Въпрос към Боядисващите се в Черно.....?

  • 3 245
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 813
А аз искам да те информирам,че черните бои ...явно са по-силни от всяка друга.Правила съм всичко с косата си,русо,червено,кестеняво, проблеми не съм имала. Но 2 пъти се правя черна с две различни бои и то в разстояние от 1 година и ... познай - челото ми се поду напред като едно полукълбо,както и отзад на тила две полукълба,изтръпна ми цялата глава,врата до раменете всичко ! Съветвам те да не пренебрегеваш тестовете за чувствителност и поносимост както мен !  #Crazy
В момента съм черна,последния път когато се боядисвах беше преди 2 месеца и ...почна да ми пада боята,но какво да правя като съм ЯВНО АЛЕРГИЧНА към черни бои?  Tired

# 16
  • Мнения: 1 455
Лореал Кастинг - много съм доволна!

тази тема ме подсеща, че не съм си потъмнявала косата от няколко месеца и тези дни ще се поправя!

# 17
  • Smallville
  • Мнения: 994
Лореал Кастинг - много съм доволна!


Само ще добавя,че в упътването пише да се стои 15 мин,а аз стоя и на всички препоръчвам да стоят поне 40 мин.Не е опасно,боята е безамонячна. Номер 10 е черно, а тъмно кафявото е номер 14

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 6 941

Само ще добавя,че в упътването пише да се стои 15 мин,а аз стоя и на всички препоръчвам да стоят поне 40 мин.Не е опасно,боята е безамонячна. Номер 10 е черно, а тъмно кафявото е номер 14

10 е кафяво-черно!
http://concord.dir.bg/e-shop/products.php?category=haircare& … =3&stype=none

С никоя боя не се стои 40 мин! НЕ само амонякът уврежда, боите съдържат доста други химикали!
Аз не бих рискувала да ми окапе косата по този начин!  Naughty

# 19
  • Мнения: 4 915
Преди винаги  се боядисвах с Чифели - черно с виолетов оттенък, правеше косата да изглежда с топъл и интересен отблясък. После този цвят на Чифели изчезна, боядисвах се пак с черно-патладжанено на Палет, на Гарние, Лореал, но ефекта на Чифели не го постигнаха.

Боядисвала съм се и с черно-синьо един път, не ми хареса. Зависи и от тена на лицето, разбира се. Аз съм малко матова, естествения ми цвят е тъмно кестеняв.

В момента съм с най-тъмното кафяво на Лореал - кестен го водят, което е най-близко до моя цвят, стои съвсем естествено и съм много доволна. Ако не бяха бели косъмчета тук-там можеше и да си спестя боите.  Blush

Никога не съм се боядисвала с напълно черно. Според мен състарява.  Confused

# 20
  • Мнения: 670
От много години се боядисвам с тъмно кафява боя Велатон.Цвета изглежда почти като черен.Не ми щипе на кожата на главата и се разресва лесно.От боята косата ми придоби страхотен блясък и всички постоянно ме питат с каква боя се боядисвам.

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 6 941
Чернокоски, някоя иска ли оцветяваща маска за черна коса с къна на Natur Vital?
ПОДАРЯВАМ я! (употребила съм 1/4)

# 22
  • София
  • Мнения: 3 061
И аз се боядисвах известно време с черна боя - и гарваново, и най-тъмното кафяво на Гарние НО омръзна ми, реших да си сменя цвета, да си направя кичури и НЦ!
Фризьорката ми ми е приятелка, тя ми каза, че черната боя не се изважда с никакът обезцветител, но аз тъпо и упорито не вярвах, избрах си цвят  от нейният каталог (на някаква професионална боя, която не се рапространява в магазинната мрежа - BASLER), избрах си цветове за кичури и започнахме - ами изобщо не можа да ме обезцвети! Нищо не стана. Боядиса ме после с избраният от мен цвят (кичурите се отложиха за неопределено време) и той стана една идея по-светъл от предишната ми черна коса и пъти по-тъмен от мострата в каталога. Сега ще ходя пак - подстригвайки ме ще поизреже черните коси, и пак ще ме боядиса, твърди, че ще стане още малко по-светло, но в никакъв случай реалният цвят. Негативните прогнози са, че докато не израстне черното напълно и не бъде отрязано няма да имам кичури Sad

Малко се отплеснах, само исках да ти кажа, че ако ще ти хрумне другият месец да си руса, например, изобщо не се боядисвай с черно  Hug

# 23
  • Мнения: 23
Най-добрата боя,която съм ползвала за черно е IGORA на SCHWARZKOPF.Всяка др. след време пада и ставаш с ръждиво-кафяв цвят.Тази е с 3% окислител и не изсветлява косата.Преди се продаваше по магазините и беше около 7 лв.,но сега- само във фриз. салони.Боята е професионална.

# 24
  • Мнения: 2 149
черна боя не се изважда, ама се!Каква  е косата после е индивидуално, но с Лонда обезцветител пакетче и окислител - гаранция!От синьо-черна стана руса за 1 ден.

# 25
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
С черното е лесно, защото каквато и боя да сложиш хваща. Simple Smile

Ъхъ. От години се боядисвам черна ( последно беше преди около 3 месеца, реших да си оставя косата на мира за малко  Grinning), използвам най- различни бои, като по- често купувам български евтини, че за моята коса отиват почти 3 бои. Боядисвам се сама, вече съм свикнала и не ми прави впечатление.

# 26
  • Мнения: 6 390
боядисвам се ТЪМНО КАФЯВО - ефекта е като черно при мен - страх ме е от черната боя  ooooh!

# 27
  • София
  • Мнения: 1 456
  L'Oreal, Casting.  Peace От поне 8 години се боядисвам и съм изпробвала всякакви бои- и евтини и скъпи. На тази хубавото й е , че покрива много добре, след 1 път се налага да боядисваш само корените - долу си стои и не пада. Освен това за разлика от Лонда примерно, не се налага след това 3 дни да се криеш вкъщи, защото си си омацала лицето, ушите или ръцете - всичко пада под душа:)

# 28
  • Мнения: 661
Боядисвам се в черно с безамонячната боя на Лореал - Кастинг, тъмно-кафяво (10), става като естествено черна косата. Измива се за месец -два, което ме устройва, няма корени в друг цвят и следващия път мога да се бодяисам и след 5 месеца, а мога и да си остана в естествен цвят.  Peace
Пробвах и друга безамонячна - Биопоинт, но изобщо не ми хвана.  Confused
CASTING на L'OREAL!!!!  newsm10

# 29

Общи условия

Активация на акаунт