Ревнували ли сте любимия от миналото?

  • 4 109
  • 46
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 952
Да, в началото.Сега се сещам понякога, но много лесно отминавам....даже на майтап го изкарваме GrinningОх , олекна ми....в началото направо страдах на вълни Rolling Eyes Сега вече - Ц!Най-после Grinning

# 16
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
  Изпитвала съм, а и понякога пак се промъква проклетата ревност, но не желая да се обременявам, а още повече него. Когато ме споходи нещо такова гледам да си отклонявам мисълта, но понякога не се получава. Ще го превъзмогна някога, нали? newsm78

# 17
Разбира се, но в началото. После с течение на времето, когато и двамата се поопзнахме по-добре и заживяхме заедно не си даваме такива поводи

# 18
  • Мнения: 271
За мое съжаление спадам по-скоро към ревнивите. Доста рядко го изпитвам това чувство, но и много се дразня от този факт. А и аз си падам малко мазохистка, защото като ми е скапано и си го до скапвам като задавам въпроси за минали жени.

# 19
# 20
  • Мнения: 426
Въобще не се интересувам и не ревнувам. Въпроса е че сега е с мен и мисли само за мен.

# 21
  • Мнения: 256
Колкото и да е глупаво ревнувам и то от конкретен жена, с която са имали връзка преди да се познаваме. Много се дразня винаги, когато чуя нещо за нея. На всичкото отгоре тя живее в блока на свеки и тя често я споменава.

# 22
  • Мнения: 2 609
Случвало се е понякога. Rolling Eyes Не ми е давал никакви поводи, но аз явно обичам сама да си се самоизмъчвам с такива мисли. ooooh! Blush

# 23
# 24
  • Sofia
  • Мнения: 1 052
Не, какъв смисъл, нали е в миналото?!

# 25
  • Мнения: X
Да, изпитвам ревност. Може би ще ми мине, когато се преместим да живеем в Стокхолм, защото сега бившата живее до нас, през две къщи. Аз още не знам добре езика и съм доста мнителна, какви ли не мисли ми минават през главата / особено по време на бременноста, бебка ве4е е на 20 дни  Grinning /, но когато се скараме сериозно, все му натяквам, 4е не иска да се местим заради бившата му жена.

# 26
  • UK
  • Мнения: 3 959
Не, изобщо. Разказвал ми е подробно, дори ми е показвал снимки, аз съм искала, по никакъв начин не ми е правело впечатление, че тези са му бивши.

# 27
  • Мнения: 8 917
  Познато ли ви е това чувство?  Да ревнувате по някакъв начин човека от миналото(при условие, че не няма никакви поводи за това), но ако ви е споменавал някой път нещичко за предишни връзки. Замисляли ли сте се доколко предните връзки са взели и са дали нещо на вашия партньор и как би се държал той, ако види някой свой бивш....Жегват ли ви тези мисли?

НЕ Naughty

# 28
  • Sofia
  • Мнения: 6 935
Не ревнувам от бивши. Мен обича и от мен има деца!

В заглавието нещо не се разбира смисъла - не  е правилен словореда.

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
Не ревнувам от бивши. Мен обича и от мен има деца!

В заглавието нещо не се разбира смисъла - не  е правилен словореда.



Ревнували ли сте любимия от миналото?- е въпросът.

Последна редакция: вт, 29 авг 2006, 20:20 от svetla

Общи условия

Активация на акаунт