СЕДМИ клас 2019/2020 - Първо класиране - (13.07. - 19.07)

  • 102 168
  • 2 759
  •   1
Отговори
# 540
  • София
  • Мнения: 1 124
Фурия, поздрави!
Толкова се радвам за вас, преживявах и вашия случай, заедно с нашите здравословни проблеми.
Моят син е приет по второ желание- рекламна графика, в ПГТМД "Елисавета Вазова", бал 370. Ще участваме на второ за първото желание- графичен дизайн, в същата гимназия. Разбира се чакам статистиката, да преценим има ли шанс, че там момичетата влизат с 420-440
И ние сме кандидатствали там, но бала за там и е 195,5, както и за 51-во сме подали.
Чакам Фотографското днес да излезе с класиранията да видя и там как е, има ли шанс.

# 541
  • Мнения: 7
Приета е в ППМГ Бургас Природни науки бал: 441, няма да участваме във второ класиране, много е щастлива.

# 542
  • Мнения: 6 639
Фурия, където и да ви приемат- вие сте герои!
Оттук нататък, само хубаве неща да ви се случват и да сте здрави!

# 543
  • Мнения: 48 172
Фурия, поздрави!
Кастрева какво се хвали със СМГ, така ме дразни, София не е СМГ, ама карай!
Наистина са смешни с тази информация и сайт!

# 544
  • София
  • Мнения: 1 124
Благодаря Flowers Hibiscus, толкова съм щастлива, че усмивката ми е до ушите и направо летя

# 545
  • столицата
  • Мнения: 3 851
По какъв повод Кастрева се хвали със СМГ? Някакъв принос ли твърди, че има.

# 546
  • софия
  • Мнения: 1 305
При записване, служебна бележка с резултатите от НВО, от къде се издава, Нещо се обърках

# 547
  • София
  • Мнения: 12 381
31во измести 35то от топ 10 в София.
Не мисля. На познати детенце е прието в 31во, ще участват на второ класиране за 35то или 133 то.
Но да изчакаме статистиката.
Зависи за коя паралелка.На пресконференции винаги изнасят минималния бал общо за учлището. 31-во е без квоти, а в 35-то има квоти. И миналата година 31-во беше с по-висок бал на езиковите си паралелки от 35-то /при най-нискобаловите паралелки в двете училища/. Само математическата паралелка на 31-во беше с по нисък бал от минималния за 35-то, а тази година може и тази паралелка да го е минала на първо класиране.

# 548
  • София
  • Мнения: 437
Здравейте,

за статистиката - 9 ФЕГ, ФЕ + АЕ, първо желание, момче с бал 431.50.

Записваме се утре.

На всички желая успех!

# 549
  • София
  • Мнения: 4 035
Аз с хиляда мъки зареждам сайта на РУО София обаче идея си нямам в коя точно от безумните им секции с безумния им интерфейс да я търся статистиката. Направо не мога да повярвам как брутално се дънят!
За справката - приета е по трето желание, ще се пробваме на второ класиране, макар че няма шанс според мене.

# 550
  • Мнения: 211
Ние сме в 73-то, бал 464 и ще чака второ класиране.

# 551
  • Мнения: 48 172
Обсъжда желани училища, винаги топ 10, и т.н. Защо не дискутира нежеланите училища. Както и да е.

# 552
  • Мнения: 31
Въпроса ми е вероятно идиотски, но много коментари се натрупаха, а на работа е лудница и нямам никакво време да ги изчета. Дъщеря ми е приета в НТБГ, което за мен е ок, но тя не е много щастлива. Бал: 400,00. Тя иска да се пробва за НПМГ, но аз не знам до колко има шансове там. Та въпроса ми е, ако подадем за второ класиране и не се дореди до НПМГ (другите ни желания на челните места са езикови за които няма шансове) означава ли че губи мястото в НТБГ и може да изпадне до някое от по - долните в класацията ни училища с по-нисък бал? И още нещо, нали записването все пак е от утре до 16.07 включително до 18,00 часа. Благодаря предварително за отговорите!!!

# 553
  • София
  • Мнения: 2 162
Ние сме в 73-то, бал 464 и ще чака второ класиране.

Успех желая от все сърце.

# 554
  • Мнения: 6 957
Бубче, когато я качат ще е видима в Новини някъде най-отгоре, а и в секция прием в VIII също трябва да я има.

Общи условия

Активация на акаунт