Препоръчайте ми качествен лак за нокти

  • 8 710
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • на терасата
  • Мнения: 663
А от коя основа сте доволни, някоя от която да не се цепят и чупят ноктите?

# 16
  • Мнения: 23
Revlon са страхотни-тези които са лак и топ в една опековка.Струват около 10 лв.Дават им 10 дни трайност, но реално са около седмица.Rimel-НЕ

# 17
  • Мнения: 2 897
L'OREAL - "Jet-Set" - съхне страшно бързо и е много издръжлив.

И аз съм доволна от него Peace

# 18
Севънтийн ми допада като свежест на цветовете особено лятната серия и е издържлив. Цената е супер достъпна около 5 лв. в магазините на Буржоа. Тук във Варна в магазина за козметика до шадравана делфинчето до Св.Николай църквата има лакове с марката O.P.I. и колежка моя си купи. За сажаление не е толкова траен колкото се рекламира, но подозирам, че може и нещо срока на годност на самия лак въпреки обявеното да не е редовен. Аз бих те посъветвала да заемеш златната среда и вземеш марка по масова на прилична среда, за да е качествен и пресен лака.

# 19
  • София
  • Мнения: 377
L'Oreal, MF, сега съм си поръчала един комплект за френски маникюр на Mavala, дано да остана доволна и от тях.

# 20
  • Мнения: 28
Аз съм много доволна от тези лакове на Буржоа. Не траят чак седем дни както пише, но на морето на пясъка издържаха на крачетата ми над три дни, което за мен си е цяло постижение  Wink
http://www.bourjois.co.uk/nails/color/87

# 21
  • Мнения: 1 986
Аз съм доволна от лаковете на Ревлон и на Буржоа Peace

# 22
  • Мнения: 5 103
Буржоа Peace

# 23
  • Мнения: 870
Утре ще ходя в магазин Драка и сигурно ще си взема 2 лака един на Буржоа и един на Лореал. Остана само да измисля основата, до сега ползвах заздравител на Ейвън с кактус, но вече свършва и го няма в брошурата...

# 24
  • sofia
  • Мнения: 1 606
Как бре хора сте доволни от лаковете на Revlon? За пръв път това лято си купих, че даже не един, а цели два броя - имаше много приятни цветове - е няма толкова нетрайно нещо. И с тези от по 2 лева сигурно не могат да се мерят. И четките им не ми харесаха...Подарих ги и двата и никога повче няма да си купя подобно нещо.
 Препоръчвам и аз O.P.I. и L'oreal jet set.

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 319
L`OREAL - марката си е марка и има защо

# 26
  • София
  • Мнения: 5 079
Seventeen!
Не са скъпи никак, но са железни лакове - по - хубави не съм имала! Peace

# 27
  • Мнения: 870
След дълго избиране се сдобих с лак на L'Oreal от серията Resist&Shine дълготрайните, от събота до сега не е мръднал  Peace

# 28
  • Мнения: 1 101
L`oreal, а също и лаковете на Seventeen много ми допадат Peace

# 29
  • Мнения: 2 407
О.p.I и Аркансил.

Общи условия

Активация на акаунт