

# 17
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Аз мисля, че когато детето огладнее, няма начин да не му се отвори апетит  Wink
Ами, моят син е от два дни само на вода, не иска нищо. Не знам дали е огладнял вече Crazy, но започнахме Перитол Thinking.

Не ми се вярва да е здрав и да не е огладнял.........може да се бори с нещо вирусно
Аааа, с вирус сме, ама и като здрав ми го е правил тоя номер Tired.

Не съм на сто процента съгласна с Лидия Ковачева, но тя твърди, че организма се лекува по- добре, когато не се занимава с обработка на  храни, че глада често е панацея....затова децата винаги губят апетит, когато са болни..........природата си го е измислила.....Пожелавам ви да се оправяте  bouquet

# 18
  • София
  • Мнения: 1 326
А този LEATON какъв е по народност? Български ли е? Моятсин има сравнително добър апетит, но яде само каши, бисквити, солети, кисело мляко и плодови сокове...това е! дали тези витамини са подходящи за нашия случай  newsm78

# 19
  • София
  • Мнения: 15 222
А този LEATON какъв е по народност? Български ли е?

Австрийски е.

# 20
  • Мнения: 509
И моята дъщеря до скоро беше абсолютно скарана с яденето и нямаше изобщо апетит.Пробвала съм какво ли не.От Leaton също нямаше ефект.При нас "чудото" стана след като започнах да й давам  kiddi Pharmaton.Чак ме е страх да се зарадвам,но е факт,че детето ми яде както никога.

# 21
  • Мнения: 376
Искам да направя дуплика на репликата, че "когато огладнее ще прояде". Злоядо дете никога не огладнява и няма да потърси храна! Аз давам второ шише Мултисаностол и не виждам голям резултат, но все пак има разлика.

# 22
  • София
  • Мнения: 4 578
Искам да направя дуплика на репликата, че "когато огладнее ще прояде". Злоядо дете никога не огладнява и няма да потърси храна! Аз давам второ шише Мултисаностол и не виждам голям резултат, но все пак има разлика.
Как второ шише Мулти.... наведнъж ли? Не повръща ли вече от сиропа?
secretgarden, мерси за пожеланията.  bouquet

# 23
  • Мнения: 376
Не наведнъж. С почивка от 1-2 месеца.

# 24
  • Мнения: 6 390
http://otc.kwizda.at/leaton_layer.htm
ето го какво представлява

да допълня само че с такива сиропи никога не бих давала на деца под 3г.
Повече движение и игри, никакви солети, чипсове и всякакви подобни боклуци, просто не виждам как няма да прояде само детето  Wink

А desislava69 която написа че на почти 8.месечната си дъщеря давала 2.ри сироп + хапчета на прахче защото детето било ЗЛОЯДО  #Crazy нямам думи просто ooooh! Crazy

# 25
  • София
  • Мнения: 663
http://otc.kwizda.at/leaton_layer.htm
ето го какво представлява

да допълня само че с такива сиропи никога не бих давала на деца под 3г.
Повече движение и игри, никакви солети, чипсове и всякакви подобни боклуци, просто не виждам как няма да прояде само детето  Wink

А desislava69 която написа че на почти 8.месечната си дъщеря давала 2.ри сироп + хапчета на прахче защото детето било ЗЛОЯДО  #Crazy нямам думи просто ooooh! Crazy

аз написах, че лекарката ни ги изписа - аз само сиропче давам, но в по-малка доза. а за мезим форте-просто забрави. такова нещо аз не бих пила, камо ли да дам на детето си(тя го изписа за газове, но според мен не е за това). #Crazy newsm78 #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт