Бром тимолбау

  • 750
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 155
Здравейте момичета, бременна съм и има риск от изтичане на околоплодни води. Моята АГ ми препоръча да си купя превръзки за околоплодни води, но не открихме в аптеките. Прочетох за бром тимолбау - реактива, който използват в болниците и капят върху превръзка, за да разберат има ли околоплодна течност. Успях да намеря него и пристигна доста бързо, само че не мога да разбера точно как се ползва. Ако има някой, който го е ползвал и да сподели информация 🙄 Ако не пак ще търся от тези превръзки.

Последна редакция: чт, 16 юли 2020, 10:15 от Mish0lin

# 1
  • Мнения: 406
Не е ли по-добре да постъпиш в болница?Ако ти изтичат водите,така или иначе ще го направиш.

# 2
  • Мнения: 155
Не е ли по-добре да постъпиш в болница?Ако ти изтичат водите,така или иначе ще го направиш.
Няма как да стоя до края на бременността в болница и да чакам да ми изтекат водите 🤷‍♀️ Не се знае дали ми изтичат, по-скоро има голям риск.

# 3
  • Мнения: 406
Защо да няма как?Аз съм лежала много дълго в болница и докато бях там правиха този тест с превръзките на една жена,на която и дадоха отрицателен резултат,а всъщност си бяха водите.Мисълта ми е че там ще си под наблюдение и ако всичко е наред до ден,два ще те изпишат.

Общи условия

Активация на акаунт