👒Нови придобивки в гардероба - 58

  • 102 812
  • 732
  •   1
Отговори
# 135
  • Canada
  • Мнения: 3 456
Мн свежи придобивки последните страници, с радост да се носят!

Бюстие и топ в случай, че изобщо стигнем до море тази година. Топа е силно умален, поръчах L, залепна на детето, което носи S/M Confused

# 136
  • Мнения: 1 109
Тези Helene, как са като качество и като размер ?

# 137
  • Варна
  • Мнения: 1 840
Малко чорапки

# 138
  • Мнения: 5 832
Поръчах го буквално на майтап, знаейки, че за тези пари ще е кофти, но ми трябваше някакво черно горнище. Банският е супер качествен за тази смешна цена, а най-странното е, че не е китайски, а немски. Още по-странното е, че и двете части са ми супер, което НИКОГА не ми се е случвало при комплекти.
https://vmzona.com/newsite/int.php?page=product&cat=95&s … 87174&lang=bg

# 139
  • Мнения: 2 433
Танч, какъв размер поръча, че май сме с подобни пропорции? Аз и от hm не си нацелвам номера, нося 75C и S-ки бельо, никога не уцелвам размери от типа “S-L” на чашка или от 32-40, кой ги измисли тези мерки за горнища?!

# 140
  • Мнения: 5 832
Танч, какъв размер поръча, че май сме с подобни пропорции? Аз и от hm не си нацелвам номера, нося 75C и S-ки бельо, никога не уцелвам размери от типа “S-L” на чашка или от 32-40, кой ги измисли тези мерки за горнища?!
Еднакъв номер сме значи, аз на сутиен съм 75 С, долнища С. Винаги ако горе банският ми е ок, долнището ми пада, когато са комплект. Мислех да поръчам един С и един М, за да ги комбинирам, но нямаше С и взех М. Ами перфектен ми е и горе, и долу. И умишлено търсех всичко да е на връзки, за да мога да регулирам. Не ти знам ръст и килограми, аз съм 165 см, 45 кг. Според мен М ще ти е добре.

# 141
  • Мнения: 539

Много мекички, от Gianni

# 142
# 143
  • Мнения: 1 876
Тези Helene, как са като качество и като размер ?

Много добре. Цените са супер-роклята е 27 лева! А на живо е още по-хубава - ярки цветове, гладка и приятна материя. Ушита е добре, нищо че е от Турция.
Размерът ми е точен.

# 144
  • Мнения: 1 122
Чакам тези. Трябва ми нещо тъмно, тези бяха намалени Simple Smile

# 145
  • Мнения: 185
ZARA
Рокля:

Тениска:

# 146
  • Бостън
  • Мнения: 13 483
   

# 147
  • Варна
  • Мнения: 1 465
Две раници за есента и зимата


# 148
  • Мнения: 1 122
Направо са ми бонбон. Сега съм в издирване на чанта за тях Simple Smile

# 149
  • Бургас
  • Мнения: 2 006
Абсолютен бонбон.Много са сладурски,браво!

Общи условия

Активация на акаунт