Мъжете Рак - 3

  • 36 939
  • 715
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 3 977
Виждам че сте наясно какво точно търсите стана ми интересно дали сте го намерила ?

# 586
  • Мнения: 3 725
А на мен ми стана интересно каква зодия сте, Novastar?

# 587
  • По света и у нас
  • Мнения: 1 302
Novastar обвързана ли сте ?
Това каква информация ви носи?
Да, доскоро бях в двугодишна връзка с Рак и не бях виждала такова чудо никога.
Очакваше се аз да съм мъжът явно, а той - принцесата.
Имала съм и други партньори, имам дете, не съм стара мома.  Simple Smile
И рибите са така, но раците определено. Голямо драматизиране, ревнуват  приятелите си от жените им, жените си от децата им, колегите си от контактите си… някъв ужас са
Е, и ти си му простила за малката чурка (твои думи)
Четеш ли се понякога, какво пишеш Rolling Eyes
Я виж ти - тази информация не я бях видяла… Ако и за чурките ще се води статистика, аз съм чувала за двама раци около мен, че чурката им е от по-малкия размер… Ако се намерят още дами да споделят наблюденията си, ще го сложа към отличителните характеристики.

Последна редакция: вт, 19 апр 2022, 05:34 от PriMadonna

# 588
  • Мнения: 1 732
А на мен ми стана интересно каква зодия сте, Novastar?
Дева съм, уж би трябвало да имаме поне нормална съвместимост, но не се оказа така. Аз него никога не го видях мил и грижовен, а само мислещ за себе си. На всичкото отгоре, като куриоз да ви кажа, че подредената чистница в зодиака беше обвинявана в немърливост. Аз...!?! 🤣

# 589
  • Мнения: 3 977
Говори ми живея с рак с луна в дева все му е мръсно все е разхвърляно абе мрънчо и от врата почва да бърше нещо ..ако му кажа пусни прахосмукачка докато направя закуска аз съм готова за 20 минути а неговото пускане е да изкара килими ,да размести мебелите абее отиде 1.30 ч ,факт от както имаме дете ревнува от него..

# 590
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Моят кандидат Рак също е с Луна в Дева Joy  Има склонност да мрънка. Аз пък с Венера в Дева Joy

# 591
  • Мнения: 3 725
На мен асцендента ми е Дева, но вкъщи никой не е особен педант, било то на хигиена или точност. Лежерно си живеем..😂

# 592
  • Deutschland
  • Мнения: 5 414
Like, да не сме женени за един и същ?
Novastar е права. Рачеца обича да е принцесата вкъщи 🤣.

# 593
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Like, да не сме женени за един и същ?
Novastar е права. Рачеца обича да е принцесата вкъщи 🤣.
В ранните си 20 години имах 3 годишна връзка с Рак. Смотла...слугувах му на настроениятя и желанията и му търпях издевателствата. А той - бая комплексар. Направо от сегашните си години и опит се чудя как съм го търпяла. Към днешна дата вече никой не го търпи. Дори най-близките му са се отказали от него и Ракът си затъва в многогодишната спирала на депресия и отчаяние, в които сам се е поставил. От това пострада не само личния му живот, но и професионалния.

Много саморазрушителни сме водните зодии. И ако за жена горе-долу е приемливо да проявява слабости. То за мъж е бляяяякс постоянно да се гъне като слузест червей Bowtie и да тропка с краче като фръцла.

За кратко имах колега Рак. 1вата седмица всичко беше наред. На 2рата си показа отклоненията, създаде проблеми на фирмата и го натириха. Много беше зле човека.

Последна редакция: вт, 19 апр 2022, 16:32 от Джулая

# 594
  • Мнения: 771
Моят мъж е рак и е прекрасен. Simple Smile

# 595
  • Мнения: 68
Моят мъж също е Рак. Изпада някой път в негови си настроения и се сърди повече от мен. Но пък има толкова положителни черти и е изключително грижовен, винаги се старае нищо да не ми липсва, че едва ли бих го заменила.

# 596
  • Мнения: 536
Като подмина застраховката, че зодиите са доста под въпрос и, освен слънчев знак, влияят още планети, а има и влияние от детството и т.н., зодия Рак напоследък ми е много интересна.
Имат невероятни плюсове. Минусите...
Аз съм имала връзка с мъж Рак много отдавна. Голяма смесица от крайни и хубави и лоши неща.
Беше много мил. Помнеше какво ми харесва. Грижовността му идваше отвътре. Чувството за хумор - много над средното.
Обаче пусто самоунищожение... Нямаше как да не скъсам с него.
Странни са и много привлекателни за мен.

# 597
  • ...на безопасно
  • Мнения: 3 020
Препрочетох пак последните мнения на Нова стар. Всичко е поразително точно.
Ревност. В началото много се дразнех, че не ме ревнува. Ми да. Не ме ревнува от други мъже. Аз и поводи не съм давала, де. Но от детето!!!
Мрази жените на приятелите си без обективна причина. Просто ревност.
На сестра му се роди внуче, денонощно намилаше какви луди пари давала....И още, и още...
Нямам спомен за толкова време да се е зарадвал искрено за някой друг.
Прословутата загриженост също е мит. Загрижен е само, когато е свързано с неговия КОМФОРТ. Когато знае, че ще получи нещо отсреща. Даром никому нищо!Побеснява, ако нещо или някой му развали рахатлъка.
Свръх интересчия!
Писала съм много....
Не знам, аз ли на дефектен попаднах...
За инертността и мързела му томове мога да напиша.
И знаете ли? За пет години, нито веднъж не чух да говори за бъдещето. Нещо планове, намерения... неее...
Виж, ако аз задействам нещо и е свързано с пари или труд от негова страна, става луд скандал. Ако аз платя обаче, всичко е точно!
Грам амбиция няма! Стига му да има пари за храна и цигари. Толкоз! Други нужди няма.. .
Не знам ...уморих се

Последна редакция: ср, 10 авг 2022, 15:24 от а Kеа?

# 598
  • Deutschland
  • Мнения: 5 414
И на моя мъж сестра му чакат внуче. Кралицата майка (свекърва ми) се обажда да честити на нас 🤣 с думите " Честито, бабо и дядо". Шах с пешката. Какви баба и дядо сме ние, ужас?!?
Иначе и моя го мързи. Едни уреди за вграждане стоят срам ме е да кажа колко време в кашоните. Казах му, че някой красив ден ще ги оставя за подаряване вън пред къщата и наистина ще го направя.

# 599
  • ...на безопасно
  • Мнения: 3 020
Туй за уредите .....
Сходна ситуация с мебел. Една година!!!Една година, хора ...
Че и не дава дума да се издума друг да го сглоби, щото като него никой перфектно не може.
Накрая поръчах майстор. Без той да знае.
В момента, в който човека ми звъни да се уговаряме, рачи е до мен и му казвам:
"Виж сега, поръчах майстор. Вече е нетърпимо, че нещото не е сглобено, защото Моето здраве страда от това. Толкоз. Казвай!"
Телефонът звъни през това време.
Познайте, каза да не вдигам.
За два дена свърши работата.

Общи условия

Активация на акаунт