Дали е нормално? (качване само на 1 кг в 8-ми месец)

  • 1 968
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8 505
Аз качвах по 1кг всеки месец,последния свалих един.Така че за мен е съвсем нормално.

# 16
  • Мнения: 3 116
Аз първите 4 месеца качих най-много, после темповете ми на натежаване намаляха до 9 месец, когато даже свалих 1 кг   Hug

# 17
  • Мнения: 37
Не се притеснявай за това аз даже отслабнах 1-н килограм в 8-я месец.(но определено бях качила повече от вас   13кг. Blush)

# 18
  • Мнения: 1 104
Ти си супер.Имам приятелка, която преди да забременее беше 80кг.Качи 7 кг до  7 месец и след това качваше само по 0.5к на месец. Дъщеря  й е жи5ва и здравал

# 19
  • Мнения: 1 183
Zdravei i ot men!Az 4esno da ti kaja ti zavijdam,az sam v kraia na 5-ia mesec i ve4e sam ka4ila kam 15kg.,a ne iam mnogo,pone se nadiavam da ne ka4vam pove4e 2-3kg do kraia.Ne se pritesniavai! Simple Smile

# 20
  • Мнения: 99
Аз в 7-мия дори свалих повече от килограм, а сега, малко преди 9-ия, съм почти на същите килограми както преди почти 2 месеца. Храня се нормално, разделно, ям мноооого плодове и зеленчуци - това най-много ме съблазнява. Изследванията ми са перфектни, не пия нищо и прегледите показват, че бебето е много добре. Нищо обезпокоително. Просто организмът накрая няма вече такава нужда да се презапасява.  smile3525

# 21
  • Мнения: 1 949
Мисля, че нямаш никакъв проблем, мила  Hug

Мен всички ме убеждаваха как като вляза в 9-я месец ще качвам по 500г на седмица. И яко се бях шашнала, защото до края на 8-я бях 17кг отгоре  Sick Ама нищо подобно не стана. Качих има-няма 1 кг за целия 9-и месец. При всеки е различно. Ти се радвай, че качваш толкова равномерно  Peace

# 22
  • Мнения: 503
благородно ти завиждам.аз сьм в 7 и сам качила 11кг  и не знам до 9 още колко

# 23
  • Мнения: 601
  Както действително се притесняваш,не чакай до 4-ти ,а се обади и си вземи час още утре,не е казано,че ще има проблем,просто за лично успокоение Hug

# 24
  • Мнения: 1 243
аз до сега качих 4кг от 50 станах 54кг  Simple Smile  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт