Уентуърт Милър. Да преброя конкуренцията II

  • 14 735
  • 374
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 437
ох.. и аз да се наредя... и още един куп колежки около мен.. невероятен е, просто съвършен...
само си събирам лигите в шепичка и опитвам да не гледам с твърде влажен поглед  Joy
благодаря за всички споделени снимки и клипчета.. деня вече е по-светъл Simple Smile Simple Smile

# 316
  • София
  • Мнения: 5 832
Спаске, може ли отнякъде да се изтегли този сериал, че дъщеря ми много го харесва?

# 317
  • Мнения: 84


Хубав си дявол да те вземе, и нека този дявол да съм аз!!! newsm36

# 318
  • Мнения: 433
Ето още малко снимки да оплакнем око. Извинете ме ако някои се повтарят:


# 319
  • Варна
  • Мнения: 4 969
1 и 3-та са монтаж, това НЕ Е Уент Peace

# 320
  • Мнения: 1 045
Въх  да ни ва убидя .. ама какво толкоз му харесвати на туй дите бие  Laughing Аз ни го ща да сти спокойни , че сте с една по-малку в боя  Flutter

# 321
  • София
  • Мнения: 5 832
1 и 3-та са монтаж, това НЕ Е Уент Peace

аха, това е Бекъм:

# 322
  • Мнения: 433
1 и 3-та са монтаж, това НЕ Е Уент Peace

аха, това е Бекъм:



 Embarassed Embarassed Embarassed

# 323
  • Мнения: 750
Спаске, може ли отнякъде да се изтегли този сериал, че дъщеря ми много го харесва?

Хммм ... Нямам идея. Засекох го скоро по някоя от кабелните, но не помня коя. Може би Диема ...
Вероятно в торент базите го има някъде.

Някой да знае нещо по въпроса?!

# 324
  • Мнения: 450
Момчето е страхотно,но немога редовно да плакна окото,по това време се готвим за сън... И аз се чудех,какво толкова-поредния бонбон-ама сега... Embarassed

# 325
  • Мнения: 84
Снимка от някакво парти:

# 326
  • Мнения: 84
Мили дами, коя от вас желае да изпратим на Уент картичка за Коледа? Админа на официалния фен сайт на Уент си е дала адреса с обещанието лично да му ги предаде!

Последна редакция: сб, 11 ное 2006, 13:57 от Duchess

# 327
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Мили дами, коя от вас желае да изпратим на Уент картичка или подарък за Коледа? Админа на официалния фен сайт на Уент си е дала адреса с обещанието лично да му ги предаде!
аз съм пас, чак толкова не съм избръмчала  Crossing Arms

# 328
  • Мнения: 433
Мили дами, коя от вас желае да изпратим на Уент картичка или подарък за Коледа? Админа на официалния фен сайт на Уент си е дала адреса с обещанието лично да му ги предаде!
аз съм пас, чак толкова не съм избръмчала  Crossing Arms

Аз пък съм избръмчала и се включвам!

# 329
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Пас съм.

Общи условия

Активация на акаунт