Мъжете Рак - 3

  • 37 044
  • 715
  •   1
Отговори
# 360
  • София
  • Мнения: 17 785
Иначе въпреки че аз съм на мнение, че не е нормално всеки ден да си гукат при положение, че се познават от 10 дни, този контраст между денонощно търсене и после игнор си е токсичен леко. Или поне дава заявки за мъжка примадона

Последна редакция: чт, 11 фев 2021, 19:22 от bubanka

# 361
  • Мнения: 15 960
За втори пореден път ме трият, а обидните постове на определени хора стоят. Докога с този двоен стандарт? Пак ли ще кажете, че не сте видели и разбрали, след като даже го цитирах? Изрично трябва да го докладвам ли на моля другарката?

# 362
  • Мнения: 115
Била съм с Рак 3 години, може би е единствената ми спокойана и сериозна връзка без чести спорове и караници и влизане в опозиция. Беше спокоен, добър, мил, умен, всеотдаен, забавен 50/50. Но тръпката изчезна, отдалечихме се и беше безхарактерен, всичко решавах аз, каквото кажа, така да е, нямаше мнение за нищо и не умееше да ме защитава. За това всеки продължи по-пътя си. Simple Smile

# 363
  • Мнения: 747
Всички раци, които познавам имат силно чувство за хумор, обичат спортни предавания, много суетни, желани в големи компании.
Специално мъжът ми е Рак с асцендент рак и е много обидчив, злопаметен и склонен към депресии или самосъжаление. Но пък е много забавно с него, обича да домашарства и да правим дома ни по-уютен. В много хороскопи съм чела, че много задушаващо обичат, но нямам такива впечатления аз. Дори не бих казала, че е ревнив или поне не го показва. Към детето ни е много отдаден, много се грижи и му идва отвътре какво и как да прави. Само строг възпитател не умее да е.

# 364
  • Мнения: 18 324
Звучи малко противоречиво - склонен към депресии, но забавен. Grinning Ама такива сме Раците. Joy

# 365
  • Мнения: 363
От година и половина съм с рак - най-спокойната ми връзка (като имате предвид, че съм овен и другите ми връзки са били с овен и водолей). Не съм била с по-грижовен мъж.

# 366
  • Мнения: 115
От година и половина съм с рак - най-спокойната ми връзка (като имате предвид, че съм овен и другите ми връзки са били с овен и водолей). Не съм била с по-грижовен мъж.

Имам приятелка Овен която от 12 години е с Рак, друга която също е Овен но тя е с Риби 15 години заедно.
Друга Овен която е с Везни, 10 години. Може би тези 3 съчетания са най-добри за Овни.

# 367
  • Мнения: 7 336
Не съм съгласна. Аз съм Овен, бившият ми съпруг Рак. Нищо спокойно нямаше, никаква грижовност. Че на всички отгоре беше и много сложен. Не повторих повече с Рак, не е моето.Cry

# 368
  • Мнения: 363
Не съм съгласна. Аз съм Овен, бившият ми съпруг Рак. Нищо спокойно нямаше, никаква грижовност. Че на всички отгоре беше и много сложен. Не повторих повече с Рак, не е моето.Cry
За сложното няма спор. Една напред, две назад. А настроението им се мени по-бързо от времето в Лондон.

# 369
  • Deutschland
  • Мнения: 5 440
Аз съм Овен, съпруга ми Рак. Породените ни деца също са Овен и Рак, така че не се оплаквайте моля Wink
С Риби няма никакъв шанс да дишам един въздух даже. Непоносими са ми

# 370
  • Мнения: 3 983
Фрау а асцендентите знаеш ли ви ги просто от любопитство питам ?

# 371
  • Deutschland
  • Мнения: 5 440
Фрау а асцендентите знаеш ли ви ги просто от любопитство питам ?

Моят май е Близнаци, на мъжа ми Овен 😀. За децата незнам, не съм изчислявала

# 372
  • Мнения: 1 502
И като се появи след месеци от нищото, когато си продължил да се чудиш за какво ти е...
Бях изумена как на всяка цена трябваше той да излезне сух от водата. Отричаше доказателства и се правеше, че нищо лошо не е ставало помежду ни. Токсични отношения, които приключиха с уговорката, че няма да загубим връзка ( беше му важно ).

Не знам защо го написах. Аз осъзнах моите грешки и токсично поведение, което се старая да не повтарям сега. Странната комбинация на добро и зло привлича ми се струва. Предизвикателство, определено. Особено, когато отмине розовия период на разбирателство и смях без караници.

# 373
  • Мнения: 3 983
За 10г заедно да ми се извини или пък да каже че не е прав не е имало ..егото и самочувствието е до небето и все е онеправдан милия ..все на него и без късмет 😁

# 374
  • Мнения: 1 502
Хайде то и аз съм с асцендент рак и някои черти ги разбирам, но на черното да казваш бяло ми дойде в повече. Като цяло не съжалявам за изживяните моменти, защото се появи в много труден период и винаги ще съм благодарна затова.
Като цяло са интересен тип, но единия трябва да е по-стабилен във връзката (дори чисто емоционално), а за мен това не работи. Надявам се при други да има баланс в отношенията.

Общи условия

Активация на акаунт