Будокон - тренирате ли?

  • 2 258
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
За съжаление и аз установих, че страничката в дата.бг с многото гимнастики не е достъпна.   smile3518 smile3518 smile3518

И будоконът беше там, и многоооо други...

# 16
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
мами давайте и интер линкове, нищо не ми се отваря, бг линковете са недосъпни, моля ви!  давайте за будокон, таебо, или аеробика!мерси!

# 17
  • Мнения: 2 950
Нямам никаква идея от къде другаде може да се изтегли. Не знам защо не се отваря.  Cry

# 18
  • Мнения: 521
ами просто човека който е направил страничката с упражненията(т.е админа) е забранил достъпа,което е много жалко,защото там имаше невероятни неща.щеше ми се и аз да опитам тези убражнения

# 19
  • Мнения: 57
Направо съм отчаяна. От два дена ровя като луда из интернет и не мога да открия от къде да го сравля. Момичета моля ви ако тези, които са го свалили вече на РС- то си имат някаква идея за качване във форума отново по някакъв начин. Знам ли.

# 20
Вече могат да се теглят(lлинка е отворен отново), теглете момичета Simple Smile
Аз не съм станала още мама, но чета с интерес някои теми от форума ви Simple Smile
В папката има и програма за 12 седмици

# 21
  • Мнения: 2 950
Мазнислава, страшна си! Благодаря ти, че ни каза, защото и аз не си бях свалила всичко. А таблицата за тренировки я открих малко късно, но все пак от понеделник започвам да я изпълнявам - може би ще има по-голям ефект. Предполагам, че нямада попречи, че до сега тренирах по самостоятелен начин  Simple Smile

# 22
  • Мнения: 263
Голям фен съм на будокон, много ми допада, просто перфектна тренировка. От това местенце имам доста неща. За да не ми омръзва го редувам с "Fat burning yoga", което е също много добро и тонизиращо. Peace

# 23
  • Мнения: 132
Харесва ми,още не съм го изпробвала ,но мисля да го редувам през ден с фитбол+гири

# 24
а това разширение pdf какво е?коя програма го чете? #Crazy

# 25
оххх!само аз май не мога да си го сваля.Няма ли друг начин??Между другото пуснах в гугъл да провея дали някой клуб не предлага БУДОКОН-НО НИКАДЕ НЯМА.много странно!!!ако някой все пак е 4увал нещо ...нека каже!АЗ МНОГО СЕ зарибих.

# 26
  • Мнения: 2 950
Espy, правила ли си тренировките по таблицата за отслабване. Която е за 12 седмици? Аз мисля да започна от понеделник и ще видим след 2-3 седмици дали ще има по-голям резултат от досегашното ми произволно редуване на програмата.  goodscale

Stanichka, Acrobat Reader чете това, което те интересува. На мен много ми хареса. Едното са инструкции за хранене, които още не съм прочела, но ще го направя скоро. А другото съдържа таблица за 12 седмици как да се редуват тренировките, за да се отслабне максимално.

ki@Rr@ не знам защо не можеш да го свалиш - аз влезнах на адреса и нямах проблеми. Ако искаш пробвай от друг комп и да ти го качат на диск. За друго не се сещам  newsm78

# 27
  • Мнения: 263
DessiJ,  не съм спазвала неговата схема, но се опитвам да тренирам поне 3-4 пъти седмично. За отслабване не съм отслабнала, но то е защото си хапвам  Rolling Eyes Но тялото се стяга и се усеща по друг начин.
Прочетох диетичния му план, но засега не мога да го спазвам. Като цяло препоръчва да се наблегне на пълнозърнестите храни, зеленчуците и плодовете, а месото, ако е възможно дори да се спре. И изобщо да се избягват всякакви преработени храни, консерванти, добавки и т.н. Общо взето, така нареченото здравословно хранене.

# 28
  • Мнения: 2 950
Хмм, това за месото е кофти - аз съм на диетата на Пиер Дюкан, в която ям основно месо. Аз си познавам тялото и знам, че от въглехидрати пълнея страхотно. За сега отслабвам успешно, а и съчетанието с Будокон ми действа добре. Ще видим какво ще стане  newsm12

# 29
Деси, хиляди благодарности!!!  Hug Hug Hug
Току що си изиграх 50-минутната програма, чувствам се страхотно!  Grinning Grinning
Натоварването не е голямо, а ефектът е много добър, засега най-вече върху настроението ми, а съм сигурна, че с повече постоянство - и върху фигурата.  Wink
Много, много ти благодаря за споделената информация, не бях чувала за Будокон, но наистина много ми пасва! Благодаря ти!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт