Мъжете Рак - 3

  • 37 097
  • 715
  •   1
Отговори
# 420
  • София
  • Мнения: 166
Да разбирам ли от поредната тема на Flower ,че ергенинът й понасмърдявя, отказвайки да ползва антиперспиранти и да се лиши от окосмението си?!

Джулая,
ти или разполагаш със супер много свободно време или имаш скрити заложби на детектив или може би и двете Wink
Темите нямат нищо общо една с друга.
Мога да поставя и още няколко теми за различни мои партньори през житието и битието ми до момента Wink

# 421
  • София
  • Мнения: 17 818
Е говориш в сегашно време, че те гушка. Или се гърбаркаш с нас, или те досрамя, че си хванала хем такъв, който не те бръсне за слива, хем мирише.
Остави това със свободното време. Ниска летва е Wink Ти пускаш теми на конвейер, значи ли това, че нямаш живот? Мейби? Да/Не? Двоен стандарт much? Grinning

# 422
  • Мнения: 3 991
Това като някаква съфорумка която ми писа на лично съобщение че ме видяла да пиша в няколко различни теми и да съм се съобразявала малко ..просто ей тъй трябва да си направи забележката ..

# 423
  • Мнения: 14
Здравейте! Какво мислите за мъж рак с асцедент дева и луна в лъв и жена скорпион с асцедент рак и луна в лъв?

# 424
  • Мнения: 77
Здравейте,от скоро се срещам с мъж рак.Не знам нищо за тази зодия…много ми е странен,говори ми за деца ..за семейство,дори иска да ме запознае с майка си,а се виждаме от около месец🤯За протокола на 31 е,а аз на 27.Също така ми прави впечатление,че е много мнителен,постоянно иска да му казвам и доказвам колко е важен за мен,че имам нужда от него….Също така е много чувствителен и адски бързо пали, и постоянно ми говори ,че ме обича,колко съм красива,че аз съм му идеала,че винаги ще ме обича,малко ту мъч ми идва😅Ако не беше на 31 щях да си кажа ,той е хлапак,опитва се да ме омае,но не знам,мисля си ,че е искрен…много ви нахвърлях нещата…Та,да..бих се радвала да ми слоделите малко повече за тази зодия и да ми кажете номрално ли е за тях да прибързват толкова?🌺

# 425
  • Мнения: 10 995
Такива са раците, омайници, но когато им попаднеш в ръчичките или намерят друга, сменят плочата. Но не са лоши, аз понеже съм свикнала, та не ми прави впечатление, но като чета я дават една от най-тегавите зодии..

# 426
  • Мнения: 18 330
Раците са интуитивни, те имат усет какъв човек си и дали "ставаш" за тях, образно казано. Цял месец, и аз бих имала мнение. Smiley
Иска да те запознае с мама - явно са близки. Ся... това е малко нож с две остриета, както можеш да се досетиш.

# 427
  • Мнения: 77
Раците са интуитивни, те имат усет какъв човек си и дали "ставаш" за тях, образно казано. Цял месец, и аз бих имала мнение. Smiley
Иска да те запознае с мама - явно са близки. Ся... това е малко нож с две остриета, както можеш да се досетиш.
Да,доста са близки.Той и е показвал мой снимки,и по неговите думи тя много ме е харесала🥰Но аз малко се притеснявам от това запознанство и го отлагам…Малко ме плаши ,тоест прекалено хубаво и нереално..постоянно комплименти,постоянно ми казва,че ме обича,че иска семейство,деца…дори сложи моя снимка в социалните мрежи,много е приятно,но ми е малко странно

# 428
  • Мнения: 18 330
Хлътнал е човека...
Впрочем ако трябва да бъдем обективни, хората от тази зодия можем да сме малко обсебващи. 🙄 Но пък добросърдечен, влюбен Рак просто е истинска душица и ако имаш лош опит с някого, тия неща могат да ти изглеждат подозрителни, на принципа "прекалено е хубаво, за да е истина". Ами, истина е вероятно, друг въпрос дали ти е приятно точно конкретния човек да те обича или приливът на чувства ти идва в повече.

# 429
  • Мнения: 821
Раците сме си влюбчиви и сърдечни. За теб може да е странно, но за него си е в норма. Искам да кажа, че ако се опасяваш, че е полудял от любов, мога да ти обещая, че не е това случая. Такава им е играта, особено на мъжете.

# 430
  • Мнения: 747
Със сигурност запознанство с майка му е голама заявка.

# 431
  • Мнения: 77
Момичета по-скоро ми е страх да не си играе с мен и ,че за толкова кратко време ми говори толкова силни думи,аз също съм доста хлътнала,попринцип съм. По-обрана ,но с него съм друг човек🙈🥰 Ида,доста добродушен и чувствителен е .Чувствам го много чист и невинен душевно

# 432
  • Мнения: 3 991
Не бързай със заключенията любовта,чувствата се доказват във времето и историята познава не един и два случая ..а ако мама не те хареса как ще се развие историята ??

# 433
  • Мнения: 10 995
И аз мисля да не бързаш със заключенията. Да не е лош ракът, но с рак има доста подводни камъни, които се виждат в процеса на съжителство.

# 434
  • Мнения: 821
Момичета по-скоро ми е страх да не си играе с мен и ,че за толкова кратко време ми говори толкова силни думи,аз също съм доста хлътнала,попринцип съм. По-обрана ,но с него съм друг човек🙈🥰 Ида,доста добродушен и чувствителен е .Чувствам го много чист и невинен душевно

Не го познаваме и никой не може да ти гарантира дали е играч или не. Не отдавай извънредно значение на запознанството с майка му. Да, мило е, но по-скоро дава заявка, че е близък с майка си, не толкова че чува сватбени камбани. Щом си хлътнала и ти, се наслаждавай на отношенията ви. Не си длъжна да се съобразяваш с неговото темпо, ако те кара да се чувстваш некомфортно.

Общи условия

Активация на акаунт