Бъдещи и настоящи мами в USA-2

  • 19 712
  • 286
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 804
Благодаря за разясненията Hug Аз търсих такова чудо, но нямах представа как се казва на английски, дали сега е късно да и купя, спомня ли си изобщо звуците от утробата newsm78 Иначе има един прожектор с Мечо Пух и там също има звуци от природата, много приятни, но нещо не и повлияха Sunglasses
 Вики, аз мисля да изчакам още малко, нали знаеш педиатрите тук не са настоятелни, моята каза, че мога да изчакам още, както си реша. Аз мисля , че всяко дете е индивидуално и по различно време е готово, просто трябва да сме наблюдателни. Лекарката се обоснова с това, че вече доста активно малката се надига и иска да сяда. Спомена го като знак за захранване. Също така каза, че рефлекса на езика да поема храната навътре също ще бъде знак за мен дали да изчакам още. Всеки случай си мисля да пробвам, да видя реакцията и и според нея да действам. Да си призная интересно ще ми бъде, както и на нея предполагам.  newsm08

# 16
За белия шум ние минахме с най-икономичния вариант: static  от радиото  Mr. Green
Rice cereal почнах на 6тия месец, колкото и да ми разправяше доФтора да почнем след 4тия за да не му е нисък хемоглобина като стане на годинка (тогава се проявявала анемията според него). Ама аз инат, ще чакам, и му дадох ориз точно на шест месеца, и ни отне поне 2 седмици да се понаучи да не го плюе. Дамян не е проявявал особен интерес към храната докъм 8м.
Хемоглобина си му беше идеален на 9м.
Разликата в марките според мен е че в едните има добавена соя (на Гербер мисля) а в другите са само ориз и разни там пълнежи. А може и изобщо да минеш без ориз: ориз
Аз карах по интернетските схеми наготово  Mr. Green
пак за повиването: малчото се будеше често ако не е повит, точно щото махаше с ръце и си драскаше лицето - ръкавичките не вършеха много работа, затова опакован в пашкул докато не се измъкне като  Худини  Crazy...

Последна редакция: ср, 30 авг 2006, 22:14 от Giraffa

# 17
  • Мнения: 3 478
Аз съм се спряла на оризовата каша също. Ще започна с Гърбър да видим дали ще я хареса. Не мисля да захранвам преди 6 месец, но на последък ми се приисква да е преди това, че тя вече си взима от нашите чинии. Друг е въпросът че не и върши работа Mr. Green. Но ще видим може и да дочакаме 6-я месец.

# 18
  • Мнения: 940
Смайли...вярно е това,много си зависи от детето -Елла даже на 6м ми се стори че и е раничко за захранване,тя не седеше добре  още тогава и рефлекса и беше още слабичък но преглъщаше. Знам какво имаш в пред вид като казваш че нямаш търпение , и аз бях така Heart Eyes

За белия шум ние минахме с най-икономичния вариант: static  от радиото  Mr. Green
   
И това сме го пробвали ,като сме ходили някъде и сме си забравяли машината,става но не е същото, а и все се чуват смущения от време на време  и съвсем ми разваля съня щото почва да ме дразни адски ooooh!

# 19
  • Мнения: 7 837
За белия шум ние минахме с най-икономичния вариант: static  от радиото  Mr. Green
   
И това сме го пробвали ,като сме ходили някъде и сме си забравяли машината,става но не е същото, а и все се чуват смущения от време на време  и съвсем ми разваля съня щото почва да ме дразни адски ooooh!

о, това не бих го направила никога, нито с радиото, нито с ТВ, особено след филма White noise с Майкъл Кийтън  Crazy

# 20
  • Мнения: 804
Май пак ще повивам, че вече не се спи smile3511 smile3507. Жирафа, благодаря за идеята, аз си мислях, че само първия месец е нужно ooooh! Ще докладвам утре дали съм спала тази нощ Joy

# 21
  • Мнения: 7 091
Благодаря ви момичета за съветите, дано все пак ни подминат коликите. Аз с Калин въпреки че много внимавах с храната той имаше страшно много. Не мисля, че се е изнервял от нещо, защото си се гледахме по цял ден двамата сами, но той имаше страшно много газове, не само плачеше. Свиваше краченца и само като му сложех тола кърпа на корема заспиваше.
Дано Елена я подминат! Praynig

о, това не бих го направила никога, нито с радиото, нито с ТВ, особено след филма White noise с Майкъл Кийтън  Crazy

И аз точно за него се сетих като казахте white noise  Mr. Green Laughing

А я да ви питам да ми препоръчате колан за след раждане. Има сума марки, не мога да си харесам. Чудя се дали да е като тип панталонки, само като дълбоки бикини или този тип newsm78:



 Някой ползвал ли е този вид като на картинката?

# 22
  • Мнения: 940
Тандори...за какво ти е тоя колан ,аз мисля че е няма смисъл -и аз се пробвах с точно такъв (от Таргет) щото ми беше 1во раждане и незнаех какво да очаквам от коремната ми област след раждането,мислех си че никога няма да се прибера и т..н. Носих го тоя колан 2 дена по 2-3 часа.
Страшно неудобен...ама страшно,направо не ми пукаше вече какво ще стане с корема ми ... направо го върнах  в магазина.
Корема си ми се прибра без грижи,Може би помага много и само ако са ти се били разделили коремните мускули,получава се при някои бременни.Тогава -ДА ,сигурно си заслужава мъките,но иначе ......!
Но и ти пробвай ,пък ако не ти харесва  винаги можеш да го върнеш-нали така! Wink

# 23
  • Мнения: 964
Тандори Честито  bouquet
Ние не сме имали колики  newsm78 Може би защото бяха само на кърма newsm78
Колан също не съм ползвала,заради операцията,понеже моята е надлъжно през пъпа върху старите ми операции и мястото беше чувствително и болезнено няколко месеца след раждането.

# 24
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Тандури, аз си купих колан-гащи (аз съм от тези с разделените мускули), но не го носих много време, запарваше ми.

Жана, страхотни принцеси имаш!

# 25
  • Мнения: 3 478
Бурка, стана ми интересно, как разбра че си с разделени мускули? Чувстава ли се по различно, в следствие на раждането или бременноста беше? Аз до сега май не съм чувала за такива и искам да разбера, за да си знам просто.

Жана, наистина са ти много красиви девойките, онзи ден даже ги хвалихме в Априлската тема. И аз си мечтаех за едно такова бяло пате като твоите, ама нашичката май повече на мексиканче удря с тази тъмната коса Mr. Green.

# 26
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Бурка, стана ми интересно, как разбра че си с разделени мускули? Чувстава ли се по различно, в следствие на раждането или бременноста беше? Аз до сега май не съм чувала за такива и искам да разбера, за да си знам просто.

Жана, наистина са ти много красиви девойките, онзи ден даже ги хвалихме в Априлската тема. И аз си мечтаех за едно такова бяло пате като твоите, ама нашичката май повече на мексиканче удря с тази тъмната коса Mr. Green.

По време на бременността се разделиха, то се вижда - има си място, леко е вдлъбнато горе-долу там, където е черната линия на корема. Аз не бях видяла, но една приятелка ми каза, а и на следродилният преглед акушерката ми ги видя (трябват коремни преси, ама аз  Embarassed)

# 27
  • Мнения: 7 091
Благодаря ви момичета, явно няма да си вземам колан. Корема ми засега се прибира добре, аз исках евентуално само за навън като излизам под дрехите да слагам. Така правех с първата бременност, тогава колана ми беше от този тип с крачоли и като сложех панталон направо не си личеше, че съм била бременна.
Е, има време за отслабване и разкрасяване, аз не бързам, но все пак ми се иска да мога да си нося някои от по-широките стари дрехи, че ми омръзнаха бременните Simple Smile.
Благодаря ви за съветите!

# 28
  • Мнения: 964
Бурка, стана ми интересно, как разбра че си с разделени мускули? Чувства ли се по различно, в следствие на раждането или бременността беше? Аз до сега май не съм чувала за такива и искам да разбера, за да си знам просто.

Жана, наистина са ти много красиви девойките, онзи ден даже ги хвалихме в Априлската тема. И аз си мечтаех за едно такова бяло пате като твоите, ама нашичката май повече на мексиканче удря с тази тъмната коса Mr. Green.

Аз през цялата бременност все в количките на мексиканките се оглеждах и чаках да ми се родят бебета "мексиканчета"  Mr. Green Mr. Green Mr. Green понеже и мъжа ми и баща ми са доста тъмни.Мъжа ми всички мексиканци като го видят и почват да му говорят на Испански  Mr. Green Но е то резултата бели бебета за капак с сини очи  #Crazy #Crazy #Crazy единственния светъл и синеок в рода е бащата на Майка ми и ето Laughing

# 29
  • Мнения: 2 257
Пак ще сменя коренно темата, ама на този дядо хич не му е лесно Laughing:

Джон Войт отправи публична молба да види внуците си, но обърка името на един от тях.
Анджелина Джоли не говори с баща си от участието му в телевизионно шоу преди четири години, когато я призова да потърси помощ за “психичните си проблеми”. След последното си публично изказване той намали сериозно шансовете да се събере отново със семейството си. В интервю по време на чаеното парти на Британската академия за филми и телевизионно изкуство звездата изпрати пожелания за рождения ден на внука си Мадокс: “Мадокс наскоро имаше рожден ден. Честит рожден ден, Мадокс! Пет години – доста са! Вече си малък мъж и аз ти изпращам всичката си обич”. Но развали ефекта като добави: “Изпращам обич и на...ъ-ъ-ъ...Шакира...и Захара...”. Бебето на Анджелина и Брад обаче не се казва Шакира, а Шайло.

Последна редакция: сб, 02 сеп 2006, 00:50 от G&J

Общи условия

Активация на акаунт