Моля за дрешки за бебе момиче

  • 5 232
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4
Здравейте,мами!Казвам се Дима Велева от Стара Загора.Пиша Ви с молба за помощ за моята племенница.Тя е на 8год.,има нужда от дрешки и обувки. За съжаление детето е изоставено от майка си и за нея се грижи-баща й,който е мой брат.Тя има и братче на 10год.,но на него аз му давам дрешки от моето  момченце.Моля ви,помогнете кой с каквото може.Тя е висока 134/138, 28кг.

# 1
  • Мнения: 2
Здравейте, мога да помогна с дрешки, обувките обикновено ги изхвърлям. Но дайте номер, ако имам нещо запазено. Пишете ми на лично къде да ги изпратя.

# 2
  • Мнения: 1 772
Здравейте, и аз мога да помогна с дрешки, изпратете ми адреса на лично съобщение.

# 3
  • Мнения: 12 005
Дъщеря ми е на същата възраст, но е висока почти 148 см. Пишете ми на ЛС, не съм уредила още есенно-зимните ѝ дрешки от предишния сезон, когато се върна в града, в края на лятото мога да изпратя. Уточнете и размера на обувките, моля.

# 4
  • Мнения: 3 578
И аз мога да пратя, но след месец, като се прибера.
Пишете тук като получите дрехите, какво още ви липсва и ще допълваме, за да не събирате ненужни количества.

# 5
  • Мнения: 4
И аз мога да пратя, но след месец, като се прибера.
Пишете тук като получите дрехите, какво още ви липсва и ще допълваме, за да не събирате ненужни количества.

Разбира се ще пиша какво съм получила и че е достатъчно,за не ми пишат хората и да помагат на други в нужда.

# 6
  • Мнения: 1
Пишете адрес и телефон на л.с. мога да изпратя веднага с Еконт

# 7
  • Мнения: 4
Здравейте,мили хора....Пиша Ви с молба за помощ за моите деца.Имам 2 момчета и едно момиче.За съжаление нямам никаква възможност да набавя дрехи на дъщеря ми.Тя е на 3 месеца и има нужда от топли дрешки.Моля ви който може да ми помогне с дрешки само за момиченцето ми.Другите ми деца,малкия износва дрехите на батко си.Там нямам толкова голям проблем.Благодаря на всеки който се отзове на апела ми.

# 8
  • Мнения: 481
Ще погледна с какви дрехи разполагам, ще ви ги снимам и пратя на лично , ако ви харесат, ще ви ги пратя !

# 9
  • Мнения: 4
Ще погледна с какви дрехи разполагам, ще ви ги снимам и пратя на лично , ако ви харесат, ще ви ги пратя !

Благодаря Ви!

Общи условия

Активация на акаунт