За зрънчото

  • 1 554
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
Ами не помня точно, но със сигурност след годинка.

И пак да потвърдя - не са пържени. Има серия филмчета по дискавъри "How it is made" или нещо подобно. Там царевичното брашно се минава през преса, от коята излиза на "червейчета", които отиват в нещо, като пещ с много висока температура и избухват (нали знаете пуканките как избухват). След това се поръсват с мазнина и подправки.  Grinning

# 16
  • Мнения: 3 042
След годинката започнах да давам, когато пожелаха да ги дъвчат. Peace

# 17
  • Мнения: 4 621
Давам от 8 - 9 месеца по малко. Яна много им се радва и не искам да я лишавам Hug

# 18
  • Мнения: 695
11-12 месеца Peace

# 19
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Дадах му един път, преди 2 месеца, но не ги хареса.

# 20
  • Мнения: 1 149
Малко преди годинката-"Трохо" е отлична идея-добри са- и ги харесват bowuu

# 21
  • Мнения: 5 299
От 8-9 месечна възраст давам.
И аз

# 22
  • Мнения: 2 672
 newsm78 около годината

# 23
  • Мнения: 817
От 8-9 месечна възраст давам.
И аз ,само така има мир!

# 24
  • Мнения: 6 164
Не мисля да го светвам за зрънчото, шоколада и т.н... После само зрънчо да нагъва, вместо полезна храна. Naughty Ако сам ги открие не знам какво ще правим Confused ...

# 25
  • Мнения: 1 259
На 8 м. дадох,но не го харесва.

# 26
  • Мнения: 4 392
Добре, не са пържени, а ги поръсват с някаква мазнина. Все същата работа. Ей-тази мазнина ме притеснява, и оцветителите и солта... Не давам.
Вчера дадох солети за първи път, от най обикновените.

П.П. Това не го написах, за да споря с някого. Споделих си съображенията, макар и не всички. Laughing

# 27
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
От 1.4 г., просто започна да обръща внимание на децата по градинките и да си иска.


И при нас така, само, че от едногодишен, а аз съм против, обаче като му тикнат в ръцете... Close

# 28
  • Мнения: 1 555
смятам да не им давам иzоб6то  Peace поне доколкото zависи от мен  Rolling Eyes
И аз така, но е невъзможно поради факта че всички около нас похапват и моят иска, което е нормално, а и каквито са соленички  ooooh!

# 29
  • Варна
  • Мнения: 1 241
След годинката. Против зрънчовците и пръчиците съм, ама какво да правя като всички около нас ядат, а малкия гледа с ей такива очи  Shocked? Поне се старая да не прекаляваме.

Общи условия

Активация на акаунт