Имате ли периоди, когато не ви е до ...

  • 2 349
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 495
Мисля че всичко е въпрос на мислене...И аз скоро имах такъв проблем, не ми се правеше секс, лягах си рано, когато той ме докосваше, се чудех каква причина да измисля.Този проблем го преодолях, като започнах да се сещам за всичките ни хубави моменти заедно и по-конкретно-за секса.От 3 вечери насам правим страхотен секс, даже и повтаряме по 2 пъти Mr. GreenТака, че въпросът е по-скоро ето тук   baduu, опитай и ти така да мислиш.Успех  bouquet

# 16
  • Мнения: 191
Често ми се случва,но съм наясно каква е причината.Иска ми се да споделя повече,но засега не мога!Не е физиологична а по скоро емоционална,което за жалост е по трудно преодолимо. Weary

# 17
  • Мнения: 8 505
Имам периоди,в които не ми е до нищо,не само до интимности.За щастие са кратки-за по 2-3 дни,а и са рядко-един-два пъти годишно.

# 18
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Да- "периодът" рано сутрин или късно вечер. Сутрин ми трябва време да се разсъня и осъзная, а вечер съм уморена и ми се спи  Tired През деня като ме подгонят мераците- няма възможност  ooooh!

# 19
  • Мнения: 1 858
Да аз имам такива периоди, когато не ми се иска секс. Последния път беше за повече от месец ...
Както казват хората обаче апетита идва с яденето.

# 20
  • Мнения: 1 202
Естествено ,че да . Особено сутрин ми се спи та две не виждам . ::

# 21
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 352
Сутрин ми се спи и не съм разгъната, та щракам  Grinning
Вечер, докато се натуткам да си легна, ми се доспива зверски.
А денем всеки е по задачи.
Пита се в уравнението- секс правим ли изобщо  newsm78   Mr. Green

# 22
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
И ние сме имали такива периоди, но минават бързо, няма страшно, всеки има нужда от време за себе си и от малко активна почивка и много глезене!   bouquet

# 23
  • Мнения: 61
Абе да  Ви кажа честно аз си мислех ,че не функционирам правилно. Откакто се върнах на работа след второто си майчинство / преди четири месеца/взе да ми се случва много често да заспивам още преди да съм си легнала и си мислех ,че е от ранното ставане за работа /ставам в 5/ после си мислех ,че е от напрежението в работата , но накрая ще се окаже ,че или ми е от ЕГН-то / дано не е / или наистина човек има такива моменти.

# 24
О разбира се,че съм имала такива периоди.Все пак живота не се върти само около.......... нали?!И моите наблюдения се ,че това започна да се случва по-често откакто се роди детето,и проблемите и ангажиментите станаха повече.Общо взето на ангажираността и умората го отдавам.

# 25
  • Мнения: 5 647
Напълно нормално, още повече, ако през деня си подложена на напрежение и стрес.

# 26
  • Мнения: 1 731
Апетита идва с яденето и като се включи малко повече въображение,резултата е налице. Peace Party Party

# 27
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Сутрин ми се спи .......
Вечер, докато се натуткам да си легна, ми се доспива зверски.
А денем всеки е по задачи.
.........

  И при мен така  Confused  Дано да е период, който отминава бързо.

# 28
  • Мнения: 1 427
Имаме. Вечер ми се спи зверски, сутрин не мога да отлепя очи също.Той си иска, аз отказвам,сега от няколко дни не ме е търсил, аз пак съм недоволна-защо пък не му се иска.....няма угодния! Rolling Eyes

# 29
  • Мнения: 479
Имаме. Вечер ми се спи зверски, сутрин не мога да отлепя очи също.Той си иска, аз отказвам,сега от няколко дни не ме е търсил, аз пак съм недоволна-защо пък не му се иска.....няма угодния! Rolling Eyes

Нали Wink И аз снощи му викам на моя човек: "Нали не се сърдиш, че няма да има..." И той ми вика: "Днес - не. И на мен не ми се прави..."
И след този отговор веднага ми мина мисълта "А защо днес не му се прави?", един вид, той е длъжен всеки ден да иска, а аз само, когато реша  Joy hahaha, но женската лакомия - край няма  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт