"Бременна ли съм?" - тема за бързи въпроси и отговори 50

  • 35 036
  • 739
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 31
Направи кръвен тест и ще разбереш Blush
Ако е рано още за кръвен тест . Мисля да изчакам до другата седмица, но ми е много объркано и подтиснато .

# 151
  • Пловдив
  • Мнения: 5 156
Ако е рано за кръвен тест, то е рано и за уринен, и за симптоми.

# 152
  • Мнения: 821
Честно казано това с неотчитането до късно са по-скоро градски легенди според мен, или грешно изчислена овулация. Ако не е рано за уринарен тест и симптоми, не е рано за кръвен, даже по принцип той най-рано би отчел. Според мен обаче наистина няма смисъл на този етап, трябва да изчакаш да наближи датата на цикъла. Симптомите от 13ти ден са от друго вероятно. Може да е и от самата овулация, кой знае.

# 153
  • Мнения: 163
Щом тестовете са отрицателни, за момента няма бременност.

Не се вижда снимката.
Здр това е, теста на сестрами тази марка не, е доверчива показва положителен тест. А кръвния тест е, отрицателен.

# 154
  • Мнения: 31
Честно казано това с неотчитането до късно са по-скоро градски легенди според мен, или грешно изчислена овулация. Ако не е рано за уринарен тест и симптоми, не е рано за кръвен, даже по принцип той най-рано би отчел. Според мен обаче наистина няма смисъл на този етап, трябва да изчакаш да наближи датата на цикъла. Симптомите от 13ти ден са от друго вероятно. Може да е и от самата овулация, кой знае.
От овулация повръща ли се ?

# 155
  • Мнения: 450
Не им вярвам на тези тестове, Билийф ли са, какви са. Ужасно подвеждащи, появяват се черти и то оцветени, без да има бременност.
Повтори теста, но с друга марка като лентичките или ШуърЧек.
Иначе не е възможно да имаш положителен пиклив тест и да е рано за кръвен. ЧХГ се натрупва по-бързо в кръвта и кръвен тест ще отчете по-рано евентуална бременност.
Аз бих изчакала денят на предполагаемата (не)чакана менструация и бих повторила пикливия тест тогава. Не бих ходила да ме боцкат точно сега ако може да се избегне.
Стискам палци да е това, което желаеш.

# 156
  • Мнения: 821
Някои жени се оплакват, че им е много зле по време на овулация. Аз лично не съм повръщала, но аз и бременна не повръщам, така че е много индивидуално. Наистина на 13-17 ти ден от цикъла е нереално да има бременност, която да е толкова напреднала, че да повръщаш чак. Тестът ще е положителен при всички положения, ако е от това. Гаденето и повръщането са от повишаване на чхг, който се засича от тестовете.

# 157
  • Мнения: 146
Аз се съмнявам да съм. Най вече, защото съм имала интимен контакт няколко дни след цикъла, а овулацията ми я дава да съм сега точно. А и вчера след като си направих тест нямаше и помен от втора черта. Четох, че до 10 дни след полов контакт отчита вярно теста. Аз имах полов контакт на 19.07, а ми беше свършило на 16-17.07. А тестът вчера ми показа една категорична ярка черта. Симптомите започнаха около 22-23 юли, докато бях на тренировка и така ми се дорева, че чак не слушах и структура какво ми говори, така му се ядосах, защото ме накара да правя упражнение, което не харесвам. Имаше 2-3 дни, в които много ми се плачеше, след това започнаха да ме болят гърдите, толкова ме болят, че когато слизам по стълбите си ги хващам (така са ми всеки месец преди да ми дойде), апетитът ми се усили, но чак много не, не мога да кажа че съм и много уморена, да понякога съм, ама права не заспивам. А днес имах и разстройство. По принцип чакам менструацията ми да дойде на 10-12.08. Но, предвид периодът, в който съм пробвала и отрицателният тест надежди нямам. Sad

# 158
  • Мнения: 31
Някои жени се оплакват, че им е много зле по време на овулация. Аз лично не съм повръщала, но аз и бременна не повръщам, така че е много индивидуално. Наистина на 13-17 ти ден от цикъла е нереално да има бременност, която да е толкова напреднала, че да повръщаш чак. Тестът ще е положителен при всички положения, ако е от това. Гаденето и повръщането са от повишаване на чхг, който се засича от тестовете.
За гадене по време на овулация да, но за повръщане не мисля, че е нормално и то не един път .

# 159
  • Мнения: 821
Ами не знам какво да ти кажа, направи си утре тест друга марка. Пак казвам, ако чхг се е натрупал в толкова голямо количество, че да повръщаш, няма как уринарен тест да не покаже видима черта, просто това е наука. Не може да повръщаш от бременност, а тестовете да са отрицателни.

# 160
  • Мнения: 155
Защо просто не си вземеш друга марка тест или направо кръвен? Това което си чела за отчитане в на резултат от теста в 7ми месец са от преди 363835 години, когато не бяха хубави тестовете, сега на пазара има толкова много избор...

# 161
  • Мнения: 3 967
Ако менструацията е започнала на 12ти този месец, не си бременна. Повръщаш от друго, отиди на лекар.

# 162
  • Мнения: 5 468
С менструация на 12ти, не знам за какво изобщо се тестваш. Сега или е минала скоро овулацията, или предстои. Няма как да имаш симптоми, като още не е настъпила бременност. Тя настъпва около 9-10 дни след О.

Тестът Belive е с изпарителна черта. Имаше преди цяла тема за него - розови черти без да има бременност.

Явно имаш стомашен вирус. Отиди на лекар.

А съветите да пуска кръвен тест са безсмислени. Ясно е, че не е бременна. От този цикъл няма как вече да е настъпила бременност, а ако е бременна от миналия и това на 12ти не е било менструация, щяха всичките 3 теста да са положителни, и то с ярка втора черта. А тя в момента има един с изпарителна и след това 2 отрицателни.

# 163
  • Мнения: 31
С менструация на 12ти, не знам за какво изобщо се тестваш. Сега или е минала скоро овулацията, или предстои. Няма как да имаш симптоми, като още не е настъпила бременност. Тя настъпва около 9-10 дни след О.

Тестът Belive е с изпарителна черта. Имаше преди цяла тема за него - розови черти без да има бременност.

Явно имаш стомашен вирус. Отиди на лекар.

А съветите да пуска кръвен тест са безсмислени. Ясно е, че не е бременна. От този цикъл няма как вече да е настъпила бременност, а ако е бременна от миналия и това на 12ти не е било менструация, щяха всичките 3 теста да са положителни, и то с ярка втора черта. А тя в момента има един с изпарителна и след това 2 отрицателни.
Ясно ми е но казвам че това може да не е било менструация 3 дена леко кръвотечение. В момента няма никакви симптоми както преди овулация а иначе вали път имам болят ме гърдите и се подуват, а сега са меки. И ме болят яйчниците също така и главоболие сега ги нямам тези неща, а би трябвало да съм в овулация.

# 164
  • Мнения: 821
Но ако това не е било менструация, а е имало бременност от предишния месец, бебето щеше вече да се види на ехограф, а не да се чудим дали има черта на теста. Т.е. чертите вече щяха да са еднакви, а ти имаш отрицателни тестове.

Общи условия

Активация на акаунт