Откраднат живот 🎬 тема 100

  • 26 915
  • 743
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 1 743
Че какъв катарзис ще е това? Той самият каза, че иска да е с децата си и че бившата не му ги дава и му извива ръцете с тях.
Но досега не се е грижил за тях, едно е да ги вижда 2 в месеца, друго е постоянно и при това сам.

Актрисата не е известна, така че лесно може да се разделим с нея.

# 241
  • София
  • Мнения: 12 409
Няма логика да показват само едното дете на Пенев, а другото?

# 242
  • Мнения: 1 560
Хм, малко тъжно ако наистина е последен сезон. Със смесени чувства съм - хем му е време вече, хем много ще ми липсва.
Наистина ще се радвам на хубав край и би било добре както се каза по-горе да включат излезлите вече персонажи за няколко епизода.
Интересно дали и какво са замислили нещо друго на мястото на ОЖ. Честно казано медицинската тематика ми е много интересна.

# 243
  • Мнения: 5 846
Дона, чета те, ами аз искам така да е😁
Хора, стига с това дете на Пенев, искат го с тъмна кожа и кафяви очи. Не са написали и с голям нос, защото вече лесно щяхме да се досетим.
Сега, да не кажете нещо, харесвам големи носове. На Свежо даже му е малък, за моя вкус🤣

# 244
  • Мнения: X
Няма ли да има друг сериал с медицинска тематика?

# 245
  • Мнения: 5 846
Аз вече съм измислила сюжета и кой да е главен. Фантастичен сериал за пътуване във времето, а Свежо ще играе бисексуалния професор по ядрена физика 😁Лошият ще е Батко Велислав.

# 246
  • София
  • Мнения: 2 306
Фантастичен? - Фантастична идея / само без вампири, моля/. Гринчи може да е извънземен Stuck Out Tongue Winking Eye

# 247
  • Мнения: 5 846
Фантастичен? - Фантастична идея / само без вампири, моля/. Гринчи може да е извънземен Stuck Out Tongue Winking Eye
Няма да има вампири, спокойно 😁 и аз мразя.

# 248
  • Мнения: 2 364

Имам една идея за тъмния цвят на кожата, но е твърде еретична Joy

Скрит текст:
Да се появи някоя бивша на Марио с дете от него, за което той не е знаел. И....тя да умре и двамата със Зорница пак да си го отгледат
Скрит текст:
A, ако е дете на Тони или е още по-еретично Stuck Out Tongue Winking Eye
Или някакъв спомен от детството - Mарио или Тони като дете?

# 249
  • Мнения: 4 075
Скрит текст:
A, ако е дете на Тони или е още по-еретично Stuck Out Tongue Winking Eye
Или някакъв спомен от детството - Mарио или Тони като дете?

Хмммм....
Ако е на Тони, трябва да го е направил на около 19-20, докато се е занимавал са наркотиците и черния дроб....не че е невъзможно де, но коя е майката? Joy

Мислех си за спомен, обаче не знам кой от двамата - ако е Марио не се връзва, защото щяха да искат и характерен нос. Те нали веднъж имаха детски спомен как Марио учи Тони да бяга бързо.
За спомен не се връзва много , защото искат детето за дългосрочно участие.

# 250
  • София
  • Мнения: 2 306
Xм, харесва ми посоката на мислите ви...Joy
А може да oщастливят пиленцето, че той гОркият е капо Stuck Out Tongue Winking Eye

# 251
  • Мнения: 5 846
Xм, харесва ми посоката на мислите ви...Joy
А може да oщастливят пиленцето, че той гОркият е капо Stuck Out Tongue Winking Eye
Беше шега, плис форгив ми 💔

Последна редакция: пт, 31 юли 2020, 20:34 от HumbleDrumble

# 252
  • София
  • Мнения: 2 306
Няма грозни деца, а и Врабчо не е грозен Stuck Out Tongue Winking Eye Joy

# 253
  • Мнения: 4 075
Xм, харесва ми посоката на мислите ви...Joy
А може да oщастливят пиленцето, че той гОркият е капо Stuck Out Tongue Winking Eye
Ейййй, страхотна идея! Врабчо ще е супер в ролята на новоизлюпен баща Joy

# 254
  • Мнения: 4 059
Той тоя сериал беше с една медицинска тематика- повече лекуваха себе си, отколкото пациенти. Та да има още един сериал.
Залагам за сериал с учени от БАН 😹

Общи условия

Активация на акаунт