Къде имате или искате да имате татуировка?

  • 19 370
  • 190
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 978
Имам една.
От дясната страна..на кръста, но маалко по- ниско долу..вижда се само от по- изрязани дънки. Wink

За тези, които нямат. Правете си там, ако искате само една де Laughing да е на такова място, което трудно го виждате, защото иначе ще ви омръзне страшно бързо и ще искате още и още Crazy Sunglasses

Боли, там където има кокал. Буба е казала, не се чопли и се мажеше с нещо..ама забравих какво беше. Не се мие няколко дни, както и не се излага на слънце. Най- добре да се прави сега, за да има време до лятото Peace

# 16
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 332
Моето мъж и той не иска да си правя Sad, ама някак си гледам да го убедя, че няма нищо лошо  Laughing. Може и да се нацупи малко, но го убеждавам, че искам многоо отдавна, и съм се навила дотолкова, че  Confused, няма как да ме разубеди.

# 17
  • Мнения: 695
имам на дясната плешка едно елфче,а сега ми се иска да си направя и една на кръста,но още не съм се решила Peace

# 18
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 332
...... Най- добре да се прави сега, за да има време до лятото Peace
Ама още е топло, пък и аз мисля още на плаж да ходя. Така че, мисля да поизчакам поне времето, когато се ходи с дълги ръкави.  Simple Smile

# 19
  • Мнения: 2 978
...... Най- добре да се прави сега, за да има време до лятото Peace
Ама още е топло, пък и аз мисля още на плаж да ходя. Така че, мисля да поизчакам поне времето, когато се ходи с дълги ръкави.  Simple Smile


Ооо щом ще ходиш по - добре изчакай, да! Peace Wink

# 20
  • София
  • Мнения: 1 481
Имам татуировка от дясната страна на корема, която "влиза" в бикините. Трайбъл стил е и много си я харесвам. Ако искам се вижда, ако не искам-не. Зарастна за около десетина дена, а докато падна коричката мажех с вазелин и лепех найлон отгоре.
Сега се чудя на какво ли ще заприлича с нарастването на тумбака  newsm78  Някой има ли наблюдения?

# 21
  • Мнения: 5 103
Имам татуировка на кръста, но искам още една върху белега от секциото дали ще има проблем newsm78

# 22
  • София
  • Мнения: 5 289

Затова на по-скрито място. А и доста хора, които не очакват, като я видят са приятно изненадани  Crazy



Забравих да добавя, че освен на кръста, искам да си направя и една на корема, която да слиза надолу и да влиза в бикините. Мисля, че е много секси  Wink (но пък няма скриване това нещо..)
Олеее Бубе кои са тия доста хора,които не очакват да ти видят татуировката бе,кво стана са,ще си кажеш ти всичко ще си кажеш... Joy smile3532
А пък тая дето искаш да си я правиш да слиза надолу и да влиза нам си къде ква ше е,да не е тва дет си мисля? hahaha Joy Joy Joy

Извинявай шегувам се,дано не съм те обидила,ама много се смях с тебе. Flutter

# 23
  • Мнения: 5 299
Искам нещо такова, но малко по-нагоре. Много скоро ще си направя истинска, защото тази е временна. Rolling Eyes

# 24
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Аз си бях харесала от една предишна тема едно цветно гущерче, но не искам татуировка..само си представям например на мястото за обица на ухото как ще ми стои едно малко цветно гущерче, свито на кравай

# 25
  • Варна
  • Мнения: 443
Моята се вижда на аватара ми Simple Smile

# 26
Във връзка с татуировките, нали боли най-много където има кост, та исках да попитам при тази например http://fun.doom.bg/humor/photos/html/image143.html  би ли боляло пак повече защото е на такова място? Но пък нали няма кост...?

# 27
  • на пистата
  • Мнения: 5 841
имам на дясното рамо не знам какво е,мисля,че някаква филиграма и викаха.имам я от 14годишна и чесно да ви кажа ако бях с този си акъл като сега никога не бих си направила.детето ми не се заглежда много,но чуждите деца ме питат с какво съм се изцапала и ми става неудобно а пък не искам да си помислям като стана по-възрастна как ще изглеждам-със сигорност смешна в очите на по-младите.

# 28
  • Мнения: 2 116
Във връзка с татуировките, нали боли най-много където има кост, та исках да попитам при тази например http://fun.doom.bg/humor/photos/html/image143.html  би ли боляло пак повече защото е на такова място? Но пък нали няма кост...?
doh Направо тръпки ме побиха...  smile3556
 По темата: много ми се иска, ама не ми стиска...  Confused
 

# 29
  • София
  • Мнения: 1 210
Аз имам на плешката- дракон - вижда се само когато искам, понякога я забравям и изобщо мисля, че ако я виждаш рядко ще ти е по-приятно. Хубаво е да е нещо по-семпло и независещо от временна мода - все пак е за цял живот  Wink

Общи условия

Активация на акаунт